Rozgrywki Rabbit Doubt
RABBIT DOUBT

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2023-07-18 18:57:28

Szczot_F
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-18
Liczba postów: 8
WindowsChrome 114.0.0.0

Rozpoczęcie rozgrywki

W lesie dziwne rzeczy się ostatnio dzieją, ewidentnie duch lasu jest z jakiegoś powodu podirytowany.
Wy macie jednak ważniejsze sprawy do rozwiązania, w końcu, musicie znaleźć wilka, który kryje się między wami i każdej nocy pozbywa się jednego z waszych kompanów.
.
Zanim jednak zaczniecie polowanie na wilka, musicie zrobić jedną ważniejszą od tego rzecz!
Wybrać szeryfa!!!
.
.
Harmonogram rozgrywki:
19.07 - 21:00 - Głosowanie na szeryfa
20.07 - 21:00 - lincz 1
21.07 - 22:00 - Mord
22.07 - 21:00 - lincz 2
23.07 - 22:00 - Mord
.
.
Lista graczy:
- Diera
- Jason13
- Chochlik
- BlueFoxX
- Obcasy_Hagrida

Offline

#2 2023-07-18 19:24:08

Chochlik
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 25
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Dzień dobry wszystkim tu zebranym.

Na początek chciałbym wyrazić swoją irytację faktem, że nikt nie zastosował się do polecenia naszego drogiego Ducha Lasu i nie wybrał imienia będącego nazwą jakiegoś magicznego stworzenia.

Kwestia szeryfa jest mi raczej obojętna. Jeśli zjawi się chętny kandydat to (jeśli wykaże się jakąkolwiek kompetencją) ma moje błogosławieństwo, jeśli takowego nie będzie to mogę za zgodą stada rolę przyjąć. Czas powinienem mieć, nie licząc jutrzejszego popołudnia/wieczoru (odwiedziny krewnych, nie mam pojęcia ile to może zająć).

Offline

#3 2023-07-18 19:31:01

jason13
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 33
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Chochlik napisał/a:

Dzień dobry wszystkim tu zebranym.

Na początek chciałbym wyrazić swoją irytację faktem, że nikt nie zastosował się do polecenia naszego drogiego Ducha Lasu i nie wybrał imienia będącego nazwą jakiegoś magicznego stworzenia.

Gdzie była taka informacja? Nie widziałem jej przy zapisywaniu się.

Offline

#4 2023-07-18 19:32:34

Chochlik
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 25
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Znajdowała się w harmonogramie rozgrywki, do którego link zamieszczony był w kanale z zapisami.

Offline

#5 2023-07-18 19:37:18

jason13
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 33
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

xD Czyli nikt z nas tam nie zajrzał. Gra zapowiada się wyśmienicie. Uznajmy zatem, że mój stwór nosi imię zabójczy z "Friday the 13th".

Offline

#6 2023-07-18 20:02:33

obcasy_hagrida
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-11
Liczba postów: 7
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Mało nas dosyć, więc pewnie szybko pójdzie z rozgrywką. To co tu zastaję po pojawieniu się nieco mnie dziwi, zarówno ilość graczy jak i brak kandydatów. W takim razie wysuwam swoją kandydaturę, mniemam że skoro gramy na forum to głos oddaje się przy pomocy pogrubienia/kolorku, zastosuję więc jedno i drugie.

Głosuję na: obcasy_hagrida

Offline

#7 2023-07-18 20:22:54

Diera
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 15
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Dobry wieczór wszystkim. Ja również już przybyłam na to zgromadzenie by poruszyć palące nas sprawy. Widzę, że póki co tylko jedno z nas wyrywa się po zaszczyty Szeryfa. Skąd taka pewność siebie, @obcasy_hagrida? Czyżbyś nigdy nie słyszał, że "pycha kroczy przed upadkiem"? Hmm?

Offline

#8 2023-07-18 20:47:13

obcasy_hagrida
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-11
Liczba postów: 7
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Cóż, może i kroczy, ale kroczę i ja, w moich obcasach. Wydaje mi się, że i tak nie mamy za bardzo czego oceniać, na podstawie czego wnioskować, w odróżnieniu do rozgrywek prowadzonych na Discordzie nasze stadko nie pali się zbytnio do rozmów, przynajmniej na razie. Nie wiemy, kim jesteśmy, a to poniekąd, przynajmniej w mojej ocenie, wyrównuje szanse graczy na objęcie danego stanowiska.

Offline

#9 2023-07-18 20:52:26

jason13
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 33
AndroidChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Diera napisał/a:

Dobry wieczór wszystkim. Ja również już przybyłam na to zgromadzenie by poruszyć palące nas sprawy. Widzę, że póki co tylko jedno z nas wyrywa się po zaszczyty Szeryfa. Skąd taka pewność siebie, @obcasy_hagrida?

Mnie również ciekawi fakt, że obcasy zgłaszają się swoją kandydaturę. Z drugiej strony jednak wyczuwam zwątpienie w tej wypowiedzi w pewność siebie tego gracza, a przecież teoretycznie nie znamy się. Chyba, że jest to swego rodzaju zaczepka.

Offline

#10 2023-07-18 20:57:19

obcasy_hagrida
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-11
Liczba postów: 7
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Mi się z kolei wydaje, że to zwykła zaczepka i że raczej każdy będący w mojej sytuacji otrzymałby takie pytanie od Diera.

Offline

#11 2023-07-18 21:31:40

BlueFoxX
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-11
Liczba postów: 8
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Witajcie wszyscy! I każdy z osobna...

Chochlik napisał/a:

Znajdowała się w harmonogramie rozgrywki, do którego link zamieszczony był w kanale z zapisami.

Z tego co wiem od naszego Ducha, "magiczne stworzenie" nie jest określeniem tylko i wyłącznie zwierzątek i żyjątek [dblpt])

Jeśli chodzi o szeryfowe rządzenie - nie widzę siebie w tej roli, głównie ze względu na to, że nie będę miał aż tyle czasu na analizy, aby być dobrym szeryfem.
Poczekam na kandydatury innych

jason13 napisał/a:

xD Czyli nikt z nas tam nie zajrzał.

Ja zajrzałem! Nie mów w imieniu wszystkich

Diera już zaczyna zaczepiać obcasy_hagrida - ciekawie, ale Diera bardziej chyba obawia się o swoją pewność siebie, niż że wytyka pewność siebie w obcasach

Póki co wstrzymam się w głosie, ale wstępnie obcasy_hagrida są dla mnie najbardziej przychylnym kandydatem (i chyba jedynym otwarcie o tym mówiącym)

Offline

#12 2023-07-18 22:08:56

jason13
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 33
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

BlueFoxX napisał/a:
jason13 napisał/a:

xD Czyli nikt z nas tam nie zajrzał.

Ja zajrzałem! Nie mów w imieniu wszystkich

No dobrze, tylko ja byłem takim gagatkiem w takim razie.

Ja niezbyt nadaję się obecnie na szeryfa, ze względu na słabe doświadczenia z tym związane i tak samo jak Bluefox brak czasu na jakieś głębsze analizy. Co nie znaczy, że będę siedzieć bezczynnie oczywiście.

BlueFoxX napisał/a:

Diera już zaczyna zaczepiać obcasy_hagrida - ciekawie, ale Diera bardziej chyba obawia się o swoją pewność siebie, niż że wytyka pewność siebie w obcasach

Podoba mi się to stwierdzenie. Być może coś w tym jest. Na razie widzę, że zamilkła. Mam nadzieję, że ta pewność siebie nie wygasła już na początku gry i coś jeszcze doda od siebie.

Chochlik natomiast pojawił się na początku, ponarzekał i teraz cisza. Też mam nadzieję, że się ożywi. Przemykanie nie jest dobrą strategią.

Offline

#13 2023-07-18 22:50:33

Chochlik
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 25
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Widzę, że trochę się od mojego ostatniego wejścia podziało.
.

obcasy_hagrida napisał/a:

To co tu zastaję po pojawieniu się nieco mnie dziwi, zarówno ilość graczy jak i brak kandydatów. W takim razie wysuwam swoją kandydaturę

Przed twoim postem wypowiedzieć zdążyła się zaledwie połowa stada. Z twojej wypowiedzi wnioskuję więc, że zależało ci na tej pozycji i zobaczywszy okazję postanowiłeś z niej skorzystać. Pytanie, komu zależy najbardziej na podwójnym głosie?
.
Od Diery padła póki co tylko jedna wypowiedź, lekka szpilka w stronę OH (obcasy_hagrida, wybaczcie, nie chce mi się pisać za każdym razem pełnej nazwy). Powiedziałbym, że wygląda to jak próba rozruszania rozgrywki, jednak w takim wypadku oczekiwałbym większej aktywności ze strony tego gracza. Powiedz Diera, czy skłaniałabyś się do zagłosowania na OH? A może do konkurowania z nim?
.

BlueFoxX napisał/a:

Diera już zaczyna zaczepiać obcasy_hagrida - ciekawie, ale Diera bardziej chyba obawia się o swoją pewność siebie, niż że wytyka pewność siebie w obcasach

Ciekawe stwierdzenie, mógłbyś rozwinąć? Bo przyznaję, że nie do końca sam to widzę. Jason ochoczo to zdanie podchwycił, mimo, że sam też chyba nie jest co do niego pewny. Czyżbyś poszukiwał łatwego punktu zaczepienia? Podpinanie się pod innych nie jest dobrą strategią.

Offline

#14 2023-07-18 23:00:13

BlueFoxX
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-11
Liczba postów: 8
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Chochlik napisał/a:

Ciekawe stwierdzenie, mógłbyś rozwinąć? Bo przyznaję, że nie do końca sam to widzę. Jason ochoczo to zdanie podchwycił, mimo, że sam też chyba nie jest co do niego pewny.

Chodzi mi tutaj o to, że mam wrażenie jakby Diera sama chciała wystartować, ale te ochocze i stanowcze ogłoszenie obcasów, trochę ją zburzyło. Jakby poczuła się zagrożona. Więc na taktykę "schowam swoje obawy" przyjęła taktykę "wytknę jak to obcasy są 'over the top' i może ukryję swój strach"
Może Diera widzi tu już jakieś wilcze zagrywki, stąd jej lekka obawa?
A może wilczek się boi, do której grupy należeć i która będzie bardziej opłacalna - ta która wystawia swoją kandydaturę, czy ta która odstawia się w cień aby wybrać szeryfa wśród innych osób niż "ja"

Offline

#15 2023-07-19 00:26:19

obcasy_hagrida
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-11
Liczba postów: 7
AndroidChrome 113.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Chochlik napisał/a:
obcasy_hagrida napisał/a:

To co tu zastaję po pojawieniu się nieco mnie dziwi, zarówno ilość graczy jak i brak kandydatów. W takim razie wysuwam swoją kandydaturę

Przed twoim postem wypowiedzieć zdążyła się zaledwie połowa stada. Z twojej wypowiedzi wnioskuję więc, że zależało ci na tej pozycji i zobaczywszy okazję postanowiłeś z niej skorzystać. Pytanie, komu zależy najbardziej na podwójnym głosie?

Cóż, po 21 nieco zadziwił mnie brak werdyktu i dopiero wtedy została przeze mnie jeszcze raz sprawdzona data i to, że dzisiaj jest jednak (a raczej był, bo już po północy) 18, a nie 19. Tak czy inaczej, ze swojej kandydatury rezygnować nie zamierzam, zwłaszcza że nie wątpię w swoje umiejętności przywódcze i mam poczucie, że uda mi się dobrze poprowadzić stado do zwycięstwa.

Offline

#16 2023-07-19 08:48:18

BlueFoxX
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-11
Liczba postów: 8
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

obcasy_hagrida napisał/a:

Cóż, po 21 nieco zadziwił mnie brak werdyktu i dopiero wtedy została przeze mnie jeszcze raz sprawdzona data i to, że dzisiaj jest jednak (a raczej był, bo już po północy) 18, a nie 19.

Myślę, że znalazłyby się z 2 osoby które by krzyknęły "hej, mamy tylko 2 godzinki na głosowanie, gdzie jesteście"

Offline

#17 2023-07-19 08:59:26

jason13
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 33
AndroidChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki


BlueFoxX napisał/a:

Diera już zaczyna zaczepiać obcasy_hagrida - ciekawie, ale Diera bardziej chyba obawia się o swoją pewność siebie, niż że wytyka pewność siebie w obcasach

Ciekawe stwierdzenie, mógłbyś rozwinąć? Bo przyznaję, że nie do końca sam to widzę. Jason ochoczo to zdanie podchwycił, mimo, że sam też chyba nie jest co do niego pewny. Czyżbyś poszukiwał łatwego punktu zaczepienia? Podpinanie się pod innych nie jest dobrą strategią.

Ktoś tu próbuję zasady oko za oko jak widzę. Nie wiem tylko jaki to ma sens, gdyż jedynie raz zgodziłem się z kimś (użylem słowa "być może", bo nie wiemy tak naprawdę co siedzi w głowie Diery) i wskazałem suche fakty na czyjąś nieobecność. Ciekawe. Pewna osoba na discordzie już próbowała mnie w ten sposób zaczepić, aczkolwiek trochę jej nie wyszło wtedy.

Offline

#18 2023-07-19 10:17:12

Diera
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 15
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

jason13 napisał/a:

Mam nadzieję, że ta pewność siebie nie wygasła już na początku gry i coś jeszcze doda od siebie.

Spokojnie, tu nie chodzi o moją pewność siebie a o zbieranie poszlak. Po prostu wydarzyło się, życie i nie mogła wczoraj udzielać się więcej. A, i postaram się nie zawieść [sred])

BlueFoxX napisał/a:

Diera już zaczyna zaczepiać obcasy_hagrida - ciekawie, ale Diera bardziej chyba obawia się o swoją pewność siebie, niż że wytyka pewność siebie w obcasach
Póki co wstrzymam się w głosie, ale wstępnie obcasy_hagrida są dla mnie najbardziej przychylnym kandydatem (i chyba jedynym otwarcie o tym mówiącym)

O, i tutaj mamy pierwszy dobry powód by poważnie się zastanowić, czy obcasy_hagrida są właściwym kandydatem. Widzę, że BlueFox popędził na ratunek obcasom choć, żadnego poważnego oskarżenia jeszcze nie było. To daje mi do myślenia, że obcasy już teraz mają w teorii, potencjalne dwa głosy (swój i BlueFoxa) a dalsze ich wzmacnianie przy 5 graczach, mocno przechyli kruchy balans sił.

Z tego co widzę, to jason13 nie ma ochoty kandydować... Szkoda. Jeżeli Chochlik nie wysunie swojej kandydatury to ja to zrobię.

Offline

#19 2023-07-19 11:58:40

Chochlik
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 25
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

BlueFoxX napisał/a:
Chochlik napisał/a:

Ciekawe stwierdzenie, mógłbyś rozwinąć? Bo przyznaję, że nie do końca sam to widzę. Jason ochoczo to zdanie podchwycił, mimo, że sam też chyba nie jest co do niego pewny.

Chodzi mi tutaj o to, że mam wrażenie jakby Diera sama chciała wystartować, ale te ochocze i stanowcze ogłoszenie obcasów, trochę ją zburzyło. Jakby poczuła się zagrożona. Więc na taktykę "schowam swoje obawy" przyjęła taktykę "wytknę jak to obcasy są 'over the top' i może ukryję swój strach"
Może Diera widzi tu już jakieś wilcze zagrywki, stąd jej lekka obawa?
A może wilczek się boi, do której grupy należeć i która będzie bardziej opłacalna - ta która wystawia swoją kandydaturę, czy ta która odstawia się w cień aby wybrać szeryfa wśród innych osób niż "ja"

Dziękuję za objaśnienie, teraz lepiej widzę, co miałeś na myśli. Osobiście uważam jednak zagrywkę Diery za bardziej króliczą. Aczkolwiek ciekawi mnie otwarta niechęć Diery do kandydatury obcasów. Czyżbyś dostrzegła jakiś red flag?

obcasy_hagrida napisał/a:

Cóż, po 21 nieco zadziwił mnie brak werdyktu i dopiero wtedy została przeze mnie jeszcze raz sprawdzona data i to, że dzisiaj jest jednak (a raczej był, bo już po północy) 18, a nie 19. Tak czy inaczej, ze swojej kandydatury rezygnować nie zamierzam, zwłaszcza że nie wątpię w swoje umiejętności przywódcze i mam poczucie, że uda mi się dobrze poprowadzić stado do zwycięstwa.

Wypowiedź ta jest dla mnie w kontekście potencjalnego szeryfa raczej na minus. Świadczy ona po pierwsze o braku dbałości o szczegóły, które w tej grze są niezmiernie ważne oraz o niewyciąganiu wniosków z doświadczenia (w poprzednich grach nie zdarzało się, aby głos na szeryfa trzeba było oddać jeszcze tego samego dnia co rozpoczęcie). Oczywiście, pomyłki rzeczą ludzką, tylko czy w tak małym stadzie możemy sobie na nie pozwalać?

jason13 napisał/a:

Ktoś tu próbuję zasady oko za oko jak widzę. Nie wiem tylko jaki to ma sens, gdyż jedynie raz zgodziłem się z kimś (użylem słowa "być może", bo nie wiemy tak naprawdę co siedzi w głowie Diery) i wskazałem suche fakty na czyjąś nieobecność.

jason13 napisał/a:

Podoba mi się to stwierdzenie. Być może coś w tym jest. Na razie widzę, że zamilkła. Mam nadzieję, że ta pewność siebie nie wygasła już na początku gry i coś jeszcze doda od siebie.

Może tylko ja to tak odbieram, jednak twoja wypowiedź sprawiła dla mnie wrażenie "nie wiem, ale brzmi dobrze, to się zgodzę". Dlatego zaleciało mi to lekką podpinką.

Diera napisał/a:

Z tego co widzę, to jason13 nie ma ochoty kandydować... Szkoda. Jeżeli Chochlik nie wysunie swojej kandydatury to ja to zrobię.

Jak już wspominałem, sam parcia na posadę nie mam, ale jeśli stado mnie wybierze to pozycję przyjmę. Możecie traktować mnie jako "kandydata rezerwowego". Tak z ciekawości, z jakiego powodu widziałabyś Jasona w tej roli? Twoja kandydatura zaś intryguje, ale chciałbym jeszcze zobaczyć od ciebie więcej postów, aby lepiej podjąć decyzję. Jeszcze jest kwestia, jak stoisz z czasem? Tak właściwie to to samo pytanie kieruję też do Obcasów.

Offline

#20 2023-07-19 13:06:38

obcasy_hagrida
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-11
Liczba postów: 7
AndroidChrome 113.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Diera napisał/a:

To daje mi do myślenia, że obcasy już teraz mają w teorii, potencjalne dwa głosy (swój i BlueFoxa) a dalsze ich wzmacnianie przy 5 graczach, mocno przechyli kruchy balans sił.

Szybko wyciągasz wnioski, być może niepotrzebnie? Kruchy balans sił brzmi, jakbyś od samego początku chciała nas przekonywać do swojej niewinności, jakbyś od samego początku chciała mieć podkładkę. A następnie nieśmiało sugerujesz, że zaproponujesz swoją kandydaturę, jeśli nikt inny się nie zgłosi. Czemu nie zrobisz tego już teraz? Wówczas, biorąc pod uwagę obecny rozkład głosów, szala się wyrówna i może uda Ci się przekonać stado, skoro nie masz nic za uszami?

Chochlik napisał/a:

Wypowiedź ta jest dla mnie w kontekście potencjalnego szeryfa raczej na minus. Świadczy ona po pierwsze o braku dbałości o szczegóły, które w tej grze są niezmiernie ważne oraz o niewyciąganiu wniosków z doświadczenia (w poprzednich grach nie zdarzało się, aby głos na szeryfa trzeba było oddać jeszcze tego samego dnia co rozpoczęcie). Oczywiście, pomyłki rzeczą ludzką, tylko czy w tak małym stadzie możemy sobie na nie pozwalać?

Drogi Chochliku, chociaż moja wypowiedź jest na minus, przynajmniej jest szczera. Nie uwierzę, jeśli żadne z Was nigdy nie pomyliło dat, zwłaszcza, kiedy miało sporo na głowie danego dnia. Na szczęście była to jednorazowa sytuacja (z natłokiem obowiązków), więc - odnosząc się do zadanego pod koniec Twojej wypowiedzi pytania - z czasem będę stać całkiem dobrze i zamierzam wykazać się aktywnością. Nie mam tu jednak na myśli częstotliwości postów, a raczej ich jakość i zawartą w nich treść.

Offline

#21 2023-07-19 13:31:11

jason13
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 33
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Tak tylko dodam, że ja absolutnie nie nadaję się na szeryfa. Pisałem też, że nie bardzo mam na to czas. To tak na wszelki przypadek, gdyby ktoś wpadł na genialny pomysł żeby na mnie głosować.

Offline

#22 2023-07-19 15:22:36

Diera
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 15
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Chochlik napisał/a:

Aczkolwiek ciekawi mnie otwarta niechęć Diery do kandydatury obcasów. Czyżbyś dostrzegła jakiś red flag?

Nie ma żadnej otwartej niechęci do nikogo. Tropię wilka, Wy chyba też powinniście, prawda? Zdecydowana kandydatura obcasów jak i nagłe wsparce ze strony BlueFoxa, już na samym początku gry, zwróciły moją uwagę. Dodatkowo, czy można mnie winić za to, że ewentualne kolaboracje graczy rozpatruję w kategoriach szans i ryzyk?

Chochlik napisał/a:

Tak z ciekawości, z jakiego powodu widziałabyś Jasona w tej roli?

Z tego samego co widziałabym Ciebie - pierwsze wrażenie bardziej na plus niż na minus, dodatkowo chcę pewnej równowagi, żeby nie wzmocnić niechcący wilka.

Chochlik napisał/a:

Jeszcze jest kwestia, jak stoisz z czasem?

Z czasem stoję umiarkowanie. Nie uważam bym była naturalnym wodzem, czy żeby to moim przeznaczeniem było pokonać wilka ale mam zamiar zrobić wszystko co w mej mocy by doprowadzić do jego upadku.

Głosowanie jest dzisiaj. Czy czujesz się na siłach, Chochliku by wesprzeć swoje stado?

Offline

#23 2023-07-19 15:52:40

Chochlik
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 25
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Diera napisał/a:

Nie ma żadnej otwartej niechęci do nikogo. Tropię wilka, Wy chyba też powinniście, prawda? Zdecydowana kandydatura obcasów jak i nagłe wsparce ze strony BlueFoxa, już na samym początku gry, zwróciły moją uwagę. Dodatkowo, czy można mnie winić za to, że ewentualne kolaboracje graczy rozpatruję w kategoriach szans i ryzyk?

W takim razie powiedz proszę, kto w kontekście tej kolaboracji wypada według ciebie bardziej podejrzanie? Obcasy z szybką, pewną siebie kandydaturą, czy wspierający je BlueFoxX? Bo patrząc po liczebności stada śmiem wątpić, że mamy do czynienia z dwoma wilkami.

Diera napisał/a:

Z tego samego co widziałabym Ciebie - pierwsze wrażenie bardziej na plus niż na minus, dodatkowo chcę pewnej równowagi, żeby nie wzmocnić niechcący wilka.

Możesz rozwinąć, co rozumiesz przez równowagę?

Diera napisał/a:

Głosowanie jest dzisiaj. Czy czujesz się na siłach, Chochliku by wesprzeć swoje stado?

Jeśli taka będzie wola stada, zrobię co w mojej mocy aby doprowadzić je do zwycięstwa.

Teraz wybaczcie, znikam na czas nieokreślony z powodów wczoraj wspomnianych. Przed głosowaniem nie powinienem mieć problemu się wyrwać i oddać głos. Na chwilę obecną skłaniam się ku głosowi na Dierę jeśli zechce kandydować, a jeśli nie, to rozważam oddanie głosu na siebie.

Offline

#24 2023-07-19 17:43:34

BlueFoxX
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-11
Liczba postów: 8
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Diera napisał/a:

Zdecydowana kandydatura obcasów jak i nagłe wsparce ze strony BlueFoxa

Średnio widzę wsparcie ze swojej strony. Po prostu zwróciłem uwagę, jak zaczepiasz obcasy. To nie jest według mnie poparcie konkretnej osoby. Nie określiłem, czy podoba mi się kierunek myśli obcasów. Zwróciłem tylko uwagę na Twoją reakcję na jego głos. Trochę minusik za nadinterpretowanie słów masz u  mnie

Diera napisał/a:

dodatkowo chcę pewnej równowagi, żeby nie wzmocnić niechcący wilka.

Chyba, że Ty wilczysz. Wtedy rzucając o dużej pewności siebie obcasów i podpinając mnie pod to, że gram jak on zagra, byłoby Ci na rękę [sred])
Przypominam tylko, że o ile mi wiadomo, to wilka mamy jednego i wątpię by było na tę chwilę inaczej

Diera napisał/a:

Z czasem stoję umiarkowanie. Nie uważam bym była naturalnym wodzem, czy żeby to moim przeznaczeniem było pokonać wilka ale mam zamiar zrobić wszystko co w mej mocy by doprowadzić do jego upadku.

No to przykro mi, mimo że chciałem dać głos na kogoś innego niż obcasy, to chyba i tak na Hagrida zagłosuję, bo nie widzę żadnej innej wypchniętej kandydatury.

Zaraz będziesz mówić że hohoho pomagam mu, że żeśmy się zgadali, że "miałam rację hehe, on go popiera"
Nie, nie popieram i nie ciumciam że obcasy są cudownym dla mnie kandydatem. Po prostu są jedynym. Reszta osób nie jest chętna, a tekst "będę jak już muszę" niespecjalnie mnie grzeje

Pamiętajmy, że szeryf wilk to jednocześnie korzyść jak i przekleństwo. Przecież komu jak nie szeryfowi będziemy się bardziej przyglądać na łapki

Dodatkowo takie zaczepkii Diery "czy czujesz się na siłach?" "czy to nie za duża pewność siebie?" sugeruje jakbyś chciała odsunąć siebie z języków

Mój głos leci na obcasy_hagrida - bo nie mam innego kandydata po prostu

Offline

#25 2023-07-19 19:21:21

Diera
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 15
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

BlueFoxX napisał/a:

Mój głos leci na obcasy_hagrida - bo nie mam innego kandydata po prostu

To akurat nie prawda. Masz najwyraźniej niewiele dobrej woli by dostrzec innych kandydatów. Np. taki Chochlik jest wart rozważenia, i tak na marginesie dostaje mój głos.

Chochlik napisał/a:

Obcasy z szybką, pewną siebie kandydaturą, czy wspierający je BlueFoxX? Bo patrząc po liczebności stada śmiem wątpić, że mamy do czynienia z dwoma wilkami.

Nigdzie nie sugerowałam obecności dwóch wilków.
Jeszcze nie wiem co dokładnie o nich myślę. Póki co będę ich bacznie obserwować.

Chochlik napisał/a:

Możesz rozwinąć, co rozumiesz przez równowagę?

Czego dokładnie oczekujesz? Wydaje mi się, że to się rozumie domyślnie, nie?

Wiadomość dodana po 05 min 12 s:
BlueFoxX:

BlueFoxX napisał/a:

Póki co wstrzymam się w głosie, ale wstępnie obcasy_hagrida są dla mnie najbardziej przychylnym kandydatem

Również BlueFoxX:

BlueFoxX napisał/a:

Średnio widzę wsparcie ze swojej strony. Po prostu zwróciłem uwagę, jak zaczepiasz obcasy. To nie jest według mnie poparcie konkretnej osoby.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
tubycore - boginiemilosci - quasar - maleimpresje - stunt-forum