Rozgrywki Rabbit Doubt
RABBIT DOUBT

Nie jesteś zalogowany na forum.

#76 2015-12-02 08:16:30

Yassamet
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 372
AndroidSafari 534.30

Odp: Temat do 114

<telefon>
Może to i panika, Daff, może Ci się to nie podobać - ja tylko nie chcę sytuacji, jak ze 112, gdzie też Ci po prostu zaufałam. I też nie miałam na Ciebie przysłowiowego haka, a okazałeś się zdrajcą. Wtedy też chciałam odchodzić, bo był to dla mnie znak, że nie jestem wystarczająco dobra w tej grze.
Abstrahując - zastanawia mnie obecna, lekko ironiczna sytuacja. Obaj "oponenci" - Daff i Sai - próbują zyskać moją przychylność w głosowaniu, ale obaj też grożą, że jeśli oponent (jeden z nich) okaże się czysty, na stryczek pójdę najpewniej ja. Zastanawia mnie mocno, który z nich ma czyste sumienie, a może obaj mają, a wilk siedzi np. w Kieliszku. Przez wzgląd na tę możliwość czuję lekki niepokój, ale to działa na korzyść Daffa, on chętniej przyjmuje obiektywny sposób patrzenia.
Przeczuwam, że wyjaśnieniem ze strony Kieliszka może być praca, dlatego wcześniej pisałam o treści zamiast ilości postów.
To... Mam nadzieję jest zrozumiałe, przez wzgląd na wczesną godzinę może być z tym różnie.

Offline

#77 2015-12-02 09:50:45

Zensum
Użytkownik
Skąd: gwałt
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 145
AndroidChrome 46.0.2490.76

Odp: Temat do 114

Nie ma to jak zapomnieć o rozgrywce XD
(z telefonu, za błędy przepraszam)
Nie wiem, nie znam się, podejrzanie mi Kielich wygląda. Jest taki.... Czysty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po południu postaram się o coś więcej,  w szkole mi trochę ciężko pisać

Offline

#78 2015-12-02 12:17:44

Yassamet
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 372
AndroidSafari 534.30

Odp: Temat do 114

Napisałam jednak do Zenka, czy by nie wrócił, bowiem z jego udziałem jest możliwosć wykonania trzech linczów. Większa szansa dla królików na zwycięstwo.

Offline

#79 2015-12-02 18:23:02

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows 7Chrome 46.0.2490.86

Odp: Temat do 114

Yassamet napisał/a:

Napisałam jednak do Zenka, czy by nie wrócił, bowiem z jego udziałem jest możliwosć wykonania trzech linczów. Większa szansa dla królików na zwycięstwo.

Ja przelotem.
Japierdole, jakie wilcze ;__;

Offline

#80 2015-12-02 18:42:17

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 42.0

Odp: Temat do 114

Yassamet napisał/a:

Może to i panika, Daff, może Ci się to nie podobać - ja tylko nie chcę sytuacji, jak ze 112, gdzie też Ci po prostu zaufałam. I też nie miałam na Ciebie przysłowiowego haka, a okazałeś się zdrajcą.

Dla mnie to już po prostu irracjonalność i doszukiwanie się kwadratowych jaj. Otóż w 112. miałaś całkiem sensowne argumenty, a tutaj "uprzedzenie" wobec mnie nie jest warunkowane merytorycznymi argumentami, a właśnie tą obawą przede mną. To właśnie mi nie pasuje. Skoro w poprzedniej grze nie miałaś na mnie haka, a jednak wynalazłaś na mnie konstruktywne argumenty, to czemu w tej tego nie zrobisz?

Yassamet napisał/a:

Wtedy też chciałam odchodzić, bo był to dla mnie znak, że nie jestem wystarczająco dobra w tej grze.

Za dużo graczy tutaj pomyślało tak, jak ty. Popatrz, co się stało z fandomem. [dblpt]P Z każdej porażki trzeba umieć wyciągnąć wnioski, po czym trzeba brnąć do przodu.

Yassamet napisał/a:

Daff i Sai - próbują zyskać moją przychylność w głosowaniu

Nigdzie nie odniosłem wrażenia, że próbuję zyskać twoją przychylność w głosowaniu. c: Nie szukałem w tej grze przyjaciół do linczu. Jak podasz konkretny przykład, to się do niego odniosę. Na razie dementuję jakiekolwiek teorie o tym, że sobie szukam sojuszników.


Zenek mnie rozpierdolił osobiście. XD Nie mam jakichkolwiek słów, by skomentować to, co się tu zadziałało. Rozumiem, że chciałaś, Yass, przedłużyć ewentualny czas gry (co w sumie jest na plus, choć się zastanawiam, czy to nie po prostu wilcza zagrywka oczyszczająca - w końcu jako królik lubisz przypominać osobom o grze, ale jest też druga opcja, a mianowicie chciałaś pokazać, jaka to dobra dla stada jesteś), ale Zenek mógłby mimo wszystko się postarać, by nie wyszło tak, jak ostatnio, gdy grał. Apel do niego ode mnie, by robił trochę więcej, niż robi. Obyśmy na twoim przypomnieniu się nie przejechali, Yass. : > Co z tego, jeśli dzięki niemu będą możliwe 3 lincze, skoro Zensum np. źle zagłosuje? Oboje wiemy doskonale, jaki on jest. XD Twoje rozumowanie się tu nie sprawdza, bo nadal jesteśmy w sytuacji, w której tego trzeciego linczu nie ma.


___
Zgorzelnik.
Początkowa zaczepka totalnie spaliła twój debiut. Bączki i prowokacje muszą mieć choć trochę sensu. Twoje nie miały go w ogóle, były typowym szukaniem dziury w całym, które do niczego nie prowadziło. To, o co się czepiałeś, można było doszukać się również i u ciebie. Hipokryzja cechuje wilki.
Uniewinniasz AsunoHanę z dupy. Totalnie z dupy. Nawet, gdy jeszcze nic nie napisała w grze, była dla ciebie czysta. c:
Odpowiadasz sobie na co chcesz. Tylko na to, co dla ciebie jest wygodne. Tak się nie robi, sorry.
Praktycznie żadnych uzasadnień na cokolwiek.
Prowadzisz wnioskowanie sprzeczne z jakąkolwiek logiką. Często na podstawie jednej rzeczy wnioskujesz drugą, totalnie niepowiązaną z tą pierwszą. Wnioski są też dalekobieżne. Aż na tyle, że przypomina mnie jako wilka, gdy uwziąłem się totalnie na Yassamet i ją powiesiłem, a ta jeszcze przed śmiercią stwierdziła, że mogę być niewinny. Miałem wtedy Guaza w drużynie - Yass zapewne pamięta, o którą grę chodzi. Dla ciebie wszystko sprowadza się do wilka, nie ma dla ciebie elementów, które by oczyszczały. Atak na mnie jest zasłoną dymną, która miała sprawić, że w oczach stada przedstawisz się jako ten, który coś wnosi do gry. Niestety, daleko komukolwiek ze stada do stwierdzenia, że popchnąłeś sprawę do przodu. Jesteś aktywny, nic więcej, ale takie typowo ograniczone posty pisać może każdy. Ciągle błądzenie wokół jednej osoby, której i tak się nie uważa za wilka, nie jest oznaką chęci pomocy w wieszaniu wilków. Im bliżej patrzysz, tym mniej widzisz - taka rada na przyszłość.
I nie, nie wieszam cię w ramach żadnej zemsty czy strachu przed tobą. Po prostu mam cię za wilka.
Pora byś ochłonął i nauczył się pokory. Naprawdę - to, co odpierdalasz już nie jest tylko śmieszne, ale i też żałosne. Zejdź na ziemię i zastanów się nad sobą.


Wobec tego czekam na głosy reszty.

Offline

#81 2015-12-02 19:24:28

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows 7Chrome 46.0.2490.86

Odp: Temat do 114

Kurwa, serio Daff? Japierdole. Mam na wejście dwa głosy. Nie głosować, bo wszystko spierdolicie.
Jestem królikiem, nie szamanem. To na wejściu. A teraz zabieram się do pisania posta. Jest nas 5+szeryf. Zakładając że wilk jeszcze nie głosował, to wystarczy jeden głos na mnie od dobrego i zjebaliście. Ehh.. To piszemy!

Wiadomość dodana po 25 min 53 s:

Daffodil napisał/a:

Początkowa zaczepka totalnie spaliła twój debiut. Bączki i prowokacje muszą mieć choć trochę sensu. Twoje nie miały go w ogóle, były typowym szukaniem dziury w całym, które do niczego nie prowadziło. To, o co się czepiałeś, można było doszukać się również i u ciebie. Hipokryzja cechuje wilki.
Uniewinniasz AsunoHanę z dupy. Totalnie z dupy. Nawet, gdy jeszcze nic nie napisała w grze, była dla ciebie czysta. c:
Odpowiadasz sobie na co chcesz. Tylko na to, co dla ciebie jest wygodne. Tak się nie robi, sorry.
Praktycznie żadnych uzasadnień na cokolwiek.
Prowadzisz wnioskowanie sprzeczne z jakąkolwiek logiką. Często na podstawie jednej rzeczy wnioskujesz drugą, totalnie niepowiązaną z tą pierwszą. Wnioski są też dalekobieżne. Aż na tyle, że przypomina mnie jako wilka, gdy uwziąłem się totalnie na Yassamet i ją powiesiłem, a ta jeszcze przed śmiercią stwierdziła, że mogę być niewinny. Miałem wtedy Guaza w drużynie - Yass zapewne pamięta, o którą grę chodzi. Dla ciebie wszystko sprowadza się do wilka, nie ma dla ciebie elementów, które by oczyszczały. Atak na mnie jest zasłoną dymną, która miała sprawić, że w oczach stada przedstawisz się jako ten, który coś wnosi do gry. Niestety, daleko komukolwiek ze stada do stwierdzenia, że popchnąłeś sprawę do przodu. Jesteś aktywny, nic więcej, ale takie typowo ograniczone posty pisać może każdy. Ciągle błądzenie wokół jednej osoby, której i tak się nie uważa za wilka, nie jest oznaką chęci pomocy w wieszaniu wilków. Im bliżej patrzysz, tym mniej widzisz - taka rada na przyszłość.
I nie, nie wieszam cię w ramach żadnej zemsty czy strachu przed tobą. Po prostu mam cię za wilka.
Pora byś ochłonął i nauczył się pokory. Naprawdę - to, co odpierdalasz już nie jest tylko śmieszne, ale i też żałosne. Zejdź na ziemię i zastanów się nad sobą.


Wobec tego czekam na głosy reszty.

Przepraszam. Czytając dziś w szkole swoje posty miałem podobne wnioski, lecz nigdy bym nie wpadł na to, że serio mogę być uznany za wilka! Większość rzeczy, które pisałem była faktycznie fałszywa, prawda. Egoistycznie, sam starałem się wyszukać wilka. Ale to nic! Nie głosuję do końca, aby nie doprowadzić do podwójnego liczu. JEŚLI NIE DOTRZYMAM OBIETNICY MOŻECIE MNIE ZAJEBAĆ! Teraz serio, to, co mi w głowie siedzi. Daff, sory, zginiesz XDDD

Daffodil napisał/a:

I nie, nie wieszam cię w ramach żadnej zemsty czy strachu przed tobą. Po prostu mam cię za wilka.

Znalazłem kruczek w zasadach u Gale, który pozwala dopakować szamana tak, że nie ma szans na przegraną!
1.Szaman - MOŻE WYBIERAĆ JEDNĄ OSOBĘ DOWOLNĄ ILOŚĆ RAZY POD RZĄD.
2.Do roli można się przyznać.
3.Szeryf - Jego głos w linczu liczy się podwójnie. Gdy umrze, musi przekazać tytuł graczowi, którego wskaże w testamencie
Daff zginie i da Szamana osobie, która teraz powie że jest szamanem! Najważniejsze. SZAMAN TERAZ MUSI SIĘ PRZYZNAĆ DO ROLI.  WILKU, WYŁAŹ!!!!!!!!!!!!!! Powiedz że jesteś szamanem, a zabicie Cię będzie formalnością. W przeciwnym wypadku już przegrałeś. Powodzenia.

Wiadomość dodana po 42 min 17 s:

Daffodil napisał/a:

I w sumie cieszę się, że wilk zjadł Crier. To ogranicza mi listę podejrzanych. [dblpt])
Wilczek jest wśród:
- Zgorzelnika
- Yassamet
- kieliszka
- AsunoHany
Istnieje prawdopodobieństwo, iż wśród was jest szaman. Jeśli miałbym to założyć, to szanse na złapanie wilka zwiększają się gwałtownie do 33%. @_@ Great. Jeśli tak rzeczywiście jest, to niech jeszcze się nie ujawnia. xD Jeszcze ma 2. mord do obronienia.

Daff wiedział że mnie nie będzie. Chciał sprowadzić falę głosów zanim się odezwę. Daff, jesteś wilkiem.

Offline

#82 2015-12-02 20:10:39

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 42.0

Odp: Temat do 114

Widziałem już wiele przypadków chwytania się brzytwy, ale to przerosło wszystko, dosłownie WSZYSTKO, co widziałem.
Nie, nie zginę. Sry. Jeśli zamierzasz mnie powiesić tylko dlatego, żeby samemu się uratować, to daruj sobie. Mówię poważnie. Albo wieszasz wilka, albo w to nie graj. Z tego, co widzę, to za wilka mnie nie masz.
I znowu chaos w wypowiedzi. Raz to, raz tamto. Zdecyduj się. W każdym razie - ani wilk, ani szaman nie są na tyle głupi, by się podawać/ujawniać. Wpychanie mnie na pętlę pod pretekstem 100% króliczego wina, abyś sam mógł przeżyć, nie przejdzie. [sred])

Gorzelnik napisał/a:

Daff wiedział że mnie nie będzie. Chciał sprowadzić falę głosów zanim się odezwę. Daff, jesteś wilkiem.

Ten cytat udowadnia moje wnioski. Zresztą, ty teraz też próbujesz wywołać falę głosów na mnie. Wg twojego rozumowania sam jesteś wilkiem.
I nie, nie wiedziałem, że cię nie będzie. Nie wiem, o której masz audycje. Przyszedłem z uczelni i po prostu zabrałem się za pisanie posta, by mieć to z głowy.

Offline

#83 2015-12-02 20:10:55

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows 7Chrome 46.0.2490.86

Odp: Temat do 114

Czyli teraz spawa jasna! Najpierw musi się przyznać szaman, to oczywiste!>Linczujemy Daffa, wilka, a on przekazuje szeryfa szamanowi>Jeśli Yass jednak była wilkiem, to zajebać Yass+Sham się broni.> Zapętlamy tylko zmienić "Yass" na inny nick. WYGRANA! BRAWO!

Wiadomość dodana po 02 min 28 s:
A więc mamy WINA! XDDD Ale najpierw musi szaman się przyznać. Spokojnie! Kielich Online. Czekamy na Zenka, Yass i Hanke.

Offline

#84 2015-12-02 20:14:58

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 42.0

Odp: Temat do 114

Gorzelnik napisał/a:

Czyli teraz spawa jasna! Najpierw musi się przyznać szaman, to oczywiste!>Linczujemy Daffa, wilka, a on przekazuje szeryfa szamanowi>Jeśli Yass jednak była wilkiem, to zajebać Yass+Sham się broni.> Zapętlamy tylko zmienić "Yass" na inny nick. WYGRANA! BRAWO!

Wiadomość dodana po 02 min 28 s:
A więc mamy WINA! XDDD Ale najpierw musi szaman się przyznać. Spokojnie! Kielich Online. Czekamy na Zenka, Yass i Hanke.

Wróć, jak przestaniesz trząść portkami na widok głosów na ciebie. : >

Offline

#85 2015-12-02 20:16:45

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows 7Chrome 46.0.2490.86

Odp: Temat do 114

Zjebałeś. Wygraliśmy. Staty Ci popsułem, stary ;<<<<

Offline

#86 2015-12-02 20:16:51

kieliszek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2015-03-26
Liczba postów: 297
Windows 7Chrome 46.0.2490.86

Odp: Temat do 114

*sigh* Widzę, że nie mam innego wyjścia, niż tylko się wytłumaczyć. Mam też inne zajęcia poza forum, ostatnio dużo czasu zajmuje mi m. in. rysowanie (wbrew pozorom, pochłania mnóstwo czasu. Wczoraj pracowałem jeszcze w nocy nawet…). Mam problemy ze skupieniem się na kilku rzeczach jednocześnie, Yass powinna o tym wiedzieć zresztą. Dlatego ta jej „teoria” jest w tym momencie inwalidą. :v Dziwi mnie to, że ona o tym nie pamięta. Albo celowo nie wspomina, bo to nie pasuje do jej „teorii”. Żeby było wiadomo, o co mi chodzi :


Yass napisał/a:

Bardzo mało mi Ciebie w tej grze, Kieliszku. I to już nie mówię o częstości wysyłania postów, ale o ilości przekazywanej treści do gry. Wydawało mi się przed grą, że cieszyłaś się na nią, teraz zachowanie zdaje mi się zgoła ku temu przeciwne. A to mnie mocno dziwi i w moich oczach stawia Ciebie w świetle podejrzenia na równi z Saiem.


Również nie podoba mi się fakt, że owszem, podjęła się zacytowania mojego poprzedniego postu, ale analiza cytatu była dosyć płytka. Nie zastanowiła się nad moim zdaniem ani trochę, jedynie oceniła ilość i pobieżność. xD


Gorzelnik napisał/a:

btw.Jak wygra Zenek albo Kieliszek to się nie liczy. Ukrywanie słabości brakiem aktywności jest żałosne.


Przepraszam… jakim BRAKIEM? Gdyby u mnie był BRAK aktywności, to bym nie pisał wcale. XD Czemu wrzucasz mnie do wora razem z Zenkiem, wtf. Myśl trochę Sai, plz.


Gorzelnik napisał/a:

Lincz na Daffie to dobry pomysł.


Nie byłbym tego taki pewien. Zasada „ubić Daffa, tak dla zasady” chyba za bardzo wbiła ci się w czerep.


Prosiłbym też o zaprzestanie stosowania wyzwisk wobec mojej osoby. [sred])


Gorzelnik napisał/a:

Kurwa, serio Daff? Japierdole. Mam na wejście dwa głosy. Nie głosować, bo wszystko spierdolicie.


XDDDD Panikujesz w „hói”, panie. Nie wmówisz nikomu, jak ma głosować. Każdy może zagłosować JAK CHCE. Widać, że ta panika chyba nie bierze się znikąd… ~


Czekam na argumenty od Zenka. xD Podejrzewasz mnie, bo… to jest wygodne dla ciebie, da?


Zauważcie też, że Hanka jakoś dziwnie zamilkła…

To tyle na razie. Jak się coś pojawi, to napiszę. :’D


EDIT : Zapomniałem czegoś podkreślić.

Ostatnio edytowany przez kieliszek (2015-12-02 20:21:49)

Offline

#87 2015-12-02 20:26:18

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 42.0

Odp: Temat do 114

Gorzelnik napisał/a:

Zjebałeś. Wygraliśmy. Staty Ci popsułem, stary ;<<<<

Niczego mi nie zjebałeś. Szkoda tylko, że zmieniasz zdanie, jak rękawiczki. : > Najpierw chciałeś powiesić mnie, potem Yass, a gdy zacząłem atak na ciebie, to zacząłeś się agresywnie rzucać w moją stronę. XD Najlepiej jeszcze spamuj zdaniami w Caps Locku, desperacie. Sorry, swojego losu już nie zmienisz.
Lepiej idź napierdalać wiadomości do Hanki, by ci dupę uratowała. : >

Offline

#88 2015-12-02 20:35:08

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows 7Chrome 46.0.2490.86

Odp: Temat do 114

No sory. Nikt mi nie powie, że nie zadziała. A to chyba mnie czyści w 100%, że podałem 100% sposób na wygranie gry przez miasto. Daff, co myślisz? Kielon? A! I przepraszam za moją agresję, nie będę Cię wyzywał. Trochę przesadzałem z tym prowo. Aż Shuj mi się przypomniał z dawnych lat.

Daffodil napisał/a:

Lepiej idź napierdalać wiadomości do Hanki, by ci dupę uratowała. : >

Nigdy nie oszukiwałem.

Offline

#89 2015-12-02 20:42:54

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 42.0

Odp: Temat do 114

Gorzelnik napisał/a:

o sory. Nikt mi nie powie, że nie zadziała. A to chyba mnie czyści w 100%, że podałem 100% sposób na wygranie gry przez miasto.

Wypadałoby najpierw spytać Gale'a, co on sądzi na ten temat.

Offline

#90 2015-12-02 20:49:25

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 42.0

Odp: Temat do 114

I nie, nie oczyszcza cię to w 100%. : ) W ogóle żadnym stopniu.

Offline

#91 2015-12-02 21:05:12

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows 7Chrome 46.0.2490.86

Odp: Temat do 114

Daffodil napisał/a:
Gorzelnik napisał/a:

o sory. Nikt mi nie powie, że nie zadziała. A to chyba mnie czyści w 100%, że podałem 100% sposób na wygranie gry przez miasto.

Wypadałoby najpierw spytać Gale'a, co on sądzi na ten temat.

Nie podoba Ci się sposób na wina? Dlaczego? :<

Offline

#92 2015-12-02 21:10:24

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 42.0

Odp: Temat do 114

Gorzelnik napisał/a:

Nie podoba Ci się sposób na wina? Dlaczego? :<

Tego nie powiedziałem. Po prostu na twoim miejscu nie dostawałbym spazmów, tylko wpierw spytał sędziego, co o tym sądzi. No chyba że wolisz rozpowszechniasz fałszywe informacje, byleby przeżyć. : <

Offline

#93 2015-12-02 21:56:06

kieliszek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2015-03-26
Liczba postów: 297
Windows 7Chrome 46.0.2490.86

Odp: Temat do 114

Offline

#94 2015-12-02 21:57:36

Yassamet
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 372
AndroidSafari 534.30

Odp: Temat do 114

Głosowanie za 4 minuty. Nie zdążę przed nim z wyjaśnieniami, ale aktualnie - Kieliszek. Wytłumaczenie zaraz zacznę pisać, chcę oddać głos w terminie.

Offline

#95 2015-12-02 22:02:47

Gale
Użytkownik
Dołączył: 2015-08-12
Liczba postów: 26
Windows 7Chrome 46.0.2490.86

Odp: Temat do 114

1. LINCZ


WIESZACIE GORZELNIKA. OKAZUJE SIĘ BEZROLNY.


Punkty karne otrzymują:
- AsunoHana (1)
- Zensum (1)


GRA TOCZY SIĘ DALEJ. DRUGI LINCZ JUŻ 4 GRUDNIA, A WRAZ Z NIM DRUGI MORD.

Ostatnio edytowany przez Gale (2015-12-02 22:03:06)

Offline

#96 2015-12-02 22:43:52

Yassamet
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 372
Windows VistaChrome 47.0.2526.73

Odp: Temat do 114

Wyjaśnienia co do głosu:
Więc tak, miałam w planie głosować na Gorzelnika/Saia, ale poniższy cytat:

Sai napisał/a:

Kurwa, serio Daff? Japierdole. Mam na wejście dwa głosy. Nie głosować, bo wszystko spierdolicie.
Jestem królikiem, nie szamanem. To na wejściu. A teraz zabieram się do pisania posta. Jest nas 5+szeryf. Zakładając że wilk jeszcze nie głosował, to wystarczy jeden głos na mnie od dobrego i zjebaliście. Ehh.. To piszemy!

Ten właśnie fragment przypomniał mi 101, gdzie do pewnego momentu też byłam wysoce pewna, że Sai wilczy, a okazał się wtedy szamanem. Toi jest jego... hm, taka ostatnia deska ratunku, kiedy przyznaje się do roli. Żałuję, że nie udało mi się wrócić wcześniej, by to napisać, może by się zmieniła ofiara.
Czemu Kieliszek? Pisałam już wcześniej, co mi się u niej nie podoba i mimo jej wytłumaczenia się wciąż wydaje mi się ona najbardziej podejrzana z tego grona. Po tym, jak Sai odpadł mi z listy podejrzanych ona została na najwyższej pozycji. Przyznaję, że decydowałam szybko, gdyż forum otworzyłam o godzinie 20:52, a czas mi jeszcze zabrało przeczytanie postów, które się pojawiły.



I teraz już odpowiadając na cytaty:

Daff napisał/a:

Dla mnie to już po prostu irracjonalność i doszukiwanie się kwadratowych jaj. Otóż w 112. miałaś całkiem sensowne argumenty, a tutaj "uprzedzenie" wobec mnie nie jest warunkowane merytorycznymi argumentami, a właśnie tą obawą przede mną. To właśnie mi nie pasuje. Skoro w poprzedniej grze nie miałaś na mnie haka, a jednak wynalazłaś na mnie konstruktywne argumenty, to czemu w tej tego nie zrobisz?

Nie zgodzę się, że miałam w 112 argumenty przeciw tobie. W moim odczuciu sytuacja jest niemal identyczna, w 112 traktowałam Cię jako kompana do szukania wilka. Tutaj po części też to robię, po części boję się tego błędu popełnić po raz trzeci (gdzieś jeszcze nam taka sytuacja zaszła, ale nie pamiętam, gdzie).

Daff napisał/a:

Nigdzie nie odniosłem wrażenia, że próbuję zyskać twoją przychylność w głosowaniu. c: Nie szukałem w tej grze przyjaciół do linczu. Jak podasz konkretny przykład, to się do niego odniosę. Na razie dementuję jakiekolwiek teorie o tym, że sobie szukam sojuszników.

Czyżby złe odczucie z mojej strony? Wydawało mi się, iż chcesz, bym wykazała się "byciem dobrym graczem" w takim rozumieniu, że wraz z Tobą zagłosuję na Saia. Nie, nie mam cytatu, bo to nie wniosek na podstawie tekstu, a ogólne, babskie odczucie sytuacyjne.

Kieliszek napisał/a:

Mam też inne zajęcia poza forum, ostatnio dużo czasu zajmuje mi m. in. rysowanie (wbrew pozorom, pochłania mnóstwo czasu. Wczoraj pracowałem jeszcze w nocy nawet…). Mam problemy ze skupieniem się na kilku rzeczach jednocześnie, Yass powinna o tym wiedzieć zresztą. Dlatego ta jej „teoria” jest w tym momencie inwalidą. :v Dziwi mnie to, że ona o tym nie pamięta. Albo celowo nie wspomina, bo to nie pasuje do jej „teorii”.

Owszem, nie pamiętałam. Zapomnienie jest reakcją obronną umysłu, jak zapewne wiesz. W moim przypadku - przeciw frustracji. Nie chcę więcej pisać, bo nie chcę fermentu w (nawet pozaforumowej) relacji między nami zasiać.

Kieliszek napisał/a:

Również nie podoba mi się fakt, że owszem, podjęła się zacytowania mojego poprzedniego postu, ale analiza cytatu była dosyć płytka. Nie zastanowiła się nad moim zdaniem ani trochę, jedynie oceniła ilość i pobieżność. xD

Żeby było jasne, przytoczę u siebie to zdanie i tę interpretację:

Yass napisał/a:
Kieliszek napisał/a:

Oh well. Cóż mogę o mordzie powiedzieć? Od siebie dodać mogę tylko to, że zastanawia mnie jedno... Skoro miał paść ktoś mniej aktywny, to czemu nie np. ja albo Zenek? Stawiam na to, że wybór był mocno losowy, a nawet nieco niechlujny. Zatem mógłby być to ktoś mniej ogarnięty. ~ Powtarzam : mógłby.

Niepokoi mnie ten bardzo ogólny ton wypowiedzi na temat mordu. W swoim poście prosiłam też, byś się odniosła do postów, które już padly, chciałam usłyszeć takie jakby podsumowanie twoimi oczyma. Nie widzę go. I to niepokoi mnie jeszcze bardziej...
Później widzę jeszcze subtelny atak w stronę Saia. Mało. Bardzo mało mi Ciebie w tej grze, Kieliszku. I to już nie mówię o częstości wysyłania postów, ale o ilości przekazywanej treści do gry. Wydawało mi się przed grą, że cieszyłaś się na nią, teraz zachowanie zdaje mi się zgoła ku temu przeciwne. A to mnie mocno dziwi i w moich oczach stawia Ciebie w świetle podejrzenia na równi z Saiem.

Płytka analiza, moja droga? Wyciągnęłam z tego zdania, wszystko, co się dało, a było z tym ciężko, bo napisałaś rzecz oczywistą. Pisanie oczywistości, to niewielka ilość treści, którą można poddać analizie.

------
Nawet nie wiem, czy odnosić się w jakiś sposób do tego ostatniego spięcia na linii Daff-Gorzelnik. Ech.
Czekam zatem na Wasze argumenty co do mnie. Pamiętam u Gorzelnika, że "jeśli Daff okaże się czysty, to wieszamy Yass", nie zdziwię się, jeśli i tak się zwrócicie ku mnie. Wszak, jakby nie patrzeć - weszłam tuż przed linczem, mój głos był wysłany na inną osobę, niż początkowo deklarowałam. Klasyczne zagranie wilcze - choć ja z ręką na sercu mogę rzec, że weszłam na forum zaraz po zjedzeniu czegoś po pracy.
Na koniec, przeglądając tak grę zauważyłam coś, co mi musiało umknąć w natłoku postów:

Daff napisał/a:
Yass napisał/a:

Daff, tak samo jak ja, wybiera ofiarę wygodną dla wilka - taką, którą każdy jako wilk mógłby wybrać. Taką ofiarą była właśnie Crier.

Ale nie sądzisz, że logiczne jest, że każdy wilk wybierze wygodną ofiarę? Myślisz, że któryś wilk zamordowałby kogoś, wiedząc, że śmierć zjedzonego z automatu spowoduje śmierć jego? Zresztą dziwnie masz poprowadzone masz rozumowanie. Skoro Crier to gracz, z którego każdy wilk zrobiłby ofiarę, to Daff jest podejrzany (tylko dana jednostka), bo już raz u niego to widziałam. Trochę sprzeczności w tym, co piszesz. Przynajmniej tak to zrozumiałem. Jeśli miałaś coś innego na myśli, to mnie popraw.

Bardziej:
Skoro padł gracz niezwykle wygodny dla wilka, to wilkiem musi być osoba, która potrafi wybrać właśnie taką wygodną ofiarę. Taką osobą jest m.in. Daff, dlatego biorę go pod większą lupę.

Offline

#97 2015-12-02 23:15:34

kieliszek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2015-03-26
Liczba postów: 297
Windows 7Chrome 46.0.2490.86

Odp: Temat do 114

Yass napisał/a:

Czemu Kieliszek? Pisałam już wcześniej, co mi się u niej nie podoba i mimo jej wytłumaczenia się wciąż wydaje mi się ona najbardziej podejrzana z tego grona.

To ja już nie mam pojęcia, jak mam ci się tłumaczyć. xD


Yass napisał/a:

Czyżby złe odczucie z mojej strony? Wydawało mi się, iż chcesz, bym wykazała się "byciem dobrym graczem" w takim rozumieniu, że wraz z Tobą zagłosuję na Saia. Nie, nie mam cytatu, bo to nie wniosek na podstawie tekstu, a ogólne, babskie odczucie sytuacyjne.


Radzę te odczucia odsunąć gdzieś na bok, zanim narobisz szkód…


Yass napisał/a:

Płytka analiza, moja droga? Wyciągnęłam z tego zdania, wszystko, co się dało, a było z tym ciężko, bo napisałaś rzecz oczywistą. Pisanie oczywistości, to niewielka ilość treści, którą można poddać analizie.


Dla mnie nie było to oczywiste. Dla ciebie – owszem. Chyba, że dopiero teraz to sobie wymyśliłaś. c: Nie wzięłaś pod uwagę mojego zdania, co mi się rzuciło w oczy.

Offline

#98 2015-12-02 23:44:42

Yassamet
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 372
Windows VistaChrome 47.0.2526.73

Odp: Temat do 114

Nie wzięłam pod uwagę twojej opinii, bo nie wydała mi się oryginalna, nowatorska bądź po prostu coś zmieniająca w grze. Prosząc o opinię na temat mordu miałam nadzieję na jakąś szerszą analizę każdej osoby po kolei w kontekście Crier, która została zamordowana oraz w kontekście dotychczasowych wydarzeń. A dostałam informację "mógł to być również ktoś niedoświadczony". Zwłaszcza, że wcześniej, przed Twoim postem napisałam,że Crier była wygodna dla każdego wilka. Twoja opinia po prostu była niezbyt odkrywcza, to co tu analizować?

Offline

#99 2015-12-02 23:50:32

kieliszek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2015-03-26
Liczba postów: 297
Windows 7Chrome 46.0.2490.86

Odp: Temat do 114

Teraz się dowiedzieliśmy. A wystarczyło lekko przycisnąć, heh. ~

Offline

#100 2015-12-03 18:44:43

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 42.0

Odp: Temat do 114

Yassamet napisał/a:

W moim odczuciu sytuacja jest niemal identyczna, w 112 traktowałam Cię jako kompana do szukania wilka.

... którego rozważałaś jako wilka i któremu kazałaś przekonać cię do niego, byś na niego nie zagłosowała. : > Rzeczywiście kompan. <3

Yassamet napisał/a:

Wydawało mi się, iż chcesz, bym wykazała się "byciem dobrym graczem" w takim rozumieniu, że wraz z Tobą zagłosuję na Saia. Nie, nie mam cytatu, bo to nie wniosek na podstawie tekstu, a ogólne, babskie odczucie sytuacyjne.

Zatem to odczucie się trochę zwiodło, bo nie wywierałem na tobie takiej presji, którą tu opisałaś.

Yassamet napisał/a:

Czekam zatem na Wasze argumenty co do mnie.

Przedstawiłem już, co miałem. Możliwe, że zbierze się jeszcze więcej, ale czekam na AsunoHanę osobiście. Trochę za bardzo (i za cicho)krąży wokół nas, jak na obserwatora. :v

Yassamet napisał/a:

Skoro padł gracz niezwykle wygodny dla wilka, to wilkiem musi być osoba, która potrafi wybrać właśnie taką wygodną ofiarę.

Wnioskujesz zatem, że nie każdy wilk wybiera ofiarę wygodną dla siebie?
Nie sądzisz, że mógłbym zjeść np. Gorzelnika, by obrócić ten fakt na moją korzyść?


kielon, Asuno, Zenek - kogo podejrzewacie i dlaczego? Chociaż w sumie na Zena nie ma co liczyć. xD Ale i tak będę happy, jak zobaczę stanowiska dwóch pierwszych osób, które powyżej wymieniłem.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
szachmat - toxicbrothers - testoweforum38u2838ssfgthfyhrfdsdfgh - epicstorymta - asgpolishdragons