Rozgrywki Rabbit Doubt
RABBIT DOUBT

Nie jesteś zalogowany na forum.

#26 2023-07-19 19:41:07

Chochlik
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 25
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Diera napisał/a:
Chochlik napisał/a:

Możesz rozwinąć, co rozumiesz przez równowagę?

Czego dokładnie oczekujesz? Wydaje mi się, że to się rozumie domyślnie, nie?

Wcześniej wspominany był też "kruchy balans sił"
.
Twoje wypowiedzi sugerują, jakby stado podzielone było na jakieś obozy. Dlatego pytam, jak rozumiesz tutaj równowagę i jak oddanie głosu na mnie przyczynia się do jej zachowania. Czy chodzi ci o nie podążanie ślepo za głosem jednego lidera? Czy może źle to rozumiem?
.
Patrząc na obecny rozkład głosów i kandydatur oddaję swój głos na Chochlik. Kandydatura Obcasów nie do końca mnie przekonuje, a głos na kogokolwiek innego zakończyłby się w tym momencie remisem.

Offline

#27 2023-07-19 19:43:42

jason13
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 33
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Ahoj znowu.

Diera, czemu krytykujesz postawę Bluefoxa, robiąc w zasadzie podobnie z Chochlikiem? I dlaczego według Ciebie jest dobrym kandydatem na szeryfa?

Offline

#28 2023-07-19 19:57:52

Diera
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 15
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

jason13 napisał/a:

Diera, czemu krytykujesz postawę Bluefoxa, robiąc w zasadzie podobnie z Chochlikiem? I dlaczego według Ciebie jest dobrym kandydatem na szeryfa?

Nie mogę się zgodzić z tym, że występuje tutaj równość. Ja zaproponowało Ciebie i Chochlika, alternatywnie siebie. To nie był wybór jednego kandydata z supportem dla niego, gdy ktoś go zaczepi. Ty nie chciałeś, ja uważałam się za przeciętną kandydatkę a Chochlik się podjął więc jestem kontent. Kogo Ty wybierzesz Jason13? Masz decydujący głos jakby nie patrzeć. Jestem ciekawa Twojego wyboru.

Offline

#29 2023-07-19 20:52:41

obcasy_hagrida
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-11
Liczba postów: 7
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Cóż, Diera, mówisz, że nie sugerujesz, że w rozgrywce są dwa wilki, jednak w Twojej drugiej wiadomości padło następujące stwierdzenie:

Diera napisał/a:

O, i tutaj mamy pierwszy dobry powód by poważnie się zastanowić, czy obcasy_hagrida są właściwym kandydatem. Widzę, że BlueFox popędził na ratunek obcasom choć, żadnego poważnego oskarżenia jeszcze nie było.

Pierwszy kandydat jaki zaproponował swoją kandydaturę zyskuje czyjeś poparcie. Od razu zakładasz, że poparcie = pędzenie na ratunek, zupełnie ignorując moją wiadomość, w której wspominam o tym, że w zasadzie nikt z nas nie ma na czym podeprzeć swojej kandydatury. No i - wówczas był tylko jeden głos, a Twoje rozmyślania wyglądają tak, jakby już pierwszy głos miał przesądzić wynik.
Nie dziwi mnie więc, że inni gracze również zauważyli to, co ja, czyli sugerowanie dwóch wilków. Nasze stadko jest na to zbyt małe.

Diera napisał/a:

dodatkowo chcę pewnej równowagi, żeby nie wzmocnić niechcący wilka

Skąd taka pewność, że wzmocnisz wilka? Chyba, że to twoja taktyka mająca na celu zmylenie stada, wskazanie własnego kandydata i nieśmiało także siebie, by przekonać resztę, że to Twój kandydat (lub Ty) jesteście słusznymi osobami na tym miejscu i zmanipulować ich na Twoją korzyść. Ciągnąc już dalej, bez cytowania, widać wyraźnie, że BlueFox nie chce głosować na kogoś, kto tej posady nie chce, a Ty dalej drążysz wmawiając, że jest wiele innych kandydatów. Zauważ też, że Chochlik podjął się, ale dopiero PO Twoim głosie na niego.

Swoją drogą nie słyszałaś, że "ciekawość to pierwszy stopień do piekła"?

Offline

#30 2023-07-19 20:58:00

jason13
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 33
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Diera napisał/a:
jason13 napisał/a:

Diera, czemu krytykujesz postawę Bluefoxa, robiąc w zasadzie podobnie z Chochlikiem? I dlaczego według Ciebie jest dobrym kandydatem na szeryfa?

Nie mogę się zgodzić z tym, że występuje tutaj równość. Ja zaproponowało Ciebie i Chochlika, alternatywnie siebie. To nie był wybór jednego kandydata z supportem dla niego, gdy ktoś go zaczepi. Ty nie chciałeś, ja uważałam się za przeciętną kandydatkę a Chochlik się podjął więc jestem kontent. Kogo Ty wybierzesz Jason13? Masz decydujący głos jakby nie patrzeć. Jestem ciekawa Twojego wyboru.

Szczerze mówiąc, kandydatura Chochlika nie przekonuje mnie w żadnym stopniu. Nie mam też powodów, by głosować na pozostałych kandydatów, a zbliża się 21:00, więc oddam głos na siebie po prostu. jason13

Offline

#31 2023-07-19 21:07:20

Szczot_F
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-18
Liczba postów: 8
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Wszytkie króliczki zebrały się we wiosce, by wybrać osobę, która powinna nimi przewodzić. Dyskusje były długie, a mimo upływających godzin, kicajki nie mogły dojść do porozumienia. Jedne twierdziły, że to Obcasy_Hagrida (2) powinien być ich liderem, inne krzyczały, że tak być nie moze i to Chochlik (2) powinien nimi przewodzić. Gdzieś w kącie był również króliczek, który twierdził, ze nikt się nie nadaje i to on powinien rządzić wszystkimi stworzeniami w lesie... to znaczy kicajkami.
.
Wtem usłyszeliście głos ducha lasu.
"Daję wam jeszcze godzinę by zdecydować, kto będzie wami przewodzić. Jeśli po tym czasie nie dojdziecie do konsensusu, będziecie musieli zdecydować czy rola szeryfa zostanie przekazana osobie wybranej w losowaniu, czy też nikt nie będzie tej roli pełnił"
.
Macie czas do 22:30 by wybrać szeryfa!!!

Offline

#32 2023-07-19 21:08:57

obcasy_hagrida
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-11
Liczba postów: 7
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Nie wiem, czy jest sens rozwodzić się nad obecnym werdyktem. Podtrzymuję moją kandydaturę.
obcasy_hagrida

Offline

#33 2023-07-19 21:13:28

Chochlik
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 25
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Ja swoją podtrzymam również, niech stado decyduje
Chochlik

Offline

#34 2023-07-19 22:10:45

Diera
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 15
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

jason13 napisał/a:

Szczerze mówiąc, kandydatura Chochlika nie przekonuje mnie w żadnym stopniu. Nie mam też powodów, by głosować na pozostałych kandydatów, a zbliża się 21:00, więc oddam głos na siebie po prostu.

Wydaje mi się, że kogoś musisz wybrać, koniec końców. To już trochę nie pora na kręcenie nosem. Jakoś nie zgłaszałeś swej kandydatury (mogłam głosować na Ciebie) ani nie dawałeś swoich powodów by wesprzeć, któregokolwiek z kandydatów. Także teraz liczę na to, że skorzystasz z intuicji i wybierzesz lepszą opcję z Twojej perspektywy.

Ja głosuję na Chochlika, raz jeszcze.

Wiadomość dodana po 10 min 40 s:

obcasy_hagrida napisał/a:

Cóż, Diera, mówisz, że nie sugerujesz, że w rozgrywce są dwa wilki, jednak w Twojej drugiej wiadomości padło następujące stwierdzenie

Dalej podtrzymuję swoje twierdzenie, że nie sugerowałam nigdzie, że w grze są dwa wilki. To, że dwóch graczy wspólpracuje nie musi oznaczać, że razem wilczą. Jedno z nich może być nieświadome, że jest wykorzystywane przez wilka. To Ty nalegasz na taką narrację.

obcasy_hagrida napisał/a:

Kruchy balans sił brzmi, jakbyś od samego początku chciała nas przekonywać do swojej niewinności, jakbyś od samego początku chciała mieć podkładkę.

Pardon me? Już wyjaśniłam dlaczego widzę zagrożenie w takiej współpracy. Ignorujesz moje posty wyciągając z nich tylko to co pasuje do Twojej opowieści?

BlueFoxX napisał/a:

Dodatkowo takie zaczepkii Diery "czy czujesz się na siłach?" "czy to nie za duża pewność siebie?" sugeruje jakbyś chciała odsunąć siebie z języków

Proponując kandydatury innych a nawet własną w przypadku braku chętnych? Rzucając wyzwanie pretendentowi to miana Szeryfa? Otwarcie deklarując co wydaje mi się warte uwagi? To Twoim zdaniem jest chęć zniknięcia? Cóż...

BlueFoxX napisał/a:

Nie, nie popieram i nie ciumciam że obcasy są cudownym dla mnie kandydatem. Po prostu są jedynym. Reszta osób nie jest chętna, a tekst "będę jak już muszę" niespecjalnie mnie grzeje

I ten "brak kandydatów" stwierdziłeś po 1 godzinie od rozpoczęcia rozgrywki w poście nr 6? Cóż za wizjoner!

Offline

#35 2023-07-19 22:40:52

Chochlik
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 25
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Dziwi mnie tu nieco postawa Jasona. W głosowaniu doprowadza do remisu, bo nie widzi odpowiedniego kandydata. Jednak mimo to nie oddaje głosu w dogrywce. Dlaczego? Nie masz wytłumaczenia, że nie wiedziałeś, że takowa może się odbyć, ponieważ sam do tego remisu doprowadziłeś. Jeśli chciałeś, aby rola przepadła, to niezbyt ci to wyszło. Chyba, że oddałeś neutralny głos aby nie mieć powiązań z żadną ze "stron"?

Offline

#36 2023-07-19 22:49:15

Szczot_F
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-18
Liczba postów: 8
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Wybiła godzina, a stado, jakimś trafem podjęło decyzję. Czyżby dlatego, że część kicajków spała? A może nareszcie, faktycznie udało się im dogadać?
.
"A więc podjęliście decyzję? Dobrze. Bardzo dobrze." - mruknęło licho, po czym spojrzało na @chochlik, który poczuł przypływ jakiejś mocy.
"Od teraz twój głos będzie liczyć się podwójnie w głosowaniu."
.
Zani licho zniknęło, powiedziało jeszcze jedną rzecz
"Teraz musicie wybrać kogo tej nocy zabijecie. Czas na podjęcie decyzji macie do 20.07, do 21:00"

Offline

#37 2023-07-20 08:47:03

BlueFoxX
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-11
Liczba postów: 8
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Diera napisał/a:

Wiadomość dodana po 05 min 12 s:
BlueFoxX:

BlueFoxX napisał/a:

Póki co wstrzymam się w głosie, ale wstępnie obcasy_hagrida są dla mnie najbardziej przychylnym kandydatem

Również BlueFoxX:

BlueFoxX napisał/a:

Średnio widzę wsparcie ze swojej strony. Po prostu zwróciłem uwagę, jak zaczepiasz obcasy. To nie jest według mnie poparcie konkretnej osoby.

Nie rozumiem w czym widzisz problem. Dla mnie "wstępnie x jest najbardziej przychylnym kandydatem" nie jest dla mnie w ogóle wsparciem konkretnej osoby. Po chwili gry, ciężko żeby taki tekst nazwać wsparciem gracza. Dejże se spokój xD

Diera napisał/a:

Nie mogę się zgodzić z tym, że występuje tutaj równość.

Nie było znaku równości w wypowiedzi  jasona, a jedynie określenie podobieństwa. Więc troszkę chyba nadinterpretujesz pod swoją grę, pytanie czy to mylne królicze futro które nie ufa nikomu, czy wilczy futrzak który próbuje dźgać każdego

Diera napisał/a:

Dalej podtrzymuję swoje twierdzenie, że nie sugerowałam nigdzie, że w grze są dwa wilki. To, że dwóch graczy wspólpracuje nie musi oznaczać, że razem wilczą. Jedno z nich może być nieświadome, że jest wykorzystywane przez wilka. To Ty nalegasz na taką narrację

Ale ciężko po dosłownie mojej i obcasów jednym poście określić, że jestem manipulowany przez wilka. Jakby, spoko gdyby te oskarżenia/zwrócenie uwagi było na podstawie kilku bądź kilkunastu postów w trakcie wybierania szeryfa, ale nie gdy na tamten moment postów było ledwo co
Trochę mi się nie podoba jak bardzo nadinterpretujesz i chcesz na podstawie dwóch wypowiedzi wydedukować wszystko

Diera napisał/a:

o Twoim zdaniem jest chęć zniknięcia?

Nie zniknięcia. Oj nie nie nie. Bardziej chęć pokazania "to ja jestem ta dobra, patrzcie, patrzcie" i "nie bycie na językach" odnosi się w kontekście negatywnych określeń względem przynależności

Diera napisał/a:

I ten "brak kandydatów" stwierdziłeś po 1 godzinie od rozpoczęcia rozgrywki w poście nr 6? Cóż za wizjoner!

Oj xD
Tak, bo jesteśmy małym stadem i większość osób wtedy się wypowiedziała (o ile nie wszyscy) - więc ciężko żeby zauważyć nagłą zmianę frontu po tej godzinie [dblpt]P


Wstępnie powiem Wam, że nie wiem jak mam interpretować rozmowy do tej pory
Z jednej strony Diera mi tu skacze z kwiatka na kwiatek, zaczepia, niby się broni, ale atakami uderza w te same punkty, której się inni czepiają u niej xD

Jason i jego ucieczka z głosem są dla mnie dziwne. Myślę że warto się przyjrzeć, bo mógł tutaj sabotować jako wilk

Chochlik wydaje mi się na tę chwilę ok (gratki za szeryfa)

obcasy_hagrida jak mówiłem na razie nie rzucają mi się w oczy, a wysunięcie kandydatury nie jest dla mnie czymś podejrzanym

No a ja to ja. Cały na niebiesko.

W tej chwili skłonny bym był zagłosować między Dierą a Jasonem - choć o ile Diera się rzuca, alemoże to nie jst wilcze, o tyle Jason i jego ucieczka z głosem dają mi yellow flag. Może będę miał dziś czas na jakieś analizy, choć biorąc pod uwagę ilość contentu, to nawet na kiblu byłbym w stanie to zrobić [dblpt])

Offline

#38 2023-07-20 09:13:10

jason13
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 33
AndroidChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Chochlik napisał/a:

Chyba, że oddałeś neutralny głos aby nie mieć powiązań z żadną ze "stron"?

Dokładnie tak. Dziękuję, że ktoś to zauważył i już w sumie nie muszę się tłumaczyć. Zresztą i tak trochę straciłem zapał do tej gry. Jak chcecie, to głosujcie, najwyżej zginie trochę więcej niż jeden królik.

Offline

#39 2023-07-20 14:10:28

Chochlik
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 25
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

BlueFoxX napisał/a:

No to przykro mi, mimo że chciałem dać głos na kogoś innego niż obcasy, to chyba i tak na Hagrida zagłosuję, bo nie widzę żadnej innej wypchniętej kandydatury.

To z ciekawości zapytam, kto byłby twoim preferowanym kandydatem? Mówisz, ze nie chciałeś głosować na Obcasy, jednak nie widziałem, abyś rozważał jakąkolwiek inną opcję.

Diera napisał/a:
jason13 napisał/a:

Diera, czemu krytykujesz postawę Bluefoxa, robiąc w zasadzie podobnie z Chochlikiem? I dlaczego według Ciebie jest dobrym kandydatem na szeryfa?

Nie mogę się zgodzić z tym, że występuje tutaj równość. Ja zaproponowało Ciebie i Chochlika, alternatywnie siebie. To nie był wybór jednego kandydata z supportem dla niego, gdy ktoś go zaczepi. Ty nie chciałeś, ja uważałam się za przeciętną kandydatkę a Chochlik się podjął więc jestem kontent. Kogo Ty wybierzesz Jason13? Masz decydujący głos jakby nie patrzeć. Jestem ciekawa Twojego wyboru.

Zgadzam się, że postawą Diery nie było tutaj "Chochlik na szeryfa" a bardziej "ktokolwiek oprócz Obcasów na szeryfa". Niemniej będę mieć na nią oko, gdyż wolałbym nie być wygodną zasłoną dla wilka.

jason13 napisał/a:
Chochlik napisał/a:

Chyba, że oddałeś neutralny głos aby nie mieć powiązań z żadną ze "stron"?

Dokładnie tak. Dziękuję, że ktoś to zauważył i już w sumie nie muszę się tłumaczyć. Zresztą i tak trochę straciłem zapał do tej gry. Jak chcecie, to głosujcie, najwyżej zginie trochę więcej niż jeden królik.

Szkoda, mam nadzieję, że wszystko po twojej stronie w porządku. Jednak dalej nie do końca rozumiem twój proces myślowy przy głosowaniu.


Idąc za śladem BlueFoxXa też zrobię sobie małe podsumowanie
BlueFoxX - Zgadzam się, że argumenty Diery wobec niego są nieco na wyrost. Wydaje mi się grać raczej czysto.
obcasy_hagrida - Jeśli wilk jest gdzieś w parze obcasy/Fox to raczej obstawiałbym obcasy. Bardzo chętnie poczytałbym podsumowanie zrobione przez tego gracza.
Diera - Wydaje mi się, że gra nieco zbyt... agresywnie? otwarcie? aby być wilkiem. Mam jednak na nią oko.
Jason13 - Ciężko mi tu coś stwierdzić w świetle jego ostatniego posta. Fikołki przy głosowaniu mi się nie podobają. Mam nadzieję, że odzyska zapał do gry.

Offline

#40 2023-07-20 15:10:34

jason13
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 33
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Fikołki fikołkami, ale ja czegoś tu nie rozumiem w wypowiedzi Chochlika. Najpierw pisze, że Bluefox gra "raczej czysto", a potem jest jak "jeśli wilk jest w parze bluefox/obcasy" (co prawda bardziej w stronę hagrida, but still) i w sumie chyba tylko dlatego, że na początku rzekomo "poparł" obcasy i oddał głos? Trochę taka chorągiewka.

Offline

#41 2023-07-20 15:40:13

Chochlik
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 25
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

jason13 napisał/a:

Fikołki fikołkami, ale ja czegoś tu nie rozumiem w wypowiedzi Chochlika. Najpierw pisze, że Bluefox gra "raczej czysto", a potem jest jak "jeśli wilk jest w parze bluefox/obcasy" (co prawda bardziej w stronę hagrida, but still) i w sumie chyba tylko dlatego, że na początku rzekomo "poparł" obcasy i oddał głos? Trochę taka chorągiewka.

To "Jeśli wilk jest w parze..." było po części odniesieniem do wcześniejszej rozmowy z Dierą. Nie twierdzę również, że wilk w tym składzie 100% jest, tylko że gdybym miał obstawiać między Foxem a obcasami to stawiałbym na obcasy. Nie widzę tutaj sprzeczności.

Offline

#42 2023-07-20 16:48:08

jason13
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 33
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Chochlik napisał/a:
jason13 napisał/a:

Fikołki fikołkami, ale ja czegoś tu nie rozumiem w wypowiedzi Chochlika. Najpierw pisze, że Bluefox gra "raczej czysto", a potem jest jak "jeśli wilk jest w parze bluefox/obcasy" (co prawda bardziej w stronę hagrida, but still) i w sumie chyba tylko dlatego, że na początku rzekomo "poparł" obcasy i oddał głos? Trochę taka chorągiewka.

To "Jeśli wilk jest w parze..." było po części odniesieniem do wcześniejszej rozmowy z Dierą. Nie twierdzę również, że wilk w tym składzie 100% jest, tylko że gdybym miał obstawiać między Foxem a obcasami to stawiałbym na obcasy. Nie widzę tutaj sprzeczności.

Understandable. Czyli wg Ciebie Fox jest tak w większości czysty, ale zostawiasz trochę miejsca na szansę, że jednak wilczy i hagrid śmierdzi trochę bardziej.

Tak poza tym to chciałem też przypomnieć, że poza wilkiem istnieje też szansa, że mamy inne role. Także jeżeli do linczu zostanie wybrany rolny królik to zrobi się raczej nieprzyjemnie.

Offline

#43 2023-07-20 18:33:35

Diera
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 15
WindowsChrome 115.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

BlueFoxX napisał/a:

Dla mnie "wstępnie x jest najbardziej przychylnym kandydatem" nie jest dla mnie w ogóle wsparciem konkretnej osoby.

Dam se spokój. Ślepemu słońca się nie pokaże. Poza tym, pochłaniasz za wiele mojej uwagi. Myślę, że wilk nie byłby aż tak bezczelny i raczej zapewne przednie się bawi, gdy ja próbuję Ci dać zauważyć hipokryzję Twoich postów.
---
Mamy 2 strzały zanim stado przegra grę. To nie jest takie oczywiste kto tu budzi największe obawy. Z jednej strony jason13 zachowuje się dość dziwnie, mając pretensje, że kandydaci mu nie odpowiadają, nie proponując własnych w zamian, z drugiej wysokie obcasy, które tak chyba trochę nie wiedzą, czy wolą otwarcie zaatakować, czy przeczekać. Chochlik wydaje się póki co spoko i cieszę się, że to on został Szeryfem. Jedyne co mnie zastanawia, to co przekonuje Chochlika do BlueFox'a? Ani razu nie zapaliła Ci się przy nim lampka?

Offline

#44 2023-07-20 19:01:36

jason13
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 33
AndroidChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Diera napisał/a:

Mamy 2 strzały zanim stado przegra grę. To nie jest takie oczywiste kto tu budzi największe obawy. Z jednej strony jason13 zachowuje się dość dziwnie, mając pretensje, że kandydaci mu nie odpowiadają, nie proponując własnych w zamian

Jest subtelna różnica między pretensjami a wskazaniem suchego faktu, że kogoś trochę nie było po prostu. Absolutnie do nikogo nie mam pretensji, tylko wskazuję na coś, co mi się nie podoba albo pytam.

Offline

#45 2023-07-20 19:04:54

Chochlik
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 25
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Diera napisał/a:

Jedyne co mnie zastanawia, to co przekonuje Chochlika do BlueFox'a? Ani razu nie zapaliła Ci się przy nim lampka?

Na pewno zastanowiła mnie ta pierwsza szpilka w twoją stronę. Po jego wytłumaczeniu widzę w tym jakąś logikę, jednak nie na tyle, aby się z nią zgodzić. Zgadzam się z nim jednak, że jego wstępne poparcie dla kandydatury obcasów ciężko nazwać wsparciem i obroną. Trochę mi się nie podoba, że ciągnie ten temat dwóch wilków (który to ja mogłem przypadkiem zacząć moim pytaniem, kogo z nich uważasz prędzej za wilka, bo razem na pewno nie są). Mam jednak wrażenie, że patrzę tu na dwa żrące się króliki.
.
Dalej nawołuję Jasona do wytłumaczenia dokładniej fikołków w głosowaniu.
.
Zastanawiam się też, gdzie podziały się obcasy? Chciałbym zobaczyć ich perspektywę.

Offline

#46 2023-07-20 19:21:24

jason13
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 33
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Chochlik napisał/a:

Dalej nawołuję Jasona do wytłumaczenia dokładniej fikołków w głosowaniu.

Ten "fikołek" już został wytłumaczony. Nie miałem też siły na tę grę już później, zwłaszcza po 21:00. Co jeszcze tu wytłumaczyć?

Offline

#47 2023-07-20 20:25:31

Chochlik
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 25
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

jason13 napisał/a:
Chochlik napisał/a:

Dalej nawołuję Jasona do wytłumaczenia dokładniej fikołków w głosowaniu.

Ten "fikołek" już został wytłumaczony. Nie miałem też siły na tę grę już później, zwłaszcza po 21:00. Co jeszcze tu wytłumaczyć?

Po prostu wydał mi się bardzo bezcelowy. Wywołanie remisu i niestawienie się na dogrywce nic w efekcie nie dało. No ale ok, jeśli tam były sprawy out of game to niech będzie, że odpuszczam.

Offline

#48 2023-07-20 20:28:18

Diera
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 15
WindowsChrome 115.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

O ile wymiany złośliwości z BlueFox'em mnie irytowały to muszę przyznać, że ta cisza przed linczem za pół godziny mnie bardzo martwi. Rozumiem, że potencjalny wilk mógłby chcieć przemknąć delikatnie ale co z resztą stada? Wybraliście się na medytację?

Wiadomość dodana po 01 min 07 s:
Jeżeli to medytacja to mam nadzieję, że duchy Was natchną.

Offline

#49 2023-07-20 20:42:35

Chochlik
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 25
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Nie ukrywam, też mnie ta cisza niepokoi. Zwłaszcza zależało mi na zdaniu obcasów, których nie ma od wczoraj. Rozważam, czy nie oddać na nie za to głosu, ale z drugiej strony nie wiem, czy wilk pozwoliłby sobie na taką ciszę.

Offline

#50 2023-07-20 20:47:51

Diera
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-17
Liczba postów: 15
WindowsChrome 115.0.0.0

Odp: Rozpoczęcie rozgrywki

Cóż... tak czy inaczej trzeba będzie zawęzić grono podejrzanych. Nie dojdzie do eliminacji nieaktywnych członków stada bo do tego czasu będziemy już martwi...

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
synowiematki - boginiemilosci - sanandreasfamily - tubycore - turniejram