Rozgrywki Rabbit Doubt
RABBIT DOUBT

Nie jesteś zalogowany na forum.

#26 2015-04-06 21:35:41

kieliszek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2015-03-26
Liczba postów: 297
Windows 7Chrome 41.0.2272.118

Odp: 102 - rozgrywka

Daffodil napisał/a:

Nie masz pomysłu na inne zapychacze postów, wilku?

Napisz jeden, niewinny post, by cokolwiek zacząć, a już cię zaczną wskazywać na wilka... Nie rozumiem tego, gdybym napisał coś w stylu "bardzo lubię trawkę", to też byś mnie podejrzewał? Wydaje mi się to aż nazbyt przesadne.

Offline

#27 2015-04-06 21:36:45

Kori123
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-22
Liczba postów: 180
AndroidSafari 533.1

Odp: 102 - rozgrywka

Daff, sorka za nieodpowiadanie. Nie wiem na co dokładnie mam ci odpisać więc napisz jeden post do mnie ;-; Moją wymówką jest to, że źle się czuje i nie myślę zbytnio... A nie chce iść spać co by mi pomogło. Się to zwie poświęceniem xD

Offline

#28 2015-04-06 21:40:06

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 37.0

Odp: 102 - rozgrywka

Fragment twojego posta, do którego się odniosłem, pisząc komentarz, z pewnością nie został napisany, by cokolwiek ruszyć. Był natomiast zbędnym offtopem, niewnoszącym nic do sprawy - został napisany, by przedłużyć posta. I owszem, podejrzewałbym cię, dlatego na początku się do ciebie i Kori przypierdoliłem, mówiąc, że zaraz będziecie wolnoleżące. Takie posty niczego nie wnoszą, a przypominam ci, że celem tej gry jest dedukowanie i dyskusja na temat tego, kto jest wilkiem. Ty nie robiłaś żadnej z tych obu rzeczy, pisząc takie ochłapy.

Offline

#29 2015-04-06 21:46:03

Runo
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-30
Liczba postów: 35
Windows 7Firefox 36.0

Odp: 102 - rozgrywka

Swoją drogą, Daff, zwracanie mi uwagi na avatarek i rozmowa o nim to też czysty, nic nie wnoszący spam.
Kieliszek - no to teraz wczuj się w sytuację - jesteś sobie w stadku królików, wiesz, że wśród was jest dwóch morderców... naprawdę rozmawiałabyś w takiej chwili o tym, jaka to trawka pyszna, itd.?

Offline

#30 2015-04-06 21:47:17

Kori123
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-22
Liczba postów: 180
AndroidSafari 533.1

Odp: 102 - rozgrywka

Ja bym gadała... Grunt to nie dać po sobie poznać, że się boisz.

Offline

#31 2015-04-06 21:48:04

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 37.0

Odp: 102 - rozgrywka

Ja przynajmniej z kwestii o avatar wyciągnąłem jakieś wnioski i zauważyłem sprzeczności w twoim zachowaniu, a dyskusja o trawce jednak do niczego nie doprowadziła, prócz przypierdolenia się do inicjatorów tego chłamu. Była to też czysto organizacyjna sprawa, by móc cię potem odróżnić, a trawka to zwykły zapychacz.

Offline

#32 2015-04-06 21:57:29

Kori123
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-22
Liczba postów: 180
AndroidSafari 533.1

Odp: 102 - rozgrywka

Runo, nie próbuj mnie zrozumieć. W każdej grze brali mnie za wilka bo grałam jak grałam... Nigdy nim nie byłam i nie jestem. Gram tak jak zwykle.

Wiadomość dodana po 02 min 17 s:
Taki offtop- były prócz Daffa dwa posty, chyba Kieliszka i na pewno Runo. Usunęliście czy mój fon odwala? ;-;

Offline

#33 2015-04-06 22:00:15

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 37.0

Odp: 102 - rozgrywka

Kogo mógł sprawdzić prześladowca? Pytanie do każdego!
Edit: No ja właśnie widziałem, ale jakoś dziko zniknęły... Dziewczyny, napiszcie jeszcze raz te posty. Nie były długie.

Offline

#34 2015-04-06 22:02:07

Kori123
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-22
Liczba postów: 180
AndroidSafari 533.1

Odp: 102 - rozgrywka

Dago, mnie lub Kieliszka. Moim zdaniem przynajmniej. Ewentualnie Runo...

Offline

#35 2015-04-06 22:05:09

kieliszek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2015-03-26
Liczba postów: 297
Windows 7Chrome 41.0.2272.118

Odp: 102 - rozgrywka

Runo napisał/a:

Kieliszek - no to teraz wczuj się w sytuację - jesteś sobie w stadku królików, wiesz, że wśród was jest dwóch morderców... naprawdę rozmawiałabyś w takiej chwili o tym, jaka to trawka pyszna, itd.?

A ty dalej w to brniesz... Nie rozumiem, po się dalej uparcie czepiać tego, na co ktoś już wcześniej zwrócił uwagę. Ale jak chcesz, to brnij dalej. Powodzenia.


Kori123 napisał/a:

Runo, nie próbuj mnie zrozumieć. W każdej grze brali mnie za wilka bo grałam jak grałam... Nigdy nim nie byłam i nie jestem. Gram tak jak zwykle.

W zasadzie mogę się pod to podpiąć, mimo tego, że jest to dopiero moja druga rozgrywka. Po prostu piszę, co mi przyjdzie do głowy i ot, to jest cała moja gra.

Offline

#36 2015-04-06 22:09:19

Runo
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-30
Liczba postów: 35
Windows 7Firefox 36.0

Odp: 102 - rozgrywka

Moim zdaniem sprawdził kogoś z doświadczonych osób (czyli ja odpadam). O ile prześladowca zna wszystkich, to wybrał jedną z osób, których najchętniej, jako wilk, by się pozbył, by ostatecznie podjąć decyzję kogo ubić. W tamtej chwili nie mógł mieć jakiegokolwiek pomysłu, kto jest magikiem.

Wiadomość dodana po 05 min:
Kieliszek - to bardzo źle, bo ta gra wymaga trochę pomyślunku i patrzenia w przód.

Offline

#37 2015-04-06 22:15:52

kieliszek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2015-03-26
Liczba postów: 297
Windows 7Chrome 41.0.2272.118

Odp: 102 - rozgrywka

Runo napisał/a:

Kieliszek - to bardzo źle, bo ta gra wymaga trochę pomyślunku i patrzenia w przód.

Zazwyczaj staram się jednak choć minimalnie używać szarych komórek, o to się nie martw.

Offline

#38 2015-04-06 22:33:02

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 37.0

Odp: 102 - rozgrywka

Prócz uzasadnienia interesują mnie też nicki, Runo.


Jeśli prześladowca kogoś przeskanował, to znajduje się wśród: kieliszka, Kori, Runo i Dragusia.

Offline

#39 2015-04-06 22:52:46

kieliszek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2015-03-26
Liczba postów: 297
Windows 7Chrome 41.0.2272.118

Odp: 102 - rozgrywka

Nie wiem, czy chodziło wam o te posty, ale łapcie moje :
http://zapodaj.net/7fe4342d741e3.jpg.html

http://zapodaj.net/3fb2bde3547db.jpg.html

Offline

#40 2015-04-06 23:11:08

AsunoHana
Użytkownik
Skąd: okolice Krakowa
Dołączył: 2015-04-02
Liczba postów: 29
Windows XPFirefox 34.0

Odp: 102 - rozgrywka

Wowowowo xd jak mnie tu dłuuugo nie było. [dblpt]D Zmiany widzę. ^^

No, ale dobra do rzeczy widzę ciekawą rozmowę pomiędzy Kori x Daff x Runo x Kieliszek. Kori kojarzę, z którejś rozgrywki wiem, że robiła wtedy też taki niepotrzebny spam i ogólnie duży nie ogar z jej strony. Nie wiele chyba się zmieniło i zrobiło się teraz niezłe zamieszanie przez to.  Do linczu mamy 24 h, więc musimy znaleźć, jak najwięcej dowodów. Wszystkich nas jest 7... sugeruje 1 lub  2 wilków. Jedna rola magika i jedna rola prześladowcy, zostaje 4 lub 3 króliki. Jak na razie trudno jest mi cokolwiek wywnioskować z tej rozmowy.

Offline

#41 2015-04-06 23:16:13

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 37.0

Odp: 102 - rozgrywka

Hanka, czy ty potrafisz pisać coś innego niż same oczywiste oczywistości? Poza tym, czytałaś informacje o grze zamieszczone przez Yassamet. Jest tam jasno zapisane, że wilków jest dwoje - jeden zwykły, drugi z supermocami. Próbujesz wprowadzić element niepewności czy znów chcesz nas podejść swoim skrajnym nieogarem?

Offline

#42 2015-04-06 23:23:51

AsunoHana
Użytkownik
Skąd: okolice Krakowa
Dołączył: 2015-04-02
Liczba postów: 29
Windows XPFirefox 34.0

Odp: 102 - rozgrywka

Eeeeee... nie ogar. ;-; Przeczytałam, ale chyba słabo. ;c

Offline

#43 2015-04-06 23:30:40

Draguś
Użytkownik
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 145
Windows XPOpera 28.0.1750.48

Odp: 102 - rozgrywka

Daff - więc uważasz że śmieszkujący Dago to zawsze musi być dago mafiozo/wilk? Masz oczywiscie do tego prawo, ale no racji to ty nie masz [dblpt]D.

Offline

#44 2015-04-06 23:32:18

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows 7Firefox 36.0

Odp: 102 - rozgrywka

Witam wszystkich.
Wbiłem, przeczytałem i już wszystko jest jasne. Wjebałeś się i to ostro.
Życzę owocnej rozgrywki.

Daffodil napisał/a:

Mamy kilku nowych, którzy nie wiedzą, jak gram, zatem cały tłum się tego po mnie nie spodziewa. I czy ja wiem, czy to przesłuchanie? Po prostu dociekam, jeśli mnie jakaś kwestia nurtuje. Gdyby każdy z tutaj obecnych tak grał, byłoby znacznie łatwiej w tej grze po stronie królików.

Byłoby łatwiej, to prawda. Wiesz jednak, że to niemożliwe, a jednak wszystkich o tym uświadamiasz. Dlaczego?
Pamiętam twoje gry, Daffo. Grasz dokładnie, jak w twojej ostatniej wilczej ; )

Daffodil napisał/a:

Z drugiej strony sama możesz być wilkiem, który nie wiedział, jak zacząć grę, jak się wpisać, gdy było się pierwszym. Wiesz, gdybyś wbiła na RD i nic nie napisała, a byłby wyraźny znak twojej obecności, zaczęlibyśmy węszyć nieco wokół twej osoby.

Hipotezy o wilczeniu na pierwszej stronie. Wiesz, że masz mało czasu. Starzy gracze wiedzą, do czego jesteś zdolny, ale u mnie to nie przejdzie.

Daffodil napisał/a:

Fragment twojego posta, do którego się odniosłem, pisząc komentarz, z pewnością nie został napisany, by cokolwiek ruszyć. Był natomiast zbędnym offtopem, niewnoszącym nic do sprawy - został napisany, by przedłużyć posta. I owszem, podejrzewałbym cię, dlatego na początku się do ciebie i Kori przypierdoliłem, mówiąc, że zaraz będziecie wolnoleżące. Takie posty niczego nie wnoszą, a przypominam ci, że celem tej gry jest dedukowanie i dyskusja na temat tego, kto jest wilkiem. Ty nie robiłaś żadnej z tych obu rzeczy, pisząc takie ochłapy.

Kolejny zapychacz. Kłócisz się cały czas o to samo. Czepiasz się spamu, a sam to robisz. Gdzie ten Daff, który starał się złapać wilczki? Nie ma.

Daffodil napisał/a:

Kogo mógł sprawdzić prześladowca? Pytanie do każdego!

Prześladowca sprawdzał by Ciebie. To oczywiste rozeznanie, kogo skanować. Odpowiedz więc sobie sam [dblpt])


Daff na pierwszy lincz, nie może być inaczej.

Offline

#45 2015-04-06 23:41:21

Draguś
Użytkownik
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 145
Windows XPOpera 28.0.1750.48

Odp: 102 - rozgrywka

Sai - jak możesz być aż tak pewny Daffa tak wcześnie? I skoro jesteś aż tak na 10000% pewny, to czemu go nei pokolorowałeś ;p?

Offline

#46 2015-04-06 23:44:33

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows 7Firefox 36.0

Odp: 102 - rozgrywka

Draguś napisał/a:

Sai - jak możesz być aż tak pewny Daffa tak wcześnie? I skoro jesteś aż tak na 10000% pewny, to czemu go nei pokolorowałeś ;p?

Czekam na jego odpowiedź. Jestem już na 90% pewny, że jest wilczkiem. Nie widzisz tego? Grałeś z nim przecież tyle gier.
Co ty o nim myślisz?

Ostatnio edytowany przez Gorzelnik (2015-04-06 23:45:14)

Offline

#47 2015-04-06 23:54:30

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 37.0

Odp: 102 - rozgrywka

Draguś napisał/a:

Daff - więc uważasz że śmieszkujący Dago to zawsze musi być dago mafiozo/wilk? Masz oczywiscie do tego prawo, ale no racji to ty nie masz [dblpt]D.

Nie stwierdziłem, że zawsze musi być mafiozem, ani też że teraz jest mafiozem. Jednakże jeśli wspominasz o takich sprawach, musi być zatem coś na rzeczy, skoro bierzesz to aż tak poważnie.

SaiKun napisał/a:

Wiesz jednak, że to niemożliwe, a jednak wszystkich o tym uświadamiasz. Dlaczego?

To była dygresja równie dobra, jak twoja z życzeniem wszystkim dobrej gry.

SaiKun napisał/a:

Pamiętam twoje gry, Daffo. Grasz dokładnie, jak w twojej ostatniej wilczej ; )

Wykaż podobieństwa, bejbe. Wtedy pogadamy. ; *

SaiKun napisał/a:

Hipotezy o wilczeniu na pierwszej stronie. Wiesz, że masz mało czasu. Starzy gracze wiedzą, do czego jesteś zdolny, ale u mnie to nie przejdzie.

Szczerze mówiąc, to mnie to wali. Skoro znasz tak dobrze mój styl, to powinieneś wiedzieć, że jako niewinny często już na pierwszej stronie, już podczas głosowania na szeryfa, byłem w stanie oskarżać kogoś z pewnością o bycie wilkiem. Cóż, tego nie napisałeś, mimo że dobrze wiesz o tym fakcie, zatem udowodniłem, iż tak naprawdę powierzchownie znasz mój styl. Zresztą ty sam w 101 już oskarżałeś o wilczenie na pierwszej stronie. Coś ci się nagle odmieniło? : D Nie sądzę.

SaiKun napisał/a:

Kolejny zapychacz. Kłócisz się cały czas o to samo. Czepiasz się spamu, a sam to robisz. Gdzie ten Daff, który starał się złapać wilczki? Nie ma.

Nie jest zapychaczem. Udowadniałem swoje racje wobec danej sprawy. Spamem nie jest, tego mi nie zarzucisz, bo posuwa sprawę do przodu. Gdzie jest ten Daff? Tutaj, przetrzyj tylko oczy.

SaiKun napisał/a:

Prześladowca sprawdzał by Ciebie. To oczywiste rozeznanie, kogo skanować. Odpowiedz więc sobie sam [dblpt])

To nie takie oczywiste. Wróżbita to nie prześladowca, u niego niekoniecznie poszedłem na pierwszy strzał. c: Ogarnij się czasem. Gdyby np. taki Dago był Prześladowcą, to nie skanowałby mnie. On jest bardziej Mafijnym graczem, a tam panują inne standardy i kanony.

SaiKun napisał/a:

Daff na pierwszy lincz, nie może być inaczej.

Przyjmuję wyzwanie. Zobaczymy, czy ci się uda. Siedmiokrotnie zwycięski wilk nie został przez nikogo zgładzony. Wątpię, byś był tym jedynym, który go ukatrupi, ale próbuj, nie mogę niszczyć twoich marzeń.


Ładny wjazd. Ten sam, co na Dago w 101. Jesteś raczej czysty.

Offline

#48 2015-04-06 23:55:00

Runo
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-30
Liczba postów: 35
Windows 7Firefox 36.0

Odp: 102 - rozgrywka

Sai, w poprzedniej grze tez byles pewny swego i gdyby ludzie poszli za toba to byscie przegrali. Tym niemniej ciekawi mnie odpowiedz Daffodila, bo to pierwszy tak mocny atak w strone kogokolwiek i nie mozna sie nie zgodzic, ze ma troche sensu.

Daffodil, Kori - przyznaje, ze nie wiem o jaki post chodzi i czemu zniknal :O.

SaiKun - jakbym byla przesladowca, to nie skanowalabym Daffodila, raczej Ciebie, Dragusia lub Kori.

Offline

#49 2015-04-06 23:58:16

Draguś
Użytkownik
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 145
Windows XPOpera 28.0.1750.48

Odp: 102 - rozgrywka

Z daffem? mało graliśmy razem, a jako wilka (właściwie mafiozę) widziałem go tylko raz i zrobił mnei wówczas na cacy. Malluch musi zostać pomszczony (kiedyś) xDDD. Czy uważam go za pewnego wilka jak ty - nie. Czy uważam go za potencjalnego wilka - tak, ale nie jakoś bardzo. Nie wiem, dla mnei twoje argumenty są bardzo takie... nieprzejrzyste. Odwołujesz się do zjedzonej przez Epeja wraz z resztą forum edycji gdzie wilczył, do jakichś hipotez i tego ze ma mało czasu.. .Czujesz to, że to nie jest wszystk owydstarczająco dużo by uznać go za pewniaka wilka, no nie? Musisz to czuć... Ale może za mało uważnie na razie czytam grę. Nie wiem.

Wiadomość dodana po 02 min 07 s:
Daff, napisałeś, że "ie stwierdziłem, że zawsze musi być mafiozem, ani też że teraz jest mafiozem. Jednakże jeśli wspominasz o takich sprawach, musi być zatem coś na rzeczy, skoro bierzesz to aż tak poważnie."
Otóż poczytaj sobie jakieś niezjedzone edycje w których grałem i znajdź mi jakąś, w której zostawiłbym czyjś (choćby drobny) atak na mnie. Zawsze rzucam sie jak pojebany gdy mnie atakują, choćby atak był delikatny lub niepoważny.

Wiadomość dodana po 05 min 04 s:
"Gdyby np. taki Dago był Prześladowcą, to nie skanowałby mnie."
A kogo skanowałby Draguś o przepotężny Daffciu, znawco króliczych umysłów?Powiesz mi?

Offline

#50 2015-04-07 00:09:53

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 37.0

Odp: 102 - rozgrywka

Draguś napisał/a:

Otóż poczytaj sobie jakieś niezjedzone edycje w których grałem i znajdź mi jakąś, w której zostawiłbym czyjś (choćby drobny) atak na mnie. Zawsze rzucam sie jak pojebany gdy mnie atakują, choćby atak był delikatny lub niepoważny.

Spoko, to nawet nie był atak z mojej strony. ; > Nie wiem, skąd te nadinterpretacje na RD, co do moich działań.

Dago napisał/a:

A kogo skanowałby Draguś o przepotężny Daffciu, znawco króliczych umysłów?Powiesz mi?

Z wielką chęcią. ; * Przede wszystkim nawet byś mnie nie tykał, pozostawiając jako oczywisty cel do odjebania w mordzie. Szukałbyś poprzez prześladowcę rolnego w grupie ludzi nieatakujących (nazwijmy ich pasywnymi graczami, bo czemu nie?)i w grze za bardzo niezauważalnych. Wiem, jak postępują przeciętniacy i średniacy z Mafii, na pewno byś mnie nie zachował na dalszą grę, nawet gdybym odgrywał trzeciego wilka/mafiozę. Dobrze wiesz, że gdybym dotarł z tobą do końcówki, miałbyś cholernie ciężko. : p Ot, pochlebiłem sobie. Czasem można sobie na takie manewry pozwolić.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
rabbitworld - testowyforum1234 - discordgaming - forestservice - angel-pack-forum