Rozgrywki Rabbit Doubt
RABBIT DOUBT

Nie jesteś zalogowany na forum.

#101 2015-09-04 22:00:03

Kivesan
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-17
Liczba postów: 49
Windows 7Chrome 45.0.2454.85

Odp: Gra 112

A co niby takiego odkryłem?

"Dlatego jasno powiedziałem, że szaman ma mnie chronić tej nocy. Sam przypuszczałem, że tak może się stać, dlatego zapobiegawczo rzuciłem prośbą.
Oczywiście zakładam, iż szaman nie był taki głupi i nie odprawił rytuału na mnie." ~Twoje słowa Daff
To jest wg mnie wytłumaczenie taktyki.

Nie zaraz później, tylko w momencie głosowania.

To nie jest ważne. Z tekstu miało wynikać, że ogólnie zmieniłeś.

Na razie to zależy mi tylko na powieszeniu wilka, Daff.

Offline

#102 2015-09-04 22:19:41

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 40.0

Odp: Gra 112

Kivesan napisał/a:

To jest wg mnie wytłumaczenie taktyki.

Owszem, to jest wytłumaczenie zagrania, ale nie odkryłem wszystkich kart. Wyjaśniłem to, by w razie czego szaman odprawił na mnie rytuał podczas drugiego mordu.
Zresztą Yassamet już przynajmniej raz widziała u mnie takie zagranie. Może poświadczyć, że to już nie pierwszy raz, co znaczy, że to zagranie nie jest, wbrew pozorom, takie nietypowe. Zen to samo może zrobić.

Kivesan napisał/a:

Z tekstu miało wynikać, że ogólnie zmieniłeś.

To źle, że zmieniłem zdanie, gdy dostałem więcej wskazówek? To oznaka, że myślę na podstawie pewnych przesłanek.

Offline

#103 2015-09-04 23:05:08

Kivesan
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-17
Liczba postów: 49
Windows 7Chrome 45.0.2454.85

Odp: Gra 112

To źle, że zmieniłem zdanie, gdy dostałem więcej wskazówek? To oznaka, że myślę na podstawie pewnych przesłanek.

Cały tamten post miał pokazać, jak cały czas miałeś plan jak się pozbyć mnie i Katsu. Na pewno domyśliłeś się, że jest on szamanem, więc właśnie jego zjadłeś jako pierwszego, gdy miałeś do wyboru mnie lub niego. Czy naprawdę poświęciłbyś w linczu szamana, nie mając co do niego 100% pewności? Nie sądzę.

Offline

#104 2015-09-04 23:13:53

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 40.0

Odp: Gra 112

Kivesan napisał/a:

Na pewno domyśliłeś się, że jest on szamanem

Sęk w tym, że nie mieliśmy praktycznie żadnej wskazówki, co do tego, że jest szamanem. Gdybym się domyślił, że jest szamanem, to bym na niego nie zagłosował. A co z tobą? Domyśliłeś się?


Swoją drogą, jeśli już tak knujemy i wysnuwamy możliwe opcje, to ty mogłeś się uratować w remisie poprzez zjedzenie Katsukiro. Mogłeś skorzystać z mojego autorytetu i poprzeć mnie w remisie, by wyeliminować gracza, który był negatywnie wobec ciebie nastawiony. Ewentualny głos na ciebie został wyeliminowany. Wystarczy popatrzeć na testament. Widać zresztą, że wasze głosy (Katsukiro i twój)były na zasadzie zemsty. Więcej chyba dodawać nie muszę.

Offline

#105 2015-09-04 23:15:20

Yassamet
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 372
Windows 7Chrome 44.0.2403.157

Odp: Gra 112

Kurde. Byłam o włos od rzucenia głosu na Daffa, ale wszedł Kive i znowu nic nie wiem.
Kive teraz nagle poprzekręcał parę faktów, chyba chcąc pozorować, że wszystko przeanalizował, ale wyszło z tego, że nie zrozumiał nic. Wilczo.
Daff dotyka tej części faktów, która jest mu wygodna i udziela odpowiedzi niczym polityk Platformy na pytania dziennikarza o niezrealizowane obietnice wyborcze. Wilczo, w jego stylu wilczo.
Zensum zadeklarował mi i Kivesiowi na konfie, że w rozgrywce nie będzie brać już udziału.
I co ja mam z Wami zrobić?
---

Daff napisał/a:

Twój Zenuś może przespać mord. Wg ciebie to całkiem realne. Skoro jako wilk nie przespał poprzednich, to może tą.

Bardzo wątpię, by to Zenek był wilkiem.

Daff napisał/a:

Nie lepiej wtedy byłoby wilkowi zostawić taką osobę? Myślę, że ten wniosek to raczej się nie sprawdza.

I zostawiono. Ty i ja nie ufaliśmy Kivesiowi. A Katsu nie ufałeś tylko Ty.

Daff napisał/a:

Yup. Ale oczywiście tego nie wyjawię, bo po co miałbym mu umożliwić drogę do łatwego wytłumaczenia?

No to bardzo niedobrze, bo ja nie mam kompletnie pojęcia, jak mogłoby wyglądać takie tłumaczenie.

Kiveś - w częściach napisał/a:

-Najbardziej teraz mi nie pasuje Daff - to odkrywanie wszystkich kart na początku rozgrywki było nie w Twoim stylu.
-Jakby teraz przeczytać to wszystko jeszcze raz to wyjdzie jedna wielka manipulacja ze strony Daffa i jedna wielka perfekcyjna układanka. Miałeś jakąś taktykę, gdy pisałeś, że ja pierwszy na lincz, ale zaraz później ją zmieniłeś
-chcąc doprowadzić do podwójnego linczu na mnie i Katsu, co jednak nie wyszło, więc zjadłeś Katsu z obawy, że on będzie potrafił się wybronić.
-Pisząc:"Potem dobijemy drugiego" miałeś w zamiarze zniechęcenie mnie do obrony i pogodzenie się z tym, że choć co bym nie pisał, to i tak zawisnę. To się jednak nie stało i ja podejrzewam Daffa.

1)Daff na początku bardzo mało odkrył kart.
2)ZAWSZE wychodzi jedna wielka manipulacja ze strony Daffa. To jest tak chore, że aż smutne, ale ze świecą mi szukać rozgrywki, nawet jego niewinnej, gdzie on stadem nie sterował.
3)Podwójny lincz się stał, a zgodnie z prawem, czego wszyscy byli świadomi, wilk wybierał ofiarę z podanej dwójki. Wszystko wyszło wedle jego planu.
4) (tu akurat nie mam co dodać)

Kiveś (o zmianach planu u Daffa) napisał/a:

To nie jest ważne. Z tekstu miało wynikać, że ogólnie zmieniłeś.

No zmienił. Ja też, na przestrzeni czasu i po nowych dowodach. Jego po tym podejrzewasz, a mnie nie, hm?

Offline

#106 2015-09-04 23:46:58

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 40.0

Odp: Gra 112

Yassamet napisał/a:

Daff dotyka tej części faktów, która jest mu wygodna

Odpowiadam przecież na zarzuty.

Yassamet napisał/a:

Zensum zadeklarował mi i Kivesiowi na konfie, że w rozgrywce nie będzie brać już udziału.

Pozdro. Powiedział przynajmniej dlaczego?

Yassamet napisał/a:

Bardzo wątpię, by to Zenek był wilkiem.

Z tym przespaniem mordu to akurat ironia była, która miała wyśmiać ogólnie twój argument o przesypianiu czegokolwiek. :V

Yassamet napisał/a:

A Katsu nie ufałeś tylko Ty.

Kiveś również mu nie ufał. Nie zapominaj o tym.

Yassamet napisał/a:

No to bardzo niedobrze, bo ja nie mam kompletnie pojęcia, jak mogłoby wyglądać takie tłumaczenie.

Jakoś ci nie przeszkadzało, gdy ty sama miałaś tajemne wnioski, których sama nie chciałaś wyjawić.

Yassamet napisał/a:

Mam też przed oczyma hipotetyczny plan działania Daffa, gdyby rzeczywiście taka sytuacja zachodziła, ale.. może ja go zostawię dla siebie, by wilkowi nic nie sugerować.

: > Dlaczego zatem ja mam się tłumaczyć?

Yassamet napisał/a:

ZAWSZE wychodzi jedna wielka manipulacja ze strony Daffa.

Zamiast narzekać, może weźmiecie sprawy w swoje ręce? Co, chciałabyś Gauzisa? Shujina?

Yassamet napisał/a:

To jest tak chore, że aż smutne

Nie rozumiem, na czym polega ta "chorość i smutność".

Offline

#107 2015-09-05 01:06:21

Kivesan
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-17
Liczba postów: 49
Windows 7Chrome 45.0.2454.85

Odp: Gra 112

Widać zresztą, że wasze głosy (Katsukiro i twój)były na zasadzie zemsty.

To chyba jasne, że nikt nie zagłosowałby na siebie, a już było 1:1,w sumie to 2:1 po głosie Katsu, wiadomo, że nie chciałem wisieć.

No zmienił. Ja też, na przestrzeni czasu i po nowych dowodach. Jego po tym podejrzewasz, a mnie nie, hm?

Wierz mi, po tym aż przeczytałem wszystkie Twoje posty, ale za nic nie mogę znaleźć czegoś, co by mi nie pasowało. Może i Daff zawsze czepia się wszystkiego, ale w tej grze wydaje mi się, jakby nie miał się do czego przyczepić, przykładem może być ta historia z czasem na testament.

Offline

#108 2015-09-05 13:13:42

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 40.0

Odp: Gra 112

Kivesan napisał/a:

jakby nie miał się do czego przyczepić, przykładem może być ta historia z czasem na testament.

Mam wrażenie, że lubisz zabijać prowokatorów tak samo, jak Kori. :v Wiadomo, jak to się potem kończy w jej przypadku.

Offline

#109 2015-09-05 15:02:50

Yassamet
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 372
Windows 7Chrome 44.0.2403.157

Odp: Gra 112

Daff napisał/a:

Pozdro. Powiedział przynajmniej dlaczego?

Nie.

Daff napisał/a:

Z tym przespaniem mordu to akurat ironia była, która miała wyśmiać ogólnie twój argument o przesypianiu czegokolwiek. :V

Więc nie zgodzisz się z argumentem, że Zensum jako wilk byłby w stanie zapomnieć o morderstwie? Nie piszę tego dla żartu, serio tak uważam.

Daff napisał/a:
Yass napisał/a:

No to bardzo niedobrze, bo ja nie mam kompletnie pojęcia, jak mogłoby wyglądać takie tłumaczenie.

Jakoś ci nie przeszkadzało, gdy ty sama miałaś tajemne wnioski, których sama nie chciałaś wyjawić.

Nie w tym sensie. Niedobrze, bo ja bardziej powinnam wiedzieć, kiedy Kive nie będzie kłamał, ponieważ (jak sam napisałeś) waham się między Wami. A ja mam po prostu teraz dziurę w głowie.

Daff napisał/a:

Nie rozumiem, na czym polega ta "chorość i smutność".

To wyobraź sobie, że toś przez słowa Tobą steruje, to zrozumiesz.

Kive napisał/a:

Wierz mi, po tym aż przeczytałem wszystkie Twoje posty, ale za nic nie mogę znaleźć czegoś, co by mi nie pasowało. Może i Daff zawsze czepia się wszystkiego, ale w tej grze wydaje mi się, jakby nie miał się do czego przyczepić, przykładem może być ta historia z czasem na testament.

A, to nieco inny argument. No tu się zgodzę, że Daff miewa momenty, że szukał dziury w całym, tylko pytanie, czy z powodu wilczenia, czy żeby napędzić rozgrywkę.

Offline

#110 2015-09-05 15:59:47

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 40.0

Odp: Gra 112

Yassamet napisał/a:

Więc nie zgodzisz się z argumentem, że Zensum jako wilk byłby w stanie zapomnieć o morderstwie?

Owszem, nie zgodzę się. Tym bardziej, że jako wilk jest jeden. Wszystkie obowiązki z racji otrzymania tej roli spoczywają na nim, więc myślę, że wypełnienia owych obowiązków raczej by dopatrzył. Nie ma żadnej asysty, więc partner, który przecież nie istnieje, nie mógłby zrobić tego za niego. Nie wierzę zatem w żadne zapominanie, przesypianie itp. z jego strony.

Yassamet napisał/a:

To wyobraź sobie, że toś przez słowa Tobą steruje, to zrozumiesz.

Ja najwyraźniej do takiego grania przywykłem. Wy najwidoczniej też, dlatego też go nie zmieniałem. Chyba. To chyba po prostu pozostałość po tylu otrzymanych rolach szeryfa. Każda gra potrzebuje osobowości, która się przebije. Jeśli wam nie odpowiada, że nią jestem ja, to sobie wybierzcie kogo innego.

Yassamet napisał/a:

A ja mam po prostu teraz dziurę w głowie.

Chcesz pomocy od gracza, którego uważasz za potencjalnego wilka? XD Czy ty aby przypadkiem niedawno nie mówiłaś o tym, że manipuluję niezależnie od roli? Chwytasz się brzytwy, Yass.
Twoje zakłopotanie i błądzenie widać. Powątpiewam, by było reżyserowane. Choć jeśli wilczysz, to ci osobiście pogratuluję. : >

Offline

#111 2015-09-05 16:48:00

Yassamet
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 372
Windows 7Chrome 45.0.2454.85

Odp: Gra 112

Daff napisał/a:

Owszem, nie zgodzę się. Tym bardziej, że jako wilk jest jeden. Wszystkie obowiązki z racji otrzymania tej roli spoczywają na nim, więc myślę, że wypełnienia owych obowiązków raczej by dopatrzył. Nie ma żadnej asysty, więc partner, który przecież nie istnieje, nie mógłby zrobić tego za niego. Nie wierzę zatem w żadne zapominanie, przesypianie itp. z jego strony.

Widać mamy inny pogląd na niego. Ja dalej utrzymuję swoje zdanie o kochanym braciszku. c:

Daff napisał/a:

Ja najwyraźniej do takiego grania przywykłem. Wy najwidoczniej też, dlatego też go nie zmieniałem. Chyba. To chyba po prostu pozostałość po tylu otrzymanych rolach szeryfa. Każda gra potrzebuje osobowości, która się przebije. Jeśli wam nie odpowiada, że nią jestem ja, to sobie wybierzcie kogo innego.

Wiesz, odpowiada mi, ale patrząc na ilość gier, jakie rozegraliśmy i w jakich dałam się tak kierować, to robi mi się smutno. XD

Daff napisał/a:

Chcesz pomocy od gracza, którego uważasz za potencjalnego wilka? XD Czy ty aby przypadkiem niedawno nie mówiłaś o tym, że manipuluję niezależnie od roli? Chwytasz się brzytwy, Yass.

Ta "pomoc" może przeważyć w moim wahaniu się między Waszą dwójką. An pewno słowa, jakie napiszesz w tej kwestii mogą być wskazówką.

Offline

#112 2015-09-05 17:02:25

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 40.0

Odp: Gra 112

Yassamet napisał/a:

Ta "pomoc" może przeważyć w moim wahaniu się między Waszą dwójką. An pewno słowa, jakie napiszesz w tej kwestii mogą być wskazówką.

Post Kivesia nie wstrzelił się w wilczy schemat, o którym myślałem wcześniej. Ani też ten niewinny. Wiesz, nie spodziewałem się faktu, że tak bezczelnie będzie manipulował faktami. Bardzo nie podoba mi się fakt, że właśnie przeinacza wiele rzeczy, myśląc że nikt nie zauważy. Ponadto ma na celowniku tylko jedną osobę, jest niemalże pewny. Nie bierze jednak pod uwagę innych możliwości. Stawia wszystko na jedną kartę? Możliwe. Ten lincz jest ostatni.

Offline

#113 2015-09-05 18:20:37

Kivesan
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-17
Liczba postów: 49
Windows 7Chrome 45.0.2454.85

Odp: Gra 112

Mam wrażenie, że lubisz zabijać prowokatorów tak samo, jak Kori.

Nawet jeśli była to prowokacja, to bardzo nieprzemyślana, a takie do Ciebie nie pasują.
W zasadzie, Yass, to zastanawia mnie pewna rzecz. Dlaczego napisałaś:"No zmienił. Ja też, na przestrzeni czasu i po nowych dowodach. Jego po tym podejrzewasz, a mnie nie, hm?"? Specjalnie napisałaś to, by zwrócić na siebie uwagę, wilk by przecież czegoś takiego nie napisał i pewnie dobrze o tym wiesz, czy to przypadkiem nie miało na celu oczyszczenia się?

Offline

#114 2015-09-05 18:48:31

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 40.0

Odp: Gra 112

Czemu nagle zmieniasz postawę, gdy napisałem, że ograniczasz się tylko do mnie, jeśli chodzi o podejrzewanie? Chcesz się wybielić czy co?

Offline

#115 2015-09-05 18:56:46

Kivesan
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-17
Liczba postów: 49
Windows 7Chrome 45.0.2454.85

Odp: Gra 112

Czemu nagle zmieniasz postawę, gdy napisałem, że ograniczasz się tylko do mnie, jeśli chodzi o podejrzewanie? Chcesz się wybielić czy co?

Dla Twojej informacji dalej podejrzewam Ciebie. Tylko rozwiewam niejasności. Znowu szukasz dziury w całym?

Offline

#116 2015-09-05 18:59:22

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 40.0

Odp: Gra 112

Kivesan napisał/a:

Znowu szukasz dziury w całym?

Nie, po prostu widzę co robisz. Również "rozwiewam niejasności". : > Nieładnie tak obracać kota ogonem.

Offline

#117 2015-09-05 19:08:03

Kivesan
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-17
Liczba postów: 49
Windows 7Chrome 45.0.2454.85

Odp: Gra 112

widzę co robisz.

Co robię?

Offline

#118 2015-09-05 19:18:08

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 40.0

Odp: Gra 112

Kivesan napisał/a:

Co robię?

To, co napisałem.

Offline

#119 2015-09-05 19:59:00

Kivesan
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-17
Liczba postów: 49
Windows 7Chrome 45.0.2454.85

Odp: Gra 112

To, co napisałem.

Według Ciebie zmieniam postawę wspominając o Yass? Chyba nadinterpretujesz.

Offline

#120 2015-09-05 20:03:39

Yassamet
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 372
Windows 7Chrome 45.0.2454.85

Odp: Gra 112

Kive napisał/a:

W zasadzie, Yass, to zastanawia mnie pewna rzecz. Dlaczego napisałaś:"No zmienił. Ja też, na przestrzeni czasu i po nowych dowodach. Jego po tym podejrzewasz, a mnie nie, hm?"? Specjalnie napisałaś to, by zwrócić na siebie uwagę, wilk by przecież czegoś takiego nie napisał i pewnie dobrze o tym wiesz, czy to przypadkiem nie miało na celu oczyszczenia się?

Poddałam w wątpliwość twój argument, dając za przykład siebie.
I też zauważyłam, że jak tylko Daff napisał, że się tylko jego trzymasz, to zaraz mnie zaczepiłeś. Nieładnie. :>

Offline

#121 2015-09-05 20:04:38

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 40.0

Odp: Gra 112

To czemu od razu nie przyczepiłeś się do niej w kontekście tego frag., a tylko i wyłącznie do mnie?
To twoja pierwsza reakcja na posta:

Kivesan napisał/a:

Wierz mi, po tym aż przeczytałem wszystkie Twoje posty, ale za nic nie mogę znaleźć czegoś, co by mi nie pasowało. Może i Daff zawsze czepia się wszystkiego, ale w tej grze wydaje mi się, jakby nie miał się do czego przyczepić, przykładem może być ta historia z czasem na testament.

A tu druga, akurat po tym, jak napisałem, że skupiasz się na jednym celu i stawiasz wszystko na jedną kartę:

Kivesan napisał/a:

W zasadzie, Yass, to zastanawia mnie pewna rzecz. Dlaczego napisałaś:"No zmienił. Ja też, na przestrzeni czasu i po nowych dowodach. Jego po tym podejrzewasz, a mnie nie, hm?"? Specjalnie napisałaś to, by zwrócić na siebie uwagę, wilk by przecież czegoś takiego nie napisał i pewnie dobrze o tym wiesz, czy to przypadkiem nie miało na celu oczyszczenia się?

Mam niby uwierzyć, że to przypadek? Błagam cię, Kive.

Offline

#122 2015-09-05 20:07:43

Kivesan
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-17
Liczba postów: 49
Windows 7Chrome 45.0.2454.85

Odp: Gra 112

I też zauważyłam, że jak tylko Daff napisał, że się tylko jego trzymasz, to zaraz mnie zaczepiłeś.

Jakie "zaczepiłeś"? Spytałem tylko o to, czego Daff nie zauważył.

Wiadomość dodana po 20 min 13 s:
Daff

Offline

#123 2015-09-05 20:32:44

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 40.0

Odp: Gra 112

Kivesan napisał/a:

Jakie "zaczepiłeś"? Spytałem tylko o to, czego Daff nie zauważył.

Ciekawy jest fakt, że zauważyłeś po czasie, najpierw mówiąc, że w postach Yass nie znalazłeś niczego, co by ci nie pasowało. Co, teraz nagle coś jednak nie pasuje? Plz.


Zenek odpadnie za nieaktywność, jeśli się nie pojawi. Jeżeli zatem jest wilkiem, to odpadnie poprzez mechanikę.
Kivesan.

Offline

#124 2015-09-05 20:40:03

Yassamet
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 372
Windows 7Chrome 45.0.2454.85

Odp: Gra 112

Mam nadzieję, że nie powtórzę błędu z jednej z rozgrywek, jak Daffowi po prostu zaufałam.
Kiveś

Offline

#125 2015-09-05 21:01:14

Gale
Użytkownik
Dołączył: 2015-08-12
Liczba postów: 26
Windows 7Chrome 45.0.2454.85

Odp: Gra 112

Powieszony zostaje bezrolny Kivesan.
Samobójstwo w międzyczasie popełnia bezrolny Zensum.
Na placu boju zostają Yassamet oraz Daffodil. Jak myślicie, które z nich jest wilkiem?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
WILCZY DAFFODIL ZJADA BEZLITOŚNIE KRÓLICZĄ YASSAMET. TYM SAMYM WYGRYWA ROZGRYWKĘ!


WILCZA WYGRANA! SZCZERZE GRATULUJĘ!

Ostatnio edytowany przez Gale (2015-09-05 21:01:40)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
gucio - shadowblade - weminivs - mcwl - theballasbrotherhood