Rozgrywki Rabbit Doubt
RABBIT DOUBT

Nie jesteś zalogowany na forum.

#26 2015-11-29 21:02:41

Crier
Użytkownik
Dołączył: 2015-07-08
Liczba postów: 276
Windows 8.1Chrome 46.0.2490.86

Odp: Temat do 114

Gorzelnik:Wilki które wygrywają przez brak aktywności są słabe. Było kilka takich przypadków. Powinnaś to pamiętać.

No pamięatm, ale ja nie wygrałam wtedy. A część ludzi była aktywnych, więc no.

Offline

#27 2015-11-29 21:03:08

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 42.0

Odp: Temat do 114

Gorzelnik napisał/a:

Nigdy nie potrafiłem go ogarnąć. Czym się kierowałeś, oczyszczając go po tak marnym poście?

Znam Zenka dłużej, niż ty.

Gorzelnik napisał/a:

Daff, zjebałeś.

Nie zjebałem. On po prostu jest czysty. [dblpt]) Nie sadzę, bym się mylił.

Gorzelnik napisał/a:

A teraz się zastanów i odpowiedz ponownie.

Odsyłam do definicji prowokacji, a potem proszę wyliczyć matematycznie, ile to jest 20% z 7.

Offline

#28 2015-11-29 21:06:34

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 42.0

Odp: Temat do 114

Gorzelnik napisał/a:
Crier napisał/a:

Gorzelnik.. Jest według mnie zbyt emocjonalny i nastawiony na "dobić Daffa, dobić Daffa"..

Dobić, dobić, dojebać wilka!

Nigdy nie rozumiałem tego przesadnego strachu przed mą osobą. To dziwne, że każdy na swój sposób próbuje mnie demaskować, podpuszczać. Przypomina to w dużym stopniu panikę. W każdym razie - zagrożenia nie stanowisz. Nie dobijesz, sry.

Offline

#29 2015-11-29 21:18:57

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows 7Chrome 46.0.2490.86

Odp: Temat do 114

Daffodil napisał/a:

Nigdy nie rozumiałem tego przesadnego strachu przed mą osobą. To dziwne, że każdy na swój sposób próbuje mnie demaskować, podpuszczać. Przypomina to w dużym stopniu panikę. W każdym razie - zagrożenia nie stanowisz. Nie dobijesz, sry.

Ostatnio kiedy to pisałeś zajebałem Ciebie i wilka.


Crier, jesteś zaskakująco aktywna. Dlaczego?

Offline

#30 2015-11-29 21:22:08

Crier
Użytkownik
Dołączył: 2015-07-08
Liczba postów: 276
Windows 8.1Chrome 46.0.2490.86

Odp: Temat do 114

Gorzelnik: Crier, jesteś zaskakująco aktywna. Dlaczego?]

Bo jest niedziela wieczór? Nie mam nic lepszego do roboty na tą chwile.

Offline

#31 2015-11-29 21:24:37

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 42.0

Odp: Temat do 114

Gorzelnik napisał/a:

Ostatnio kiedy to pisałeś zajebałem Ciebie i wilka.

Ja zainicjowałem głosowanie na wilka, nie ty. [dblpt]) I tylko wilki zagłosowały na mnie, więc ten tego...

Offline

#32 2015-11-29 21:30:53

AsunoHana
Użytkownik
Skąd: okolice Krakowa
Dołączył: 2015-04-02
Liczba postów: 29
Windows 8.1Firefox 42.0

Odp: Temat do 114

Daffodil napisał/a:
AsunoHana napisał/a:

Głosuje na Daffa. Dlaczego? Bo zwykle na niego głosuje na szeryfa i kojarzę go jako bardziej ogarniającego.

Obiecuję darmowe obiady dla studentów. Dziękuję, dziękuję. ;_;
Spodziewałem się w sumie tej wymówki z twojej strony. No dobra, ok, kojarzysz mnie jako bardziej ogarniającego, ale możesz powiedzieć, co cię jeszcze skłoniło do tego, by odrzucić opcję z SSajem? Wierzę, że nie tylko to. [sred])

Hmm... nie miałam okazji zobaczyć go w roli szeryfa i nie wiem czy by sobie poradził. Oczywiście Sai nie mówię, że Ci nie pójdzie czy coś, bo jesteś bardziej ogarnięty niż ja, ale Daffa znam dłużej i wiem, że dobrze sobie radził jako szeryf stąd mój głos. ;p

Offline

#33 2015-11-29 22:40:26

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 42.0

Odp: Temat do 114

Za bardzo słodzisz. No i w sumie poniekąd powiedziałaś praktycznie to samo, co wcześniej. Z tą różnicą, że po prostu jest to ubrane w inne słowa. Na minus. Zagłosowałaś na mnie, by wkupić się w moje łaski? Możliwe. Głos na Daffa, to głos łatwy, a poza tym pokazałaś, że ewentualnego zagrożenia z mojej strony się nie boisz. To zagrywka wybielająca, ale czy nie jest ona przypadkiem celowa?
Czekam na dalszą twórczość.

Offline

#34 2015-11-29 22:42:42

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows 7Chrome 46.0.2490.86

Odp: Temat do 114

Wilk jest tu: [Daff>Yass>Zenek]
Yass, czy jak Daff możesz stwierdzić, że Zenek jest czysty? Znasz go dobrze i głosował na Ciebie.

Offline

#35 2015-11-29 22:50:58

Yassamet
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 372
Windows VistaChrome 46.0.2490.86

Odp: Temat do 114

<chwilowo komputer>

Daff napisał/a:

Nie chciałbym wystraszyć twojego potencjalnego wilczego partnera.

Jaki cel kryje się w sugestii roli, która nie istnieje w tej rozgrywce? Nie ma ani drugiego wilka ani kupidyna, o czym wiadomo od początku.

Gorzelnik napisał/a:

Yass, cieszę się że jesteś. Liczę na Ciebie w sprawdzaniu Zenka. Znasz go dobrze, więc twoja pomoc będzie serio potrzebna. Nie podobają mi sie tylko te wasze awarie z Crier. Źle wspominam takie wilki.

Zenek zrobi się podejrzany, jak mu się będzie chciało grać.
Crier nie ma żadnej awarii, jest po prostu zajęta. Kłamiesz w poście.
A wilk jest jeden, jak już pisałam.

Crier napisał/a:

O jakie awarie ci chodzi? Napisałeś to w liczbie mnogiej, ich jedyną "awarią"ze mną było to, kiedy wilczyłam. Jeśłi chodzi ci o coś innego - proszę, rozwiń to.

Czekaj... Wilczenie jest "awarią" twojej osoby? Dobrze zrozumiałam? XD

Daff napisał/a:

Głos YaSS w ramach rekompensaty nie jest czymś mile widzianym. Chciałbym znać motywy tobą kierujące.

Jak wiesz, nie od dziś nie jest w mojej intencji, abyś wygrał. Szansa wygrania przez Gorzelnika również mi nie leży, jest zbyt nieprzewidywalny. A gdyby Zenek wygrał, to bym się zdziwiła, szczerze mówiąc.
Jeśli dalej nurtują Cię pytania w tej kwestii, zapytaj sam siebie: "Jak mógłbym zagłosować, by nie oddać głosu ani na PiS ani na PO". Notabene dyskusja między tobą a Gorzałką właśnie taką dyskusję przypomina.

Daff napisał/a:

kielon troszeczkę się wybiela. Raczej na plus. Stwierdzam na podstawie tego, co już widziałem.

Masz na myśli jej olewczy styl gry, czy też jest coś, o czym nie wiem? W moich oczach się nie wybieliła jeszcze ani kropelkę.

Crier napisał/a:

Zagłosowałbym na Yass, ale sama powiedziała, że nie ma dużego dostępu, także zrezygnowałam.

Dostęp mam, ale nie będę za często pisać esejów, tak jak teraz to robię. Naginasz fakty, obywatelko.

Daff napisał/a:

Nie zjebałem. On po prostu jest czysty. [dblpt]) Nie sadzę, bym się mylił.

W poście, gdzie Gorzelnik wytknął ci ten błąd taktyczny, nie pisał tego w kontekście Zensuma. Uniknąłeś odpowiedzi, ale ja też w tym poście zapytałam o tę samą kwestię, jest to cytat nr 1. Liczę na odpowiedź na niego.

Gorzelnik napisał/a:

Wilk jest tu: [Daff>Yass>Zenek]
Yass, czy jak Daff możesz stwierdzić, że Zenek jest czysty? Znasz go dobrze i głosował na Ciebie.

1) Dlaczego wykluczyłeś pozostałych?
2) Odpowiedziałam na to już w tym poście.




A tak poza tematem:

Daff napisał/a:

Obiecuję darmowe obiady dla studentów.

Nie możesz tego zrobić. Jesteś studentem, więc organizując darmowe obiady dla studentów musiałbyś też robić darmowe obiady dla siebie. A organizując obiady nie możesz ich organizować bez niczego. Zapętlisz czasoprzestrzeń. ;_;

Offline

#36 2015-11-29 23:08:33

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 42.0

Odp: Temat do 114

Gorzelnik napisał/a:

Wilk jest tu: [Daff>Yass>Zenek]

Zero podstaw, by tak sądzić, ale og. B)

Yassamet napisał/a:

Jaki cel kryje się w sugestii roli, która nie istnieje w tej rozgrywce?

Było wyjaśniane. Może i nie wprost, ale było. Nasuwa się jedno małe słowo: prowo.

Yassamet napisał/a:

Masz na myśli jej olewczy styl gry, czy też jest coś, o czym nie wiem?

kielon kiedyś też miała takiego typu wyjebanie jako królik, więc uważam, że tutaj po prostu się wybiela. Jako wilk ma zgoła inny styl i człowiek ją od razu zaczyna łapać za słowa, bo wie, że coś nie pasuje. Ma też jeden stały element owego stylu, nie wiem czy ktokolwiek zauważył, ale lepiej nie wskazywać palcem, by nie spłoszyć. Jak się owy element pojawi, to na pewno zasygnalizuję, bo będzie w hói widoczny.

Yassamet napisał/a:

Uniknąłeś odpowiedzi, ale ja też w tym poście zapytałam o tę samą kwestię, jest to cytat nr 1. Liczę na odpowiedź na niego.

Podałem odpowiedź. Nie wprost. Albo to jeszcze można potraktować jako instrukcję do samodzielnego znalezienia owej odpowiedzi. Możesz to nazwać jednym z wariantów, które tutaj ci podałem. W każdym razie - odpowiedziałem, że to prowo, po czym stwierdziłem, że matematyka jasno mówi, że wilk jest jeden. Tylko nie wciskaj zaraz mi kitu, że odpowiadam sobie na co chcę, bo tak nie jest.

Yassamet napisał/a:

Jak wiesz, nie od dziś nie jest w mojej intencji, abyś wygrał. Szansa wygrania przez Gorzelnika również mi nie leży, jest zbyt nieprzewidywalny. A gdyby Zenek wygrał, to bym się zdziwiła, szczerze mówiąc.

W takim razie czemu nie Crier albo AsunoHana?

Yassamet napisał/a:

Nie możesz tego zrobić. Jesteś studentem, więc organizując darmowe obiady dla studentów musiałbyś też robić darmowe obiady dla siebie. A organizując obiady nie możesz ich organizować bez niczego. Zapętlisz czasoprzestrzeń. ;_;

Skoro dzielenie przez zero na geometrii jest dozwolone, to zapętlenie jest tym bardziej wykonalne. B) Poza tym, jestem waszym prezydentem. Postaram się o dofinansowanie z Unii Króliczej na obiady dla walczących z nielegalnymi imigrantami (o, i właśnie wpadłem na pomysł rozgrywki tematycznej z wilkami jako nielegalnymi imigrantami, którzy zmieniają wygląd, by się dopasować do tłumu. Głosują specjalnie na królika, by został szeryfem, by wyłudzić od niego socjal, a jak się kończy kadencja albo jak się staje niewygodny, to go zjadają. : > Piękne.).

Offline

#37 2015-11-29 23:33:39

Crier
Użytkownik
Dołączył: 2015-07-08
Liczba postów: 276
Windows 8.1Chrome 46.0.2490.86

Odp: Temat do 114

Yassamet napisał/a:
Crier napisał/a:

O jakie awarie ci chodzi? Napisałeś to w liczbie mnogiej, ich jedyną "awarią"ze mną było to, kiedy wilczyłam. Jeśłi chodzi ci o coś innego - proszę, rozwiń to.

Czekaj... Wilczenie jest "awarią" twojej osoby? Dobrze zrozumiałam? XD
Wiesz, chyba fakt, że długi czas pewna mojego wilczenia była tylko jedna osoba to jest "awaria" X'D

Crier napisał/a:

Zagłosowałbym na Yass, ale sama powiedziała, że nie ma dużego dostępu, także zrezygnowałam.

Dostęp mam, ale nie będę za często pisać esejów, tak jak teraz to robię. Naginasz fakty, obywatelko.

Wiesz, chyba fakt, że długi czas pewna mojego wilczenia była tylko jedna osoba to jest "awaria" X'D
Tak zrozumiałam. Zrozumiałam, żenie masz dostępu stałego i będziesz rzadzej się udzielać. No, a ja bym wolała, by szeryf aktywnośc utrzymywał ;_;

EDIT: Bo nie umiem w cytaty selektywne.

Ostatnio edytowany przez Crier (2015-11-29 23:34:33)

Offline

#38 2015-11-29 23:36:22

Yassamet
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 372
Windows VistaChrome 46.0.2490.86

Odp: Temat do 114

Na prowo nie mam co odpisać, na wyjaśnienie dot. Kielona też nie. Mimo to u mnie Kielon jest jeszcze równie zmieszany, co pozostali.

Daff napisał/a:

W takim razie czemu nie Crier albo AsunoHana?

Szczerze i bezpośrednio: Bo jest moim bratem i jak już miałam komuś dać swój głos na zmarnowanie, to oddałam go bratu.


Crier: Więc pisanie krótkich postów z telefonu nie wlicza mi się do aktywności? Holllllenderrrrr...


Rozgrywka z imigrantami @@ Zrób Pan. Choć przyznam, że chętnie sama bym prowadziła i dopisywała wątki fabularne.

Ostatnio edytowany przez Yassamet (2015-11-29 23:38:02)

Offline

#39 2015-11-29 23:43:38

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 42.0

Odp: Temat do 114

Yassamet napisał/a:

Szczerze i bezpośrednio: Bo jest moim bratem i jak już miałam komuś dać swój głos na zmarnowanie, to oddałam go bratu.

Bratu dałaś, a mężowi nie dasz? : < Wstydź się, wiesz?

Yassamet napisał/a:

Zrób Pan. Choć przyznam, że chętnie sama bym prowadziła i dopisywała wątki fabularne.

Możesz objąć następną we władanie. @_@ Zobaczymy, czy ciągnięcie socjala kiedyś się skończy. B) Może i wilczki się rozmnożą. Już widzę te słynne 500 zł na dziecko.

Offline

#40 2015-11-29 23:47:41

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows 7Chrome 46.0.2490.86

Odp: Temat do 114

Yassamet napisał/a:

Zenek zrobi się podejrzany, jak mu się będzie chciało grać.

Czyli głosowałaś na osobę, która jest na razie niewykrywalna? Widać że gość olewa grę, co świadczy o niskiej chęci do gry. Gdyby był wilkiem, to wygrałby. Niestety, gówno zrobił.

Yassamet napisał/a:
Gorzelnik napisał/a:

Wilk jest tu: [Daff>Yass>Zenek]
Yass, czy jak Daff możesz stwierdzić, że Zenek jest czysty? Znasz go dobrze i głosował na Ciebie.

1) Dlaczego wykluczyłeś pozostałych?

Nie pamiętam. Kiedyś jeszcze o tym wspomnę.

Daffodil napisał/a:

Tylko nie wciskaj zaraz mi kitu, że odpowiadam sobie na co chcę, bo tak nie jest.

No kurde jest tak. A do tego ubezpieczasz się przed kolejnym pytaniem które by zwróciło na Ciebie uwagę. ;< Daff, czemu akurat Ty musiałeś być wilkiem, co? Już szykuję linę na Ciebie.

Crier pisze dużo, ale przeglądając jej posty można spokojnie stwierdzić że gra mega pasywnie i do gry nie wniosła nic.

______________

btw.Nie spamić, cu? Plis. Bo będzie jeszcze że robicie sb dłuższe posty i nabijacie aktywność. A co!

Offline

#41 2015-11-29 23:55:35

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 42.0

Odp: Temat do 114

Gorzelnik napisał/a:

No kurde jest tak.

Prove this statement.

Gorzelnik napisał/a:

Daff, czemu akurat Ty musiałeś być wilkiem, co?

Wiem, że zazdrościsz roli, ale co poradzić? [dblpt](

Offline

#42 2015-11-30 00:09:59

Yassamet
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 372
Windows VistaChrome 46.0.2490.86

Odp: Temat do 114

Daff napisał/a:

Możesz objąć następną we władanie. @_@ Zobaczymy, czy ciągnięcie socjala kiedyś się skończy. B) Może i wilczki się rozmnożą. Już widzę te słynne 500 zł na dziecko.

Ja mam akurat teraz ciut inną wizję, którą bym jeszcze chętniej zorganizowała. Też w temacie imigrantów. Zarezerwuj mi 115, czo? :>

Gorzelnik napisał/a:
Yass napisał/a:

Zenek zrobi się podejrzany, jak mu się będzie chciało grać.

Czyli głosowałaś na osobę, która jest na razie niewykrywalna? Widać że gość olewa grę, co świadczy o niskiej chęci do gry. Gdyby był wilkiem, to wygrałby. Niestety, gówno zrobił.

Widać, że kompletnie nie zrozumiałeś bądź nie chcesz rozumieć mojego zdania.

Gorzelnik napisał/a:

Nie pamiętam. Kiedyś jeszcze o tym wspomnę.

Wysunąłeś jako jedyny opinię o możliwości wilczenia, po czym na pytanie o tę teorię odpowiadasz "nie pamiętam"? Jesteś albo wilkiem albo pijany albo skończenie niepoważny.

Offline

#43 2015-11-30 00:12:10

AsunoHana
Użytkownik
Skąd: okolice Krakowa
Dołączył: 2015-04-02
Liczba postów: 29
Windows 8.1Firefox 42.0

Odp: Temat do 114

Daffodil napisał/a:

Za bardzo słodzisz. No i w sumie poniekąd powiedziałaś praktycznie to samo, co wcześniej. Z tą różnicą, że po prostu jest to ubrane w inne słowa. Na minus. Zagłosowałaś na mnie, by wkupić się w moje łaski? Możliwe. Głos na Daffa, to głos łatwy, a poza tym pokazałaś, że ewentualnego zagrożenia z mojej strony się nie boisz. To zagrywka wybielająca, ale czy nie jest ona przypadkiem celowa?
Czekam na dalszą twórczość.

:CC jestem zbyt miłą osobą. Wcale nie chciałam "wkupić się w twoje łaski". Po prostu znam Cię dłużej i masz większe doświadczenie. Chociaż fakt, nie ufam Ci w 100%. Już raz tak było, że byłeś szeryfem. Na końcu okazało się, że wilczysz razem z z Yass. Prawdę mówiąc każdy tutaj jest podejrzany i jedyne komu ufam to sobie.

Offline

#44 2015-11-30 00:22:48

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 42.0

Odp: Temat do 114

Yassamet napisał/a:

Też w temacie imigrantów. Zarezerwuj mi 115, czo? :>

Jeśli po tej grze jeszcze jakakolwiek powstanie, to z chęcią ci zarezerwuję. XD Nie ma sprawy.

AsunoHana napisał/a:

Już raz tak było, że byłeś szeryfem. Na końcu okazało się, że wilczysz razem z z Yass. Prawdę mówiąc każdy tutaj jest podejrzany i jedyne komu ufam to sobie.

W takim razie czemu nie oddałaś głosu na siebie? [dblpt]P Wiem, że mam większe doświadczenie itd., ale przecież właśnie napisałaś, że ufasz tylko sobie.
Swoją drogą, jak sądzisz, czemu SSaj cię uniewinnił tak szybko, niemalże bez przyczyny, bo już przed twoim jakimkolwiek postem?

Offline

#45 2015-11-30 00:45:34

AsunoHana
Użytkownik
Skąd: okolice Krakowa
Dołączył: 2015-04-02
Liczba postów: 29
Windows 8.1Firefox 42.0

Odp: Temat do 114

Daffodil napisał/a:

]W takim razie czemu nie oddałaś głosu na siebie? [dblpt]P Wiem, że mam większe doświadczenie itd., ale przecież właśnie napisałaś, że ufasz tylko sobie.
Swoją drogą, jak sądzisz, czemu SSaj cię uniewinnił tak szybko, niemalże bez przyczyny, bo już przed twoim jakimkolwiek postem?

Ja i szeryf? xD Serio? xD Jestem za dużym nie ogarem i bez mózgiem, żeby być szeryfem. xd Co do Saia zauważyłeś chyba, że praktycznie na każdej rozgrywce mnie uniewinnia. xd Raz była nawet taka rozgrywka, gdzie ja na niego zagłosowałam do linczu, a nawet się nie bronił przed moimi argumentami. O_o Nie wiem, może przez to, że mnie lubi? [dblpt]P Ja tutaj każdego lubię jednak to gra i trzeba w niej zapomnieć o jakiś bliskich stosunkach. [sred])

Offline

#46 2015-11-30 00:50:06

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 42.0

Odp: Temat do 114

AsunoHana napisał/a:

Ja i szeryf? xD Serio? xD Jestem za dużym nie ogarem i bez mózgiem, żeby być szeryfem. xd

Kiedyś nawet Zenek został szeryfem. XD Nigdy nie wiadomo, może odkryłabyś w sobie powołanie? W każdym razie próbowałem ci po prostu wytknąć sprzeczność w myśleniu. [sred]) Określ się - wolisz głosować na doświadczonego gracza i MU UFASZ czy nie ufasz nikomu?

AsunoHana napisał/a:

Co do Saia zauważyłeś chyba, że praktycznie na każdej rozgrywce mnie uniewinnia.

Owszem, zauważyłem. XD Zastanawiam się, dlaczego? Może popadł w taki samozachwyt, że po prostu myśli, że jest nieomylny?

Offline

#47 2015-11-30 00:53:14

Gale
Użytkownik
Dołączył: 2015-08-12
Liczba postów: 26
Windows 7Chrome 46.0.2490.86

Odp: Temat do 114

SZERYFEM ZOSTAJE DAFFODIL!


A ja przypominam, że jutro już pierwszy mord. O 22:00.

Offline

#48 2015-11-30 00:57:15

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 42.0

Odp: Temat do 114

Nie muszę chyba wspominać, że szaman jest zobligowany do tego, by odprawić na mnie rytuał? To niemalże pewne, że stanę się celem wilków. [sred]) Jeśli umrę, szeryf trafi do osoby, której przecież nie chcieliście na stanowisku. Także ten... proszę o rytuał na mnie.

Offline

#49 2015-11-30 01:13:33

kieliszek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2015-03-26
Liczba postów: 297
Windows 7Chrome 46.0.2490.86

Odp: Temat do 114

Sai napisał/a:

Moim zdaniem przydupas Daffa, ten co z nim na konfach przesiaduje, powinien wspierać kumpla, co?

Hmmm. Czyli twoim zdaniem ten przydupas Daffa nie posiada czegoś takiego jak tzw. "wolna wola"? Równie dobrze mogłem oddać głos np. na siebie albo Zenka, tak dla beki. Plus wyczuwam tutaj lekki ból żopy. : )

Edit : Chwila, moment! Przecież ty z nim kiedyś też pisałeś. Czyli można powiedzieć, że przesiadywałeś i jesteś jego... exprzydupasem? : O

Daffodil napisał/a:

Jako wilk ma zgoła inny styl i człowiek ją od razu zaczyna łapać za słowa, bo wie, że coś nie pasuje. Ma też jeden stały element owego stylu, nie wiem czy ktokolwiek zauważył, ale lepiej nie wskazywać palcem, by nie spłoszyć.

Kiedy ludzie wreszcie zauważą, że właściwie to nie mam żadnego stylu... xD Jak chcesz się bawić w "znawcę kieliszków", to have fun.

Ostatnio edytowany przez kieliszek (2015-11-30 01:17:45)

Offline

#50 2015-11-30 01:52:47

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows 7Chrome 46.0.2490.86

Odp: Temat do 114

Yassamet napisał/a:
Gorzelnik napisał/a:
Yass napisał/a:

Zenek zrobi się podejrzany, jak mu się będzie chciało grać.

Czyli głosowałaś na osobę, która jest na razie niewykrywalna? Widać że gość olewa grę, co świadczy o niskiej chęci do gry. Gdyby był wilkiem, to wygrałby. Niestety, gówno zrobił.

Widać, że kompletnie nie zrozumiałeś bądź nie chcesz rozumieć mojego zdania.

YaSS, podpadasz mi :< Jak myślisz, co miał wywołać mój post?

Daffodil napisał/a:

Owszem, zauważyłem. XD Zastanawiam się, dlaczego? Może popadł w taki samozachwyt, że po prostu myśli, że jest nieomylny?

Hanka czysta jak poranna kropelka rosy.



Kielich,YaSS kogo uniewinniacie? Kto jest najmniej podejrzany? Dlaczego?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
bestlife-rp - polandrpfivem - epicstorymta - asgpolishdragons - polskazabawa