Rozgrywki Rabbit Doubt
RABBIT DOUBT

Nie jesteś zalogowany na forum.

#51 2015-06-04 19:14:14

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 38.0

Odp: Kivesan & Kori & Księżniczka [KONIEC GRY - WSZYSCY MARTWI]

Tak mniej więcej wyglądają piły obok Einara.

Kori

Próbujesz przepiłować łańcuchy. Łańcuchowi nic się praktycznie nie dzieje, a piła stępia się z każdą próbą zniszczenia nią łańcucha.

Offline

#52 2015-06-04 22:29:52

Kivesan
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-17
Liczba postów: 49
Windows 8.1Chrome 43.0.2357.81

Odp: Kivesan & Kori & Księżniczka [KONIEC GRY - WSZYSCY MARTWI]

Ładnie się bawiłeś - mówię do chłopaka Ale tego psa to mogłeś oszczędzić. - dopowiadam ze spokojem, bo niby co mogę zrobić? Widzę jak tamci wykonują masę rzeczy, lecz ja nie mogę nic. Od wszystkiego jestem daleko. Swoją drogą niezłe ziółko z tego chłopaka. - myślę jeszcze raz przeglądając zdjęcia, może jest coś na odwrocie? - sprawdzam. Słuchajcie, w moim foliowym woreczku była kaseta do tego magnetofonu na środku, na niej napis "odtwórz albo zgiń" - wolę nikogo nie prowokować, więc jak najszybciej chciałabym dostać ten magnetofon. Może możesz do niego dosięgnąć jakimś przedmiotem, który masz koło siebie? - mówię do chłopaka. W ogóle, jak masz na imię? Ja jestem Øyvind. - pytam bez emocji. Możecie mówić, co robicie? Bo tak jakoś podejrzanie się zrobiło. - powiedziałam i usiadłam na ziemi czekając na odpowiedzi.

Ostatnio edytowany przez Kivesan (2015-06-04 22:42:53)

Offline

#53 2015-06-04 22:40:57

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 38.0

Odp: Kivesan & Kori & Księżniczka [KONIEC GRY - WSZYSCY MARTWI]

Na prawej ścianie przy Øyvind znajduje się owy kij z gwoździami. Jest o tę ścianę oparty.

Kivesan

Odwróciłaś zdjęcia, jednakże niczego nie znajdujesz.

Offline

#54 2015-06-06 13:45:02

Księżniczka
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-29
Liczba postów: 17
Windows 8Firefox 38.0

Odp: Kivesan & Kori & Księżniczka [KONIEC GRY - WSZYSCY MARTWI]

-A, sorry, sorry- wymamrotałam, obracając w palcach strzykawkę- Miałam przy sobie kluczyk, który pasował do tego czegoś pod podłogę. Otworzyłam to i okazało się, że skrywa strzykawkę. Ale ni chuja nie zamierzam się przekonywać, z czym...
Odłożyłam przedmiot ostrożnie na bok i spojrzałam na dziewczynę.
-Mam kasetę z identycznym napisem- stwierdziłam- Ale nie jestem pewna, czy sama dosięgnę. Bezimienny, Øyvind ma rację, spróbuj czymś dosięgnąć do dyktafonu- rzekłam, gdybym ja sama miała jednak za daleko- Co zrobił z psem? Na moich zdjęciach to grzeczny, wręcz idealny chłopiec, co niedziela pewnie popylający do kościółka. Masz, obejrzyj sobie.
Wzięłam plik zdjęć i próbowałam jak najbliżej podsunąć je w stronę Bezimiennego. Gdyby nie poszło, trudno, zgniotłam je w kulki i wtedy rzuciłam w jego stronę.

Offline

#55 2015-06-06 14:15:17

Kori123
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-22
Liczba postów: 180
Windows 7Opera 29.0.1795.60

Odp: Kivesan & Kori & Księżniczka [KONIEC GRY - WSZYSCY MARTWI]

Słuchałem ich zdziwiony, nie bardzo ogarniałem o czym gadają… Czyżby o tych kartkach? Westchnąłem cicho podszedłem jak najbliżej dyktafonu i rzuciłem w niego piłą, stępioną, tak, aby poleciała do którejś z nich. Przynajmniej jak najbliżej.
Po pierwsze nazywam się Einar.  Po drugie Pokażcie te zdjęcia ze mną, na moim są tylko moi rodzice.-Uznałem, że lepiej wszystko im mówić, lepsza komunikacja to połowa sukcesu.- Na mojej kasecie jest napisane to samo.
Próbowałem złapać kartki, chciałem zobaczyć co też takiego wyprawiałem… śmieszne, zobaczyć swoje grzechy czy dobre uczynki w takim miejscu…
Jestem niewierzący, wierzę w ciężką pracę.
W końcu dojrzałem pudełko z lekami więc sięgnąłem po nie i obejrzałem.

Offline

#56 2015-06-06 14:47:28

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 38.0

Odp: Kivesan & Kori & Księżniczka [KONIEC GRY - WSZYSCY MARTWI]

W stronę Einara poleciały zgniecione zdjęcia. Wylądowały w strefie pił.
Einar rzucił piłą w dyktafon. Przedmiot zbliżył się to Virginii i Øyvind, jednak nie na tyle, by którakolwiek z nich mogła podejść i wziąć przedmiot do ręki. Wciąż jest nieosiągalny.

Kori

Opakowanie jest białe i jest zamknięte. Nie widać z zewnątrz, co zawiera. Żadnych etykiet, nalepek i naklejek.

Offline

#57 2015-06-06 20:14:23

Księżniczka
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-29
Liczba postów: 17
Windows 8Firefox 38.0

Odp: Kivesan & Kori & Księżniczka [KONIEC GRY - WSZYSCY MARTWI]

-No ja pierdolę... Weź jeszcze jedną i spróbuj jeszcze raz-  poradziłam, upewniwszy się, że do dyktafonu mam jednak za daleko. Ciekawiło mnie, czemu wszyscy troje mieliśmy w kieszeniach zdjęcia Einara. Czemu akurat jego? I czemu, jeśli coś przeskrobał, to my miałyśmy mu towarzyszyć w ewentualnej pokucie?
Westchnęłam ciężko, mamrocząc pod nosem kolejne przekleństwa.

Offline

#58 2015-06-06 22:20:13

Kivesan
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-17
Liczba postów: 49
MacintoshSafari 9537.53

Odp: Kivesan & Kori & Księżniczka [KONIEC GRY - WSZYSCY MARTWI]

Rzuciłam Einarowi zdjęcia zwinięte w kulki oprócz zdjęcia z psem.Psa zabił - powiedziałam bez emocji i rzuciłam kulkę ze zdjęciem z psem w stronę Virginii. Rzuć jeszcze w ten magnetofon. Może uda ci sie też dorzucić do tej pałki koło mnie? Masz tam duzo rzeczy, postaraj się. - spytałam. Czuję, jak pot spływa mi po plecach, nienawidzę tego i czuję się przez to gorzej, poza tym nie myłam włosów juz trochę czasu, czuję, że jestem brudna. Myśl o tym jest dla mnie okropna, chcę stąd jak najszybciej wyjść!

Offline

#59 2015-06-07 02:34:04

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 38.0

Odp: Kivesan & Kori & Księżniczka [KONIEC GRY - WSZYSCY MARTWI]

Kulka dolatuje do Virginii.
Zgnieciony papier doleciał do Einara. Jedną z kulek dostał w głowę.

Offline

#60 2015-06-07 18:05:57

Kori123
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-22
Liczba postów: 180
Windows 7Opera 29.0.1795.60

Odp: Kivesan & Kori & Księżniczka [KONIEC GRY - WSZYSCY MARTWI]

Spojrzałem na to co mogłem dosięgnąć i rzuciłem jedną piłą w stronę dziewczyny z dredami. Modliłem się tylko aby ją sięgnęła, dość mocno rzuciłem.
Rzuć nią w dyktafon, z mojej perspektywy to nie możliwe, aby do którejś z was doszło.
Wyjaśniłem i złapałem kartki. Tą, która trafiła mnie w głowę, też złapałem. Zacząłem je oglądać.
Pozostaje tylko pytanie co ja zrobiłem takiego złego, że tu trafiłem. Za wszystko już odpokutowałem...
Powiedziałem, dość głośno, ale one chyba nie zrozumiały o czym mówię.

Offline

#61 2015-06-07 19:45:32

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 38.0

Odp: Kivesan & Kori & Księżniczka [KONIEC GRY - WSZYSCY MARTWI]

Piła dolatuje do Virginii


Kori

Virginia rzuciła zdjęcia. Oto, co przedstawiają:
1. zdjęcie - Ty i rodzina jesteście na spotkaniu przy grillu. Wszyscy świetnie się bawicie i cieszycie. Wydajecie się być dla siebie mili i sympatyczni. Uśmiech widnieje na każdej twarzy.
2. zdjęcie - Sumiennie pomagasz rodzicom w pracach związanych z domem i podwórkiem.
3. zdjęcie - Bronisz rówieśnika przed stadem starszych nastolatków.
4. zdjęcie - Całujesz się z jakąś dziewczyną.
5. zdjęcie - Bawisz się ze swoim królikiem i go karmisz.

Offline

#62 2015-06-07 21:12:58

Kivesan
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-17
Liczba postów: 49
MacintoshSafari 9537.53

Odp: Kivesan & Kori & Księżniczka [KONIEC GRY - WSZYSCY MARTWI]

Dość tego - powiedziałam niecierpliwie zdejmując ubranie do bielizny i związując je tak, by przypominało linę, takie przedłużenie ręki. Następnie podeszłam jak najbliżej kija i sięgnęłam po niego ubraniem.

Offline

#63 2015-06-07 21:22:14

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 38.0

Odp: Kivesan & Kori & Księżniczka [KONIEC GRY - WSZYSCY MARTWI]

Øyvind udaje się zaczepić ubrania na kiju.

Offline

#64 2015-06-07 21:49:10

Księżniczka
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-29
Liczba postów: 17
Windows 8Firefox 38.0

Odp: Kivesan & Kori & Księżniczka [KONIEC GRY - WSZYSCY MARTWI]

-Øyvind, orientuj się- rzekłam, starając się nie zwracać uwagi na jej nagła chęć rozebrania się niemal do rosołu. Złapałam piłę i wymierzyłam w dyktafon, po czym posłałam tak, by urządzenie doleciało do Øyvind. Grało się w bilarda, powinno się udać. Najwyżej Einar rzuci mi kolejny przedmiot.

Offline

#65 2015-06-07 22:00:55

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 38.0

Odp: Kivesan & Kori & Księżniczka [KONIEC GRY - WSZYSCY MARTWI]

Virginia rzuca piłą w dyktafon. Przedmiot odtwarzający przemieszcza się w stronę Øyvind, nie wiadomo jednak teraz, czy kobieta jest w stanie go dosięgnąć ręką. Musi spróbować.


Virginia ma zdjęcie obok siebie. To tak gwoli przypomnienia, Księżniczko.

Offline

#66 2015-06-07 23:02:43

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 38.0

Odp: Kivesan & Kori & Księżniczka [KONIEC GRY - WSZYSCY MARTWI]

Nagle z oświetlenia poszły iskry, po czym zapadła ciemność. Na zegarze nad drzwiami wybiła godzina 7, a odmierzanie zostało zaprzestane. Cyfry mignęły kilka razy, by ostatecznie zniknąć z wyświetlacza i nigdy już się nie pojawić.
Einar, Virginia oraz Øyvind zostali uwięzieni w środku. Umarli z powodu odwodnienia i braku jakiejkolwiek żywności.


KONIEC GRY!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
polandrpfivem - polskazabawa - lscmhellgate30 - testoweforum38u2838ssfgthfyhrfdsdfgh - asgpolishdragons