Rozgrywki Rabbit Doubt
RABBIT DOUBT

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-04-21 19:09:20

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 37.0

103

Witam wszystkich w rozgrywce 103. Czas ją rozpocząć.


Role zostały rozlosowane i wysłane do graczy.


Wśród was są:
- bezrolne króliki (3)
- szaman
- wilk


Lista uczestników:
- Dago
- Kori
- Yassamet
- SaiKun
- Ryuk


Tradycyjnie upraszam o przeczytanie tego -> http://www.rozgrywkird.mojeforum.net/vi … 4897#p4897 , jeśli ktoś się jeszcze nie wyrobił.


Tradycyjnie też na początku zapodaję dobrą nutę: https://www.youtube.com/watch?v=-BsAl6HVZ-Y .


Życzę wszystkim miłej zabawy! Króliki - wytropcie wilka i zgładźcie go, a ty, wilku, zjedz wszystkie króliki. Co do jednego!

Offline

#2 2015-04-21 20:17:41

Draguś
Użytkownik
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 145
Windows XPOpera 28.0.1750.51

Odp: 103

Sai wilkiem, potwierdzone info. Jeszcze nigdy nie widziałem żeby wilczył, w końcu musi. Wieszamy go i kończymy zabawę.

Offline

#3 2015-04-21 20:39:14

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows 7Firefox 37.0

Odp: 103

Witam wszystkich i życzę ciekawej rozgrywki.

Draguś, widzę wiele emocji w twojej głowie. Podobnie było w poprzedniej rozgrywce.

Offline

#4 2015-04-21 21:15:18

Yassamet
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 372
Windows 7Chrome 42.0.2311.90

Odp: 103

Kłaniam się wszystkim.
Sai, czemu miałbyś nie być wilkiem? Może jednak jesteś?

Offline

#5 2015-04-21 21:23:48

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows 7Firefox 37.0

Odp: 103

Może jestem. Może ty jesteś i podpinasz się właśnie pod prowokację Drago?

Offline

#6 2015-04-21 21:51:20

Yassamet
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 372
Windows 7Chrome 42.0.2311.90

Odp: 103

Mówisz, jakbym podpinała się po raz pierwszy. Próbujesz odbić piłeczkę, by odsunąć od siebie oskarżenia?

Offline

#7 2015-04-21 21:59:56

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows 7Firefox 37.0

Odp: 103

Dokładnie. Teraz ty robisz to samo. Dlaczego? Jesteś wilczkiem?
Napiszcie do Kori i Ryuka, że rozgrywka już się zaczęła.

Offline

#8 2015-04-21 22:14:38

Ryuk
Użytkownik
Dołączył: 2015-04-19
Liczba postów: 123
Windows XPFirefox 37.0

Odp: 103

Hej. Miłej gry życzę. [dblpt])
Ryuk pracuje w tym tygodniu od 14 do 22 więc nie będzie w tych godzinach jakiejkolwiek aktywności z mojej strony jbc.

No to start xD

Nagły wyskok Dragusia o wieszaniu Saia jest ciekawe. To że nigdy nie wilczył to żaden argument. Czyżbyś, Drago, chciał się pozbyć zagrożenia? HMMM?

Jest nas mało, każdy głos się liczy więc nie głosujcie pod wpływem mocji, bo one mogą zaślepić rozsądek. Keep calm. Tyle ode mnie.

Ostatnio edytowany przez Ryuk (2015-04-21 22:29:13)

Offline

#9 2015-04-21 23:47:03

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows 7Firefox 37.0

Odp: 103

Nic więcej? Szczerze się zawiodłem. Same oczywistości wypisujesz.
Spory plus za nieogar na wejściu i napisanie pierwszego członu postu, który nic nie wnosił, wcześniej niż reszty.
Spadasz na ostatnie miejsce w mojej liście podejrzanych.


Kori, wypowiedz się o wejściu Ryuka.

Offline

#10 2015-04-21 23:53:41

Draguś
Użytkownik
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 145
Windows XPOpera 28.0.1750.51

Odp: 103

Jestem ale nic nie napiszę, jutro odniosę się do wszystkiego, mózg mi nie pracuje. Ryuk nieogar. Chyba...

Offline

#11 2015-04-22 09:10:15

Ryuk
Użytkownik
Dołączył: 2015-04-19
Liczba postów: 123
Windows XPFirefox 37.0

Odp: 103

Wow, Sai, wyobraź sobie, że po pracy średnio mi się chce pisać szczególnie błyskotliwe posty. xD

So . Od razu rzuca się w oczy fakt, iż gra, na samym początku, rozpoczęła się od podziału graczy na dwa obozy.
1) Drago + Yass- jakoś dziwnie szybko zaczęli atakować Saia.

Drago, napisałeś: "Sai wilkiem, potwierdzone info" - skąd te potwierdzenia ? Ponadto pierwszy post Draga był  strasznie nerwowy, tak jakby liczył, że rzuci błotem i reszta ślepo za nim pójdzie. Jedno jest pewne, wyczuwa zagrożenie w Sai'u dlatego chce go się pozbyć.
Zaskakujące, że w ostatnim poście poparł Saia. Wcześniej był taki pewny, że Sai wilczy a teraz olał temat . Wiedząc że nie wygra chce podlizać się Saiowi? Ciekawe.


Yass, podłapała fortel ( nie wiem czy fortel to dobre słowo- może lepiej :wybryk) Draga. Skąd ta współpraca? Z taką liczbą graczy wilk jest z pewnością tylko jeden. Zatem jest opcja, że Yass jest wilkiem. Widząc wyskok Draga, wykorzystała to, mając nadzieje, że stado pójdzie za Dragonite'm. Podsycając ogień mogłaby namieszać w stadzie i przy odrobinie szczęście przekonać resztę graczy co do swojej racji.  Miała po swojej stronie Drago więc brakowało by jednego głosu by pozbyć się zagrożenia, w postaci Saia.   Tak, ta opcja wydaje mi się prawdopodobna.

2) Po drugiej stronie barykady stoi  Saikun. Nigdy nie wilczył i to ma być dowód że dziś wilczy? Daff napisał, że role zostały rozlosowane, więc każdy miał tyle samo szans na wilczenie.  Rzuca lekkie oskarżenia na atakującą go Yass.

Nie mam zbyt dużo do powiedzenia.

Co do Kori to lepiej, żeby się w końcu pojawiła.

Offline

#12 2015-04-22 10:49:05

Draguś
Użytkownik
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 145
Windows XPOpera 28.0.1750.51

Odp: 103

Od pierwszego postu kolejno:
- Sai, czujesz emocje w mojej prowokacji? Wiążesz TO z moją poprzednią edycją? Bardzo cienki troll.
- Yass, czemu podpinasz się pod moje prowo?
- Sai, czemu bezpodstawnie oskarżasz Yass o podpinanie się pod moje prowo?
- Yass, przyznajesz się do podpinactwa?
Ogólnie bardzo łądna rozmowa między wami w której jakoś moim zdaniem bardziej naturalnie prezentuje się Yass.
- Ryuk, Sai zagrożeniem? Dla kogo? Bo chyba nie dla mnie [dblpt]D Gdybym wilczył, bardziej bałbym się precyzyjnie i profesjonalnie grającej Yass niż tego oszołoma (no offence, lubię Twój styl gry Sai ;p) No i ten głupawy "keep calm"... Naprwdę uważasz, że ktoś tego nie wie, czy próbujesz pokazać się jako pożyteczny dla stada? HMMM?
- Sai, uniewinniasz Ryuka na podstawie "mafijnego posta" o kipkolmowaniu? Naprawdę?
- Ostatni post ryuka wpiera mnie w fotel nieogarem [dblpt]D Albo ten człowiek w ogóole nie pojmuje pojęcia "prowokacja" albo kreuje się na nieogara - swoją drogą, bardzo dobra kreacja, gdybym teraz zaczynał grę w nieznającej mnie społeczności mafio-podobnej i dostał rolę "zuego" na pewno właśnie taką kreacja bym się posłużył. Ale jednak statystycznie rzadko który nieogar jest udawaany, prawdziwe nierozgarniecie jednak bardzo trudno podrobić. Na ten moment, jeśli miałbym kogoś "czyścić" to ew. Yass, ale po prostu na zasadzie "gra najbardziej naturalnie". A to słaba podstawa do uniewinniania kogokolwiek. Ryuk i Sai na równi zajmują miejsce "najbardziej obserwowany".
P.S. Wiem, że to zabrzmi jak typowy mafiny "obvious post" ale jednak muszę: Dzie jes Kori? Jak padnie nam "z automatu" to pierwszy lincz może być ostatnim... Mam nadzieję że jednak wróci i nie rozpierdzieli edycji w taki sposób.
P.S.2 Dragonite <3 Tego jeszcze nei słyszałem.

Offline

#13 2015-04-22 11:22:48

Yassamet
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 372
Windows 7Chrome 42.0.2311.90

Odp: 103

Kori dostała info ode mnie w poniedziałek, ma teraz egzaminy gimbazjalne, przypomnę jej dziś wieczorem, jeśli jej wypadło z głowy.

Sai napisał/a:

Dokładnie. Teraz ty robisz to samo. Dlaczego? Jesteś wilczkiem?

Po prostu ten tenis oskarżeń mi się spodobał. Ale zostawię Cię teraz, trzeba też innych pomęczyć, no chyba, że chcesz pomóc. [dblpt])


Dago, teraz Ty wypisałeś oczywistości, które można było wysunąć po postach, a które spuentowałeś wskazaniem graczy, których obserwujesz i których wstępnie uniewinniasz. Jakieś hipotezy, spekulacje co do motywów osób, które podejrzewasz/obserwujesz? Odpowiadając na to, czy przyznaję się do podpinactwa - owszem.


Ryuk, przyznaję, że w starej edycji RD grałam bardzo podobnie do Ciebie, ale też na starym RD nie było tyle ironii w postach. Mimo wszystko, twoje "nie mam zbyt dużo do powiedzenia" w tym poście jest co najmniej nie na miejscu, skoro rzuciłeś na mnie dość poważne oskarżenie. Zdecyduj się.


Moje wnioski przyjdą o 22. Z trzech powodów: 1) o tej godzinie wrócę do domu (nie poszłam na wykład, dlatego jestem jeszcze w domu xd), 2)wtedy być może stanie się mord, 3)teraz jeszcze nie mam poważniejszych wniosków, mogę się mylić, wolę nie wypisywać czegoś, czego późnej będę musiała się wypierać.

Offline

#14 2015-04-22 11:49:46

Draguś
Użytkownik
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 145
Windows XPOpera 28.0.1750.51

Odp: 103

Dago, teraz Ty wypisałeś oczywistości, które można było wysunąć po postach, a które spuentowałeś wskazaniem graczy, których obserwujesz i których wstępnie uniewinniasz. Jakieś hipotezy, spekulacje co do motywów osób, które podejrzewasz/obserwujesz? Odpowiadając na to, czy przyznaję się do podpinactwa - owszem.

Hipotezy... Ryuk jeśli wilczy jest IMO prędzej wilkiem-nieogarem niż wilkiem-udającym-nieogara. Jeśli nie wilczy to jest nieogarem który nie ma szans złapać wilka (no chyba że przypadkiem). Nie wiem, o co Ci dokładnie chodzi [dblpt]) Jakie motywy? Czego motywy? Postów nieogarniętych? Uważam, że są nieogarnięte i tyle. Ciężko mi sobie wyobrazić, że jego motywem jest "hah, spróbuję zagrać totalnego nieogara bo (...)".

Saikun... Nie wiem za bardzo, co chciałabyś usłyszeć. Serio...

Ostatnio edytowany przez Draguś (2015-04-22 11:50:12)

Offline

#15 2015-04-22 12:04:21

Ryuk
Użytkownik
Dołączył: 2015-04-19
Liczba postów: 123
Windows XPFirefox 37.0

Odp: 103

Drago, wiem, że wiecie by nie głosować pod wpływem emocji, nie mniej jednak, zdarzało się, że ludzie sprowokowani kłótnią oddawali głosy, niepotrzebnie przed czasem.

A więc moje nieogarnięcie Dragon chce wykorzystać do swoich celów xD Szybko podłapał temat co jest bardzo ciekawe.

Yass. Nie mam zbyt dużo do powiedzenia co nie znaczy, że nie mam nic mocnego. Powiedziałem mało ale konkretnie jeśli chodzi o Cb.

A jednak... myślałem, że po przerwie zacznę ogarniać, a tu rozczarowanie.  Ejj, a byłem dumny z mojego posta -.-

No i Dago i Yass świetnie się dogadują jak na ludzi, którzy nie powinni sb ufać xD


Wbiję-może- po 22. Jeśli wgl będę jeszcze tu istniał jako gracz.

Offline

#16 2015-04-22 17:07:40

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows 7Firefox 37.0

Odp: 103

Draguś napisał/a:

Jestem ale nic nie napiszę, jutro odniosę się do wszystkiego, mózg mi nie pracuje. Ryuk nieogar. Chyba...

Tu się wjebałeś. Dlaczego chciałeś się z tego tłumaczyć?

Draguś napisał/a:

- Ryuk, Sai zagrożeniem? Dla kogo? Bo chyba nie dla mnie [dblpt]D.

Ostatnio Cię zajebałem, teraz też się o to boisz. O ile dobrze pamiętam, to w poprzedniej rozgrywce chciałeś powiesić twoje największe zagrożenie - Daffa. Słabo ukrywasz podobieństwo między poprzednią grą, wilczku.

Yassamet napisał/a:
Sai napisał/a:

Dokładnie. Teraz ty robisz to samo. Dlaczego? Jesteś wilczkiem?

Po prostu ten tenis oskarżeń mi się spodobał. Ale zostawię Cię teraz, trzeba też innych pomęczyć, no chyba, że chcesz pomóc. [dblpt])

Uważasz, że jestem niewinny? Dlaczego chcesz mnie zostawić? Drago odpuścił, napisał że Cię podejrzewa, to teraz szukasz sobie innego kandydata na "przyjaciela"?


Mam już pierwsze opinie i przemyślenia o poszczególnych graczach.

Offline

#17 2015-04-22 18:47:37

Kori123
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-22
Liczba postów: 180
Windows 7Opera 28.0.1750.51

Odp: 103

Jestem i nie wiem co pisać ;-; Mam egzaminy i teraz dopiero miałam czas i lapka, przepraszam za to.
Dziwi mnie, że Drago na wstępie tak rzucił się na Saia, ja nigdy nie byłam jeszcze wilkiem więc to też jest powód abym była wilkiem? Drago, coś mieszasz… Yass się pod to podczepiła jakby albo chciała się ukryć albo uważała tak jak Drago. Jak to napisał Ryuk (nie jestem pewna czy dobrze napisałam XD) są dwie barykady, ja stoję po tej Saia bo poleciał na niego od początku lincz.

Offline

#18 2015-04-22 20:30:55

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows 7Firefox 37.0

Odp: 103

Kori123 napisał/a:

Jestem i nie wiem co pisać ;-; Mam egzaminy i teraz dopiero miałam czas i lapka, przepraszam za to.
Dziwi mnie, że Drago na wstępie tak rzucił się na Saia, ja nigdy nie byłam jeszcze wilkiem więc to też jest powód abym była wilkiem? Drago, coś mieszasz… Yass się pod to podczepiła jakby albo chciała się ukryć albo uważała tak jak Drago. Jak to napisał Ryuk (nie jestem pewna czy dobrze napisałam XD) są dwie barykady, ja stoję po tej Saia bo poleciał na niego od początku lincz.

Odważny post o niczym. Nie odpowiedziałaś mi na poprzednie pytanie. Musimy nadrobić stracony czas jeszcze przed mordem. Wypowiedz się o mnie i Ryuku.

Offline

#19 2015-04-22 20:50:32

Kori123
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-22
Liczba postów: 180
Windows 7Opera 28.0.1750.51

Odp: 103

SaiKun napisał/a:
Kori123 napisał/a:

Jestem i nie wiem co pisać ;-; Mam egzaminy i teraz dopiero miałam czas i lapka, przepraszam za to.
Dziwi mnie, że Drago na wstępie tak rzucił się na Saia, ja nigdy nie byłam jeszcze wilkiem więc to też jest powód abym była wilkiem? Drago, coś mieszasz… Yass się pod to podczepiła jakby albo chciała się ukryć albo uważała tak jak Drago. Jak to napisał Ryuk (nie jestem pewna czy dobrze napisałam XD) są dwie barykady, ja stoję po tej Saia bo poleciał na niego od początku lincz.

Odważny post o niczym. Nie odpowiedziałaś mi na poprzednie pytanie. Musimy nadrobić stracony czas jeszcze przed mordem. Wypowiedz się o mnie i Ryuku.

Sai, odpowiedziałam chyba dostatecznie w moim poście, nie uważam abym czegoś zapomniała... Jednak jeśli tak faktycznie jest to mnie popraw.

Offline

#20 2015-04-22 21:07:32

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows 7Firefox 37.0

Odp: 103

SaiKun napisał/a:

Kori, wypowiedz się o wejściu Ryuka.

SaiKun napisał/a:

Wypowiedz się o mnie i Ryuku.

W tym poście nie ma odpowiedzi na żadne z tych pytań. Wymigujesz się? Nie na rękę Ci odpowiadanie?

Offline

#21 2015-04-22 21:21:43

Kori123
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-22
Liczba postów: 180
Windows 7Opera 28.0.1750.51

Odp: 103

Oh, Sai… Gdybyś czytał rozważnie wiedziałbyś, że mam egzaminy. Nie mogę się zbytnio skupić na RD i czytać dokładnie wszystkiego. Nie chodzi o to czy na rękę czy nie, zwyczajnie nie dojrzałam tych pytań…
Zresztą to dopiero pierwsza strona, jak mam więc odpowiedzieć na coś na podstawie trzech postów, których nie czytałam? Daj mi czas, niech zabawa się rozkręci i dopiero pytaj mnie o takie rzeczy.

Offline

#22 2015-04-22 21:34:23

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows 7Firefox 37.0

Odp: 103

Grasz na czas, tyle. Dziś mamy mord, nie ma chwili do stracenia. Jutro masz odpowiedzieć na wszystkie pytania i załączyć swoje przemyślenia.

Offline

#23 2015-04-22 22:06:25

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 37.0

Odp: 103

1. MORD


Ofiarą wilka pada Ryuk. Stwierdzono u niego bezrolność.


Ryuk - [ * ]


Gra toczy się dalej. Pozostali gracze:
- Dago
- Kori
- Yassamet
- SaiKun

Offline

#24 2015-04-22 22:19:54

Yassamet
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 372
Windows 7Chrome 42.0.2311.90

Odp: 103

Ajajaj... Sai. Znów kreujesz się na dowódcę stada, czy tylko napędzasz?

Boli mnie fakt, że wilk próbuje zrzucić na mnie podejrzenia. Bo przecież Ryuk oskarżał właśnie mnie, to ja mu się najmniej podobałam, ktoś to wykorzystuje.
Cóż... konkluzje. Kori mi się troszeczkę oczyszcza, bo pewnie próbowałaby zjeść osobę niebezpieczną/doświadczoną, pomiędzy Dagiem a Saiem mam wątpliwość. Zagrywka pasuje mi do Saia, jeśli połączyć ją z przemyśleniem, że szaman będzie chronił kogoś z aktywnych, raczej nie rzuci zaklęcia na nowicjusza. Zaś Dago pasuje mi do zagrywki z czystą intencją zrzucenia winy na gracza. Ot, problem....
Sai nie podoba mi się też, bo znów zaczyna się rządzić (heh, moja alergia na takich), Dago nie podoba mi się, bo znów zasłania się deklaracjami "później napiszę, teraz nie mam sił" (tak Sai, podpinam się).
Cóż... jakie są wasze przemyślenia, Sai, Dago, Kori?

Offline

#25 2015-04-22 22:33:05

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows 7Firefox 37.0

Odp: 103

Proszę, piszcie testamenty z przemyśleniami, łatwiej będzie nam wyciągnąć wnioski. Ryuk padł. Przeanalizowałem sobie jego posty jeszcze raz. Co wilk chciał osiągnąć zabijaniem Ryuka? Wiedział, że szaman będzie bronił kogoś bardziej doświadczonego, to oczywiste. Zakładam, że wilkiem jest Yass lub Drago. Jest mało graczy, a oni nie dają z siebie nic. Kori by się ekscytowała wilkiem, więc włożyłaby więcej serca w rozgrywkę.
Drago, wypowiedzcie się o Kori i Yass.


Yass, nie odpowiedziałaś mi.

Ostatnio edytowany przez Gorzelnik (2015-04-22 22:36:43)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
karateturek - memebook - albaniavixwieku - ecraftplay - tester