Rozgrywki Rabbit Doubt
RABBIT DOUBT

Nie jesteś zalogowany na forum.

#51 2023-07-20 20:52:13

jason13
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 33
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Diera napisał/a:

O ile wymiany złośliwości z BlueFox'em mnie irytowały to muszę przyznać, że ta cisza przed linczem za pół godziny mnie bardzo martwi. Rozumiem, że potencjalny wilk mógłby chcieć przemknąć delikatnie ale co z resztą stada? Wybraliście się na medytację?

Wiadomość dodana po 01 min 07 s:
Jeżeli to medytacja to mam nadzieję, że duchy Was natchną.

Sorry, gadałem dłuuugo ze współlokatorką, a potem jeszcze mamą.

Anyways. Jakie są wasze typy?

Offline

#52 2023-07-20 20:54:47

Chochlik
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 25
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Jak mówiłem, Diera i Fox wychodzą mi póki co bardziej króliczo, więc zostajesz mi ty lub milczące obcasy. Nie chcę oddawać głosu pierwszy, bo jeśli obcasy się nie pojawią to nikt nie ma opcji mnie przegłosować, więc chciałbym najpierw zobaczyć wasze typy.

Offline

#53 2023-07-20 20:56:11

jason13
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 33
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

U mnie zatem Diera lub tak samo obcasy.

Offline

#54 2023-07-20 20:56:51

Diera
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 15
WindowsChrome 115.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Skłaniam się ku obcasom. BlueFox był zbyt głośny by już teraz uznać go za wilka. Nie wiem jeszcze co myśleć o jasonie13...

Wiadomość dodana po 01 min 51 s:
Z braku lepszego pomysłu w tych okolicznościach, głosuję na obcasy_hagrida. Oby duchy naszych przodków miały Cię w opiece.

Offline

#55 2023-07-20 20:58:59

Chochlik
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 25
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Zatem patrząc, że zostały nam 2 minuty, oddaję głos na Obcasy

Offline

#56 2023-07-20 20:59:44

jason13
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 33
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

2 minuty do końca, wątpię że nagle obcasy nam się pojawią więc... Wybacz hagridzie, obcasy_hagrida

Offline

#57 2023-07-20 21:09:04

Szczot_F
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-18
Liczba postów: 8
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Obrady trwały cały dzień. Mimo to jednak Króliczki były zgodne co do tego kto powinien opuścić ich osadę.
Duch lasu wysłuchał waszych słów z niemałym zadowoleniem. Gdy nastała godzina wyznaczona przez Licho, to spojrzało na was, po czym skinęło głową.
.
"Niechaj tak będzie" mruknął, po czym swoimi złotymi ślepiami spojrzał na Obcasy Hadrida.
Zanim się zorientowaliście, króliczek momentalnie wręcz został zjedzony, przez rogatego demona.
.
"Idźcie spać króliczki. jutro jest kolejny dzień."
po słowach licha, rozeszliście się do własnych domków, a wilk wyruszył na łowy.

Offline

#58 2023-07-20 21:21:06

jason13
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 33
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

No dobra, a gdzie nasz niebieski lis? Zgłaszał jakąś nieobecność? Zapomniał o linczu?

Offline

#59 2023-07-20 22:59:41

BlueFoxX
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-11
Liczba postów: 8
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Już próbuję zerkać tutaj. Ciężko mi jeszcze przywyknąć do forumowego trybu i że nie mam na bieżąco powiadomień.

Diera napisał/a:

Dam se spokój. Ślepemu słońca się nie pokaże. Poza tym, pochłaniasz za wiele mojej uwagi. Myślę, że wilk nie byłby aż tak bezczelny i raczej zapewne przednie się bawi, gdy ja próbuję Ci dać zauważyć hipokryzję Twoich postów.

Love ya too. Wiem że czasem mogę brzmieć "hipokrycko", ale akurat uważam, że moje wypowiedzi nie są hipokryzją. Po prostu ciężko porównać stwierdzenie w pierwszym poście, po niecałej  godzinie gry, do stwierdzeń które nastąpiły po choćby kilku postach i reakcjach innych osób.

jason13 napisał/a:
Chochlik napisał/a:

Dalej nawołuję Jasona do wytłumaczenia dokładniej fikołków w głosowaniu.

Ten "fikołek" już został wytłumaczony. Nie miałem też siły na tę grę już później, zwłaszcza po 21:00. Co jeszcze tu wytłumaczyć?

Ja na przykład przyznam, że akurat wtedy nie pomyślałem, że może być rozgrywka i zapomniałem zerknąć

Diera napisał/a:

O ile wymiany złośliwości z BlueFox'em mnie irytowały to muszę przyznać, że ta cisza przed linczem za pół godziny mnie bardzo martwi. Rozumiem, że potencjalny wilk mógłby chcieć przemknąć delikatnie ale co z resztą stada? Wybraliście się na medytację?

Ja - stety niestety - nie miałem po prostu czasu, ze względów prywatnych, oraz braku weny gdy przychodziła wolna chwila. Jednak forumowa forma jest trochę bardziej wymagająca zaangażowania, niż Discord.

jason13 napisał/a:

No dobra, a gdzie nasz niebieski lis? Zgłaszał jakąś nieobecność? Zapomniał o linczu?

Odbiegając od rozgrywki, trzeba mieć na uwadze, że deklarując się do tej rozgrywki tworzyliśmy "fake konta" aby uciec od domysłów na zasadzie "bo X jest taki". Jest również zakaz sugestii kim jest się "naprawdę", więc wydaje mi się że moje deklaracje powodów nieobecności, czy też w ogóle nieobecności w danym czasie, mogłyby zasugerować kim jestem z tego "kojarzonego nicku". A to jest zakazane w grze [dblpt])
Też wydaje mi się, że nie mam obowiązku tłumaczenia się z takich spraw. Zwłaszcza, że zgłaszałem na start, że mam dość ograniczony czas wolny na grę, więc może mnie być mniej do analiz, ale starać się będę. Dziś nie było jak [dblpt])
Dodatkowo pewne inne kwestie spowodowały, że pewne inne okoliczności niespecjalnie mnie napawały do analiz. Tyle mogę powiedzieć i myślę, że nadal nie ogarniacie kim jestem i wyminąłem trochę zasady
Przepraszam, jeśli kogoś tym zawiodłem, że mnie nie było, ale no już na początku napisałem, że nie będę mega dostępny [dblpt]P

Offline

#60 2023-07-21 09:32:31

jason13
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 33
AndroidChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

jason13 napisał/a:

No dobra, a gdzie nasz niebieski lis? Zgłaszał jakąś nieobecność? Zapomniał o linczu?

Odbiegając od rozgrywki, trzeba mieć na uwadze, że deklarując się do tej rozgrywki tworzyliśmy "fake konta" aby uciec od domysłów na zasadzie "bo X jest taki". Jest również zakaz sugestii kim jest się "naprawdę", więc wydaje mi się że moje deklaracje powodów nieobecności, czy też w ogóle nieobecności w danym czasie, mogłyby zasugerować kim jestem z tego "kojarzonego nicku". A to jest zakazane w grze [dblpt])
Też wydaje mi się, że nie mam obowiązku tłumaczenia się z takich spraw. Zwłaszcza, że zgłaszałem na start, że mam dość ograniczony czas wolny na grę, więc może mnie być mniej do analiz, ale starać się będę. Dziś nie było jak [dblpt])
Dodatkowo pewne inne kwestie spowodowały, że pewne inne okoliczności niespecjalnie mnie napawały do analiz. Tyle mogę powiedzieć i myślę, że nadal nie ogarniacie kim jestem i wyminąłem trochę zasady
Przepraszam, jeśli kogoś tym zawiodłem, że mnie nie było, ale no już na początku napisałem, że nie będę mega dostępny [dblpt]P

W sumie największą wadą forum jest też brak możliwości pingowania ludzi, by przypomnieć o grze. Rozumiem, być może miałeś jakiś ważny powód, by nie być na grze. Co prawda pisałeś, że cię może nie być, ale imo można było napisać cokolwiek, np chory jestem, zajęty, mam gości, nie będzie mnie wtedy i wtedy. Wcześniej już ktoś pisał, że bodajże spędza czas z rodziną. Ja napisałem z pełną szczerością o swoim braku zapału do gry i jakoś jeszcze gram. Trochę też dziwne jest to, że akurat trafiło na czas linczu, na który moim zdaniem miałeś jeszcze jako tako wpływ.

Offline

#61 2023-07-21 09:42:54

BlueFoxX
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-11
Liczba postów: 8
AndroidChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Jason, biorąc pod uwagę, że pewne kwestie wyskakują nagle, jak wczoraj i nie spodziewałem się że nie uda mi się poświęcić nawet chwili za dnia, aby spojrzeć w grę i zagłosować, bo natłok pracy był zbyt duży i nie miałem jak wyrwać się na chwilę. Stąd też przepraszam że się nie pojawiłem, ale zwyczajnie nie miałem jak spojrzeć w rozgrywkę

Offline

#62 2023-07-21 10:03:47

Diera
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 15
WindowsChrome 115.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Myślę. że nie ma sensu grilować BlueFox'a za to, że się nie pojawił. Moim zdaniem się już wytłumaczył a my teraz oczekujemy na mord. Skoro to nasz ostatni wspólny dzień, może zastanówmy się nad jakimiś wnioskami. Zauważę jeszcze że mamy ostatni strzał i musi być celny. Tak szczerze to coraz mniej podejrzewam BlueFoxa o wilczenie. Może to błąd ale wydaje mi się być szczery w swych ekspresjach...

Offline

#63 2023-07-21 10:14:53

jason13
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 33
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

BlueFoxX napisał/a:

Jason, biorąc pod uwagę, że pewne kwestie wyskakują nagle, jak wczoraj i nie spodziewałem się że nie uda mi się poświęcić nawet chwili za dnia, aby spojrzeć w grę i zagłosować, bo natłok pracy był zbyt duży i nie miałem jak wyrwać się na chwilę. Stąd też przepraszam że się nie pojawiłem, ale zwyczajnie nie miałem jak spojrzeć w rozgrywkę

No i dobrze, teraz rozumiem. Tylko trochę nie podobało mi się to zasłanianie zasadami gry. Anyway, tak z ciekawości - na kogoś byś głosował na 100% w tamtym linczu?

Wiadomość dodana po 03 min 10 s:

Diera napisał/a:

Tak szczerze to coraz mniej podejrzewam BlueFoxa o wilczenie. Może to błąd ale wydaje mi się być szczery w swych ekspresjach...

Dlaczego tak ci się "wydaje" nagle?

Offline

#64 2023-07-21 13:07:23

Chochlik
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 25
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

To ja podpytam może Jasona, kto jest dla ciebie teraz głównym podejrzanym? Dalej Diera?
To samo pytanie leci do BlueFoxXa.
Do Diery zaś, jeśli Fox wydaje ci się jednak niewinny, to na kogo spada teraz twoje podejrzenie? I podpinam się pod pytanie Jasona, co zmieniło twoje zdanie w tej kwestii?

Offline

#65 2023-07-21 13:22:08

jason13
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 33
AndroidChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Chochlik napisał/a:

To ja podpytam może Jasona, kto jest dla ciebie teraz głównym podejrzanym? Dalej Diera?
To samo pytanie leci do BlueFoxXa.

Diera nadal jest w tym zestawieniu u mnie, zwłaszcza teraz po ostatnim poście. Zresztą ta gra leci trochę jak krew z nosa, za mało się dzieje. Trochę w tym mojej winy na początku gry, ale teraz postaram się bardziej uaktywnić. Aha i uprzedzę: jeśli chodzi o jutro, to mogę zniknąć po południu, ale wieczorem się stawię raczej. Jadę do rodziny. [dblpt])

Offline

#66 2023-07-21 13:31:37

BlueFoxX
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-11
Liczba postów: 8
WindowsChrome 115.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

jason13 napisał/a:

No i dobrze, teraz rozumiem. Tylko trochę nie podobało mi się to zasłanianie zasadami gry. Anyway, tak z ciekawości - na kogoś byś głosował na 100% w tamtym linczu?

W sumie ciężko mi powiedzieć. obcasy grały trochę dziwnie, choć chyba skłaniałbym się do głosu między Dierą a Tobą. Jakoś Ci kurcze belek nie ufam, a Diera byłaby zbyt obvious dla mnie, więc pewnie by nie padł na nią głos.
W zależności od tego, kto umrze w nocy, to będę skłonny albo powiedzieć, że Jason, albo Diera. Ale nie chcę teraz gdybać i dawać pomysł wilczkowi, kogo by tu odstrzelić ;>

Offline

#67 2023-07-21 14:45:59

Diera
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 15
WindowsChrome 115.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Piszę z pracy, więc będzie krótko ale do rzeczy, mam nadzieję.

Teraz tak naprawdę mamy "konkurs piękności" w którym Wilk wybiera sobie ofiarę. Nic nie możemy z tym zrobić i tak sobie myślałam, że może teraz będziemy się ścigać na to, kto bardziej nie rzuca się w oczy. Z tego nic nie wyjdzie i już wiem, że mogę nie mieć za wiele czasu by podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami. Nie zgodzę się, że nie ma z czego "czytać" i wybierać podejrzanych. Wszystko zależy co się czyta.
   
Mnie najbardziej zainteresowały, takie małe zmiany w postawach towarzyszy niedoli.
   
Najpierw Chochlik. Jest dość stały i konsystentny w swoim podejściu. Nie zachowuje się oportunistycznie (ja nic takiego nie wyczułam). Myślę, że On naprawdę nie ma sobie nic do zarzucenia i jest po naszej stronie.
Teraz BlueFox. Źle zaczęliśmy i Jego zachowanie od początku podrażniało moje zmysły. Manipulacje to na ogół domena Wilków ale patrząc na jego ewolucji w stronę bardziej racjonalnego gracza (ochłonięcię), jestem skłonna zaryzykować, że to kwestia osobowości, kryjącej się pod maską Niebieskiego Lisa. Akurat u niego to dość naturalne ^^"".
   
Na sam koniec Mr. Piątek 13. w osobnym poście bo tu muszę poskakać po cytaty...

Wiadomość dodana po 1 h 28 min 40 s:
Wybaczcie przerwę, obowiązki służbowe. Już wznawiam.

Wiadomość dodana po 1 h 52 min 24 s:
No więc, Mr. Piątek 13:

jason13 napisał/a:

Anyways. Jakie są wasze typy? (...) U mnie zatem Diera lub tak samo obcasy

jason13 napisał/a:

Fikołki fikołkami, ale ja czegoś tu nie rozumiem w wypowiedzi Chochlika. Najpierw pisze, że Bluefox gra "raczej czysto", a potem jest jak "jeśli wilk jest w parze bluefox/obcasy" (co prawda bardziej w stronę hagrida, but still) i w sumie chyba tylko dlatego, że na początku rzekomo "poparł" obcasy i oddał głos? Trochę taka chorągiewka.

jason13 napisał/a:

No dobra, a gdzie nasz niebieski lis? Zgłaszał jakąś nieobecność? Zapomniał o linczu?

Wybrałam, póki co trzy cytaty, gdyż od pewnego czasu mam takie dziwne wrażenie, że jason13 asekuracyjnie przygotowuje grunt pod lincz na każdej z pozostałych osób. Gdy okazało się, że obcasy_hagrida nie były wilkiem to od razu zaczęło się "Och! A gdzie jest nasz niebieski lis! To dziwne!" (parafraza) Wcześniej (i obecnie) ja jestem podejrzana, wciąż nie wiem dlaczego tak na marginesie. Może się dowiem. Za to sceptycyzm do Chochlika czuć już z daleka. Tak trochę jason zostawia sobie furtkę by móc zaatakować akurat tego kto wyda się najsłabszy. Czy Wy też macie takie przeczucie? Chciałam się tym podzielić bo o ile na początku jason13 wydawał mi się "obiektywnie" neutralny, szukający tropów, tak teraz wydaje mi się niczym kret robiący podkopy. Takie jest moje zdanie.

Offline

#68 2023-07-21 17:01:32

jason13
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 33
WindowsChrome 115.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Diera napisał/a:

Wiadomość dodana po 1 h 52 min 24 s:
No więc, Mr. Piątek 13:

jason13 napisał/a:

Anyways. Jakie są wasze typy? (...) U mnie zatem Diera lub tak samo obcasy

jason13 napisał/a:

Fikołki fikołkami, ale ja czegoś tu nie rozumiem w wypowiedzi Chochlika. Najpierw pisze, że Bluefox gra "raczej czysto", a potem jest jak "jeśli wilk jest w parze bluefox/obcasy" (co prawda bardziej w stronę hagrida, but still) i w sumie chyba tylko dlatego, że na początku rzekomo "poparł" obcasy i oddał głos? Trochę taka chorągiewka.

jason13 napisał/a:

No dobra, a gdzie nasz niebieski lis? Zgłaszał jakąś nieobecność? Zapomniał o linczu?

Wybrałam, póki co trzy cytaty, gdyż od pewnego czasu mam takie dziwne wrażenie, że jason13 asekuracyjnie przygotowuje grunt pod lincz na każdej z pozostałych osób. Gdy okazało się, że obcasy_hagrida nie były wilkiem to od razu zaczęło się "Och! A gdzie jest nasz niebieski lis! To dziwne!" (parafraza) Wcześniej (i obecnie) ja jestem podejrzana, wciąż nie wiem dlaczego tak na marginesie. Może się dowiem. Za to sceptycyzm do Chochlika czuć już z daleka. Tak trochę jason zostawia sobie furtkę by móc zaatakować akurat tego kto wyda się najsłabszy. Czy Wy też macie takie przeczucie? Chciałam się tym podzielić bo o ile na początku jason13 wydawał mi się "obiektywnie" neutralny, szukający tropów, tak teraz wydaje mi się niczym kret robiący podkopy. Takie jest moje zdanie.

1. Zwyczajne pytanie, później przedstawiłem swoje typy.
2. Jedyne, co napisałem, to to że nie rozumiem wypowiedzi. Dostałem odpowiedź i nie ciągnąłem już dalej tematu. xD Także Chochlika zostawiam w spokoju.
3. Zwyczajne pytanie, co prawda po fakcie, bo nie zwróciłem wcześniej uwagi, że jeszcze kogoś brakuje.

Gdzie tu niby przygotowanie gruntu pod lincz? Jak już wspominałem, zadaję pytania jedynie, jak coś mi się nie podoba albo czegoś nie rozumiem. Teraz to po prostu czepiasz się czegokolwiek, byleby cokolwiek napisać. A przynajmniej ja "mam takie wrażenie".

Offline

#69 2023-07-21 18:13:01

Chochlik
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 25
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Diera napisał/a:

Wiadomość dodana po 1 h 52 min 24 s:
No więc, Mr. Piątek 13:

jason13 napisał/a:

Anyways. Jakie są wasze typy? (...) U mnie zatem Diera lub tak samo obcasy

jason13 napisał/a:

Fikołki fikołkami, ale ja czegoś tu nie rozumiem w wypowiedzi Chochlika. Najpierw pisze, że Bluefox gra "raczej czysto", a potem jest jak "jeśli wilk jest w parze bluefox/obcasy" (co prawda bardziej w stronę hagrida, but still) i w sumie chyba tylko dlatego, że na początku rzekomo "poparł" obcasy i oddał głos? Trochę taka chorągiewka.

jason13 napisał/a:

No dobra, a gdzie nasz niebieski lis? Zgłaszał jakąś nieobecność? Zapomniał o linczu?

Wybrałam, póki co trzy cytaty, gdyż od pewnego czasu mam takie dziwne wrażenie, że jason13 asekuracyjnie przygotowuje grunt pod lincz na każdej z pozostałych osób. Gdy okazało się, że obcasy_hagrida nie były wilkiem to od razu zaczęło się "Och! A gdzie jest nasz niebieski lis! To dziwne!" (parafraza) Wcześniej (i obecnie) ja jestem podejrzana, wciąż nie wiem dlaczego tak na marginesie. Może się dowiem. Za to sceptycyzm do Chochlika czuć już z daleka. Tak trochę jason zostawia sobie furtkę by móc zaatakować akurat tego kto wyda się najsłabszy. Czy Wy też macie takie przeczucie? Chciałam się tym podzielić bo o ile na początku jason13 wydawał mi się "obiektywnie" neutralny, szukający tropów, tak teraz wydaje mi się niczym kret robiący podkopy. Takie jest moje zdanie.

Pierwszy cytat był w kontekście głosowania jak najbardziej na miejscu. Każdy (oprócz Foxa) podzielił się swoimi typami, więc równie dobrze można powiedzieć, że wszyscy szykowaliśmy grunt pod czyjś lincz.
Przyznaję, że drugi w momencie gdy się pojawiał mnie nieco zastanowił. Wydawało mi się, że ująłem dość czytelnie swoje myśli. Po wytłumaczeniu Jason odpuścił temat, więc uznałem to za zwykłe nieporozumienie. Jednak gdy spojrzy się na to od strony wilka badającego grunt i rzucającego przynętę dla reszty stada... hmm. Jeśli o "sceptycyzm" chodzi, to mam wrażenie, że jest go jakby mniej. I mnie to martwi.
Myślę, że wilk raczej chciałby żyć dobrze z szeryfem, zwłaszcza przy obecnej ilości graczy. Fakt, że wszyscy zadeklarowaliście moją "raczej niewinność" mi tu, o ironio, utrudnia sprawę, ale spróbujmy. Fox dość szybko wykazał się wsparciem dla kandydatury obcasów, które były na tamten moment najpewniejszym kandydatem. Po moim mianowaniu na szeryfa określił mnie mianem "na tę chwilę ok" i w sumie tyle. Jason z początku mnie lekko podgryzał jednak ostatnimi czasy odpuścił. Przyznał też, że oddał neutralny głos aby uniknąć powiązania z którąś ze stron. Z jednej strony odsuwa go to od potencjalnego "sojuszu", z drugiej ciężko oskarżyć go o podpinanie się. No i jest jeszcze Diera, której tak naprawdę zawdzięczam moją obecną posadę. Jak patrzę na jej posty to nie widzę, aby kiedykolwiek próbowała mnie zaatakować, mimo zaciętości którą wykazała się w atakowaniu wszystkich pozostałych graczy. Podważyła raz moje zdanie co do Foxa, a poza tym nic, wręcz sama zmieniła swoje zdanie wobec niego. Nie ukrywam, przestaje mi się to podobać.
Co do trzeciego cytatu to mnie nieobecność Foxa też zastanawiała, więc nie dziwię się, że takowy post się pojawił. Bardziej intryguje mnie późniejsze drążenie tematu po wyjaśnieniach Foxa, jakby na siłę szukanie winy. I wiem, że może mi tu być zarzucona hipokryzja, bo ja też grillowałem nieco Jasona w kontekście głosu na szeryfa. Dlatego tutaj osąd pozostawiam reszcie stada.

Offline

#70 2023-07-21 18:47:23

jason13
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 33
AndroidChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Tak jeszcze trochę offtopując lekko - bo chyba nikt o tym nie wspomniał - może być też tak, że dzisiaj nie zginie nikt, bo rola wilka w zasadzie nie oznacza, że musi kogoś zabić w dzień mordu.

Offline

#71 2023-07-21 18:52:29

Chochlik
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 25
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

W teorii może się też okazać, że mamy w składzie ukrytego szamana lub inną rolę, która może jeszcze namieszać.

Offline

#72 2023-07-21 20:10:52

jason13
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 33
WindowsChrome 115.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Chochlik napisał/a:

W teorii może się też okazać, że mamy w składzie ukrytego szamana lub inną rolę, która może jeszcze namieszać.

True. Chciałbym jeszcze też przed 22:00 ogarnąć jakieś nieduże podsumowanie, o ile mój mózg dzisiaj na to pozwoli w ogóle.

Wiadomość dodana po 49 min 13 s:
0 - wilk
5 - królik

Chochlik - gra w sumie... dość logicznie i zachowawczo, jak na moje przynajmniej. W zasadzie, oprócz tamtej jednej sytuacji, która została wyjaśniona, nie mam się do czego przyczepić. To trochę też martwi, bo jeżeli wilczy, to bardzo dobrze się ukrywa. Takie 5/5

BluefoxX - 5 postów w sumie, dzięki temu będzie łatwiej zawęzić. Ogólnie sprawia wrażenie doświadczonego gracza, trzeźwo myślącego. Śmiem twierdzić nawet, że jeśli jednak udało mu się być jakoś przed linczem, zmieniłoby to wiele zanim obcasy wyzionęły ducha w linczu. Szkoda, no ale rozumiem, wypadki chodzą po ludziach. 5/5

Diera - tu mam trochę problem. Na początku spiera się z foxem, by potem jednak stwierdzić, że jednak jest ok i że jednak zaczyna podejrzewać mnie. No ale dobra, do tego zaraz dojdę. Zastanawia mnie trochę, czemu uważasz tę noc za naszą ostatnią? Przecież jeszcze jest szansa, że nikt nie zginie. Niby taki drobny szczegół, może pomyłka osoby mniej doświadczonej, ciężko powiedzieć. Ogólnie to mam też wrażenie, że jeśli się ją przyciśnie trochę, to zaczyna mącić po prostu, tak podając tu za przykład wyciąganie cytatów i dorabianie do nich swojej ideologii. 3/5

Wiadomość dodana po 50 min 43 s:
No i oczywiście zrobiłem odstępy w tekście i wysłało się bez odstępów -.-

Offline

#73 2023-07-21 22:12:31

Szczot_F
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-18
Liczba postów: 8
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Oh co się tej nocy zadziało!
Wszyscy byli gotowi na to, że jeden z króliczków zostanie zjedzony, to co jednak zastali po przebudzeniu, przeszło ich najśmielsze oczekiwania.
.
Gdy wyszliście ze swoich małych norek, dostrzegliście, że nie ma jednej osoby między wami.
Poszliście sprawdzić norkę należącą do BlueFoxx, jednak... nie było go tam. Po przeszukaniu całej wioski, doszliście do wniosku, że został zjedzony przez wilka.
.
Gra toczy się nadal.
.
Lista graczy:
- Diera
- Jason13
- Chochlik

Offline

#74 2023-07-21 22:27:10

Diera
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 15
WindowsChrome 115.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Life is a bitch and then you die...
   
No powiem Wam, że jestem w mocnym szoku, że to akurat BlueFox został zamordowany. Ciekawe jaką logiką kierował się wilk? Czy ja wydałam się korzystniejszym kozłem ofiarnym niż BlueFox? Podejrzewam, że jason13 nie będzie aż tak łatwy do zmanipulowania jakby to się mogło wilkowi wydawać, choć nie przeczę, że na jego miejscu, z tymi danymi też bym siebie podejrzewała. W sumie, wciąż nie mogę uwierzyć, że ktoś komu zaufałam mógłby mnie aż tak bardzo oszukać...

Ale chyba tak musi być...
Chochlik, trzeba Ci było posłuchać sugestii i zabić jednak mnie [sred])

Offline

#75 2023-07-21 22:43:46

Chochlik
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 25
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Diera napisał/a:

Life is a bitch and then you die...
   
No powiem Wam, że jestem w mocnym szoku, że to akurat BlueFox został zamordowany. Ciekawe jaką logiką kierował się wilk? Czy ja wydałam się korzystniejszym kozłem ofiarnym niż BlueFox? Podejrzewam, że jason13 nie będzie aż tak łatwy do zmanipulowania jakby to się mogło wilkowi wydawać, choć nie przeczę, że na jego miejscu, z tymi danymi też bym siebie podejrzewała. W sumie, wciąż nie mogę uwierzyć, że ktoś komu zaufałam mógłby mnie aż tak bardzo oszukać...

Ale chyba tak musi być...
Chochlik, trzeba Ci było posłuchać sugestii i zabić jednak mnie [sred])

A to ciekawy obrót spraw. Czyżby komuś zaczynał palić się ogonek i postanowił wykazać się zdolnościami gimnastycznymi? Czy może chcesz udowodnić wszem i wobec, że nie podpięłaś się pod szeryfa kiedy zacząłem pisać, że zaczynam nabierać wobec ciebie podejrzeń? Głupio mi, że tak długo dawałem ci się wodzić za nos. Nie pozostaje mi nic innego, jak oddać głos na Dierę

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
turniejram - stunt-forum - boginiemilosci - maleimpresje - quasar