Rozgrywki Rabbit Doubt
RABBIT DOUBT

Nie jesteś zalogowany na forum.

#51 2015-03-29 01:10:30

kieliszek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2015-03-26
Liczba postów: 297
Windows 7Chrome 41.0.2272.101

Odp: 101

Sai - ani "Kieliszcze", ani "Kieliszki" plz. Kieliszek, tak samo jak naczynie, jest w formie męskiej (w sensie, sam nick).

Also - tak, jestem bardzo nieogarnięta. Do tego stopnia, że muszę czytać niektóre wiadomości po 5 razy... No cóż, nikt się nie rodzi geniuszem. Prawda, Yass?
Co do pytania, kogo mogły chcieć zjeść wilki... ja obstawiam Kori. Mimo tego, że też słabo znam osoby stąd, to sprawia wrażenie dla mnie osoby dosyć niewinnej.

Offline

#52 2015-03-29 01:19:28

Yassamet
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 372
Windows 7Chrome 41.0.2272.101

Odp: 101

Sai napisał/a:

Złapię wilczka w linczu, mam nadzieję, że Cię to zadowoli. Skąd takie przypuszczenie? O ile pamiętam, to powstrzymywałaś się ostatnio z oskarżaniem nie, bo myślałaś, że nie potrafisz mnie rozgryźć. Coś się zmieniło?

Ostatnio, to było w rozgrywce temu. A powstrzymywałam się, bo miałam silne przeczucie, że grasz, jak Ty. Tutaj się dopiero upewniam, czy mogę Ci zaufać. c:
Wypowiedz się proszę na temat mojej logiki wobec wilków. Ook i Dago oczywiście być może nic nie napiszą i odpadną za nieaktywność, ale miło by było zobaczyć opinię innej osoby wobec ich opcjonalnej winy.

"Kori sprawia wrażenie osoby dość niewinnej".... Okej. W RD - może. Ale jeśli chodzi o pisanie yaoi... XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Offline

#53 2015-03-29 01:20:50

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows XPChrome 41.0.2272.101

Odp: 101

kieliszek napisał/a:

Co do pytania, kogo mogły chcieć zjeść wilki... ja obstawiam Kori. Mimo tego, że też słabo znam osoby stąd, to sprawia wrażenie dla mnie osoby dosyć niewinnej.

Dlaczego Kori? Nie uważasz, że jest mało doświadczonym graczem? Bardziej skłaniał bym się ku opcji zjedzenia Yass, Kiva, lub mnie.

Offline

#54 2015-03-29 01:24:33

kieliszek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2015-03-26
Liczba postów: 297
Windows 7Chrome 41.0.2272.101

Odp: 101

SaiKun napisał/a:
kieliszek napisał/a:

Co do pytania, kogo mogły chcieć zjeść wilki... ja obstawiam Kori. Mimo tego, że też słabo znam osoby stąd, to sprawia wrażenie dla mnie osoby dosyć niewinnej.

Dlaczego Kori? Nie uważasz, że jest mało doświadczonym graczem? Bardziej skłaniał bym się ku opcji zjedzenia Yass, Kiva, lub mnie.

Na pewno jest bardziej doświadczona ode mnie.

Yass napisał/a:

"Kori sprawia wrażenie osoby dość niewinnej".... Okej. W RD - może. Ale jeśli chodzi o pisanie yaoi... XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nie pisałam z nią, to nie wiem... Huh, czego to się człowiek dowiaduje o innych człowiekach! W takim razie, ta niewinność to pewnie tylko maska... Więc moje stwierdzenie może się nie sprawdzić... Ugh.

Offline

#55 2015-03-29 01:24:55

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows XPChrome 41.0.2272.101

Odp: 101

Yassamet napisał/a:

Wypowiedz się proszę na temat mojej logiki wobec wilków. Ook i Dago oczywiście być może nic nie napiszą i odpadną za nieaktywność, ale miło by było zobaczyć opinię innej osoby wobec ich opcjonalnej winy.

Zwykła prowokacja. Głupota wyssana z palca.

Wiadomość dodana po 01 min 19 s:

kieliszek napisał/a:
SaiKun napisał/a:
kieliszek napisał/a:

Co do pytania, kogo mogły chcieć zjeść wilki... ja obstawiam Kori. Mimo tego, że też słabo znam osoby stąd, to sprawia wrażenie dla mnie osoby dosyć niewinnej.

Dlaczego Kori? Nie uważasz, że jest mało doświadczonym graczem? Bardziej skłaniał bym się ku opcji zjedzenia Yass, Kiva, lub mnie.

Na pewno jest bardziej doświadczona ode mnie.

Unikasz odpowiedzi na pytanie. Słabo ;/

Offline

#56 2015-03-29 01:31:11

kieliszek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2015-03-26
Liczba postów: 297
Windows 7Chrome 41.0.2272.101

Odp: 101

SaiKun napisał/a:

Wiadomość dodana po 01 min 19 s:

kieliszek napisał/a:
SaiKun napisał/a:

Dlaczego Kori? Nie uważasz, że jest mało doświadczonym graczem? Bardziej skłaniał bym się ku opcji zjedzenia Yass, Kiva, lub mnie.

Na pewno jest bardziej doświadczona ode mnie.

Unikasz odpowiedzi na pytanie. Słabo ;/

Jak wcześniej napisałam, moje stwierdzenie może nie wypalić. Być może się mylę co do Kori. Wybrałam ją dlatego, bo po prostu sprawiała wrażenie niewinnej, ot co. Łatwy kąsek dla wilka.
A ty jakoś tak dziwnie grasz, jak dla mnie, nowicjusza... Jakoś tak agresywnie. Mam rację?

Offline

#57 2015-03-29 01:31:48

Yassamet
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 372
Windows 7Chrome 41.0.2272.101

Odp: 101

Nie, Sai, to nie było z mojej strony prowo. Właśnie ich obecnie podejrzewam i czekam na moment, czy się wypowiedzą.

Offline

#58 2015-03-29 01:51:45

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows XPChrome 41.0.2272.101

Odp: 101

kieliszek napisał/a:

Jak wcześniej napisałam, moje stwierdzenie może nie wypalić. Być może się mylę co do Kori. Wybrałam ją dlatego, bo po prostu sprawiała wrażenie niewinnej, ot co. Łatwy kąsek dla wilka.
A ty jakoś tak dziwnie grasz, jak dla mnie, nowicjusza... Jakoś tak agresywnie. Mam rację?

Tak. Nie sądzisz, że wilki chciałyby najpierw pozbyć się bardziej zaawansowanych graczy?

Yassamet napisał/a:

Nie, Sai, to nie było z mojej strony prowo. Właśnie ich obecnie podejrzewam i czekam na moment, czy się wypowiedzą.

Ciekawe, ja mam zupełnie inne typy, ale dopiero wieczorem uchylę rąbek tajemnicy. Liczę na sensowne argumenty, co do ich wilczenia.

Offline

#59 2015-03-29 01:57:41

kieliszek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2015-03-26
Liczba postów: 297
Windows 7Chrome 41.0.2272.101

Odp: 101

SaiKun napisał/a:

Tak. Nie sądzisz, że wilki chciałyby najpierw pozbyć się bardziej zaawansowanych graczy?

Ładnie mnie tutaj próbujesz manipulować... Ale wezmę to pod uwagę. A może to wilki są "bardziej zaawansowane"? To zawsze może stanowić jakąś przykrywkę. Wiesz, takie "zrobię jak najwięcej, namieszam i tak dalej. Może nie skapną się, że to ja?". Starasz się jakoś odwrócić uwagę, co?

Offline

#60 2015-03-29 03:19:29

Kori123
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-22
Liczba postów: 180
Windows 7Opera 28.0.1750.48

Odp: 101

Yassamet napisał/a:

No mam doświadczenie, bo to robiłam. Też parokrotnie już rysowałam, pamiętasz moje "szkice"? C:

Coś kojarzę ale wolę chyba nie XD

Wiadomość dodana po 55 s:

Yassamet napisał/a:

"Kori sprawia wrażenie osoby dość niewinnej".... Okej. W RD - może. Ale jeśli chodzi o pisanie yaoi... XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nie musiałaś tego tutaj wyciągać ;-; Nie każdy musi wiedzieć, że mam dziwne preferencje gejowskie...

Offline

#61 2015-03-29 12:24:35

Draguś
Użytkownik
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 145
Windows XPOpera 28.0.1750.48

Odp: 101

O, witam. Wszyscy uważają że szaman zadziałał... A przecież sporo ludzi (poprawcie mnie, jeśli się mylę i to tylko ja [dblpt]D) ma dość ograniczoną katywność w tej rozgrywce dłuższymi momentami. I wiem, że właśnie wkopuję się sam tym co piszę, ale uważam za bardzo ale to bardzo realne, że szaman wcale nie konuiecznei musiał trafic, a wilki po prostu zwyczajnie mogły nie zjeść nikogo. Apel do szamana by nie trzymał się kurczowo myśli "ten za kogo się modliłem/modliłam jest niewinny". No chyba że modlitwa była za siebie samego/samą. Oczywiscie, to, że żaden z dwóch wilków nie pamiętał, by powiadomić Daffełe wydaje się nieprawdopodobne, ale wystarczy, by jeden uznał że ten drugi to zrobi a ten drugi z jakichś przyczyn nie mógł lub takze uznał, że ten peirwszy to zrobi. Wcale nie mneij realistyczna wizja niż ta, że szaman akurat trafił. Poczytam zaraz dokładnei bo bardzo dużo popisliście wszyscy i napiszę co myślę ;D

Wiadomość dodana po 22 min 20 s:
Sai - chcesz bym napisał Ci (po mordzie - mord się nei udał lub nie odbył, lae jak rozumiem juz teraz mogę ci odpowiedzieć) czy mogę isę obiektywnei wypowiedzieć o Zuzu... Myślę że nie wilcząc i nie posiadajac roli wróżbity nigdy nei będę w stanie tego zrobić na 100% obiektywnie, ale spróbuję. (czyta).

Wygląda mi podejrzanie. Pierwszy raz (tak wiem, dwa razy jej nei podejrzewałem i 2 razy wilczyła - pomijam sytuacje gdy to ja wilczyłem) wygląda mi naprawdę wilczo xD. Ty, nawiasem mówiąc, wygląasz mi równie wilczo jak zwykle, ale nie widzę żadnych zmian w twoim stylu gry wiec albo dobrze wilczysz po prostu albo jesteś krulem. Ale raczej to drugie.

Co mi się "nie podoba" u Zuzu?

1.Jak już wspomniałem, reakcja na łosy w szeryffie oraz połączony z tą reakcja głos (na siebie). No i to "na pewno lepsze to niz przypadkowy głos na wilka"...

2. "Mam nadzieję, że tym razem nikt z nas"... Nie wiem, moje doswiadczenia 9penwei spaczone) wskazują na to, że to wilki częściej piszą tak, jakby nie znały swojej roli tzn "zakłądam wszystkie scenariusze w tym ten, że ja też wilczę". Tzn nie napiszą "podejrzani są tylko X i Y dla mnie, bo wiem, że ja nie wilczę a Z jest wyczyszczony przez wróżbitę" tylko "wilczyć mogę tylko ja, X i Y." Nie wiem, czy wypowiedziałem się odpowiednio i czy ktoś to zrozumie w ogóle xDDD

3. -oftop - no właśnie, kogo chciały zjeść wilki? Nikt na to pytanie nei odpowiedział, więc ja odpowiem. Saikuna. Chyba, rzecz jasna, że to ty jesteś partnerem Zuzu [dblpt]p w takim razie obstawiałbym Yass. -oftopukoniec- swoją drogą, Zuzu powtarza to pytanie po Saiu i równierz na nie nie odpowiada. Ciekawe.

Niestety, dalej już więcej Zuziastych postów nie było a szkoda bo fajnie mi się je czyta xDDD. No cóż, mam nadzieję, że odpowiedziałem na twoje pytanie wyczerpująco Sai.
P.S. Kivesan przemyka przez tą rozgrywkę fhui.

Offline

#62 2015-03-29 16:48:42

Yassamet
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 372
Windows 7Chrome 41.0.2272.101

Odp: 101

Sai, miałeś dać teorię, a jej nie dałeś, szkoda. Cóż, ja się wypowiem o Dragusiu, który raczył nas zaszczycić literówkami. Cóż...

Pierwszą moją myślą było, że Draguś jako wilk nie zdążył bądź specjalnie nie wysłał do Daffa informacji o mordzie. Dalej tak uważam. Do tego teraz wpadły takie kwiatki:

Draguś napisał/a:

O, witam. Wszyscy uważają że szaman zadziałał...

Nikt tego nie napisał poza Tobą.

Draguś napisał/a:

3. -oftop - no właśnie, kogo chciały zjeść wilki? Nikt na to pytanie nei odpowiedział, więc ja odpowiem.

Odpowiedziałam ja, Kieliszek i SaiKun, 3/8 graczy, a Ty napisałeś "nikt" i dołączyłeś swoją odpowiedź.

Mam wrażenie, że Draguś próbuje nami manipulować, wciskając nam tani kit. Kłamie, tylko nie do końca mogę wysupłać, czy celowo, czy z głupoty. Mimo to coraz mocniej mam wrażenie, że to on wilczy.
Dodatkowo był wczoraj na forum, wiem, bo zaglądam co jakiś czas na "ostatnio zalogowanych" podczas siedzenia na chacie (a siedziałam wczoraj długo). Draguś był, ale nie napisał nic. Czyżby akcja "a, nie wyślę mordu, później odczekam na dyskusję i dam swoją teorię, którą wszyscy muszą przyjąć"? Wilczo...

Offline

#63 2015-03-29 18:16:45

Kivesan
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-17
Liczba postów: 49
Windows 7Chrome 41.0.2272.101

Odp: 101

Kori napisał/a:

Oh, znów będę mało oryginalna i zagłosuje jak inni... O nie, nie tym razem, głosuje tak jak Sai

Nie tak jak inni, a jednak jak Sai.


Kori napisał/a:

Aż dziw mnie bierze, że nikt się mnie jeszcze nie uczepia

Dziwisz się, że nikt się Ciebie nie uczepił i zwracasz tym na siebie uwagę. Zagranie w stylu "Zwróce na siebie uwagę i pomyślą, że jestem królikiem, bo przecież wilk by czegoś takiego nie zrobił"

Kori napisał/a:

Zachowuje się całkiem inaczej... Dla mnie to podejrzane. Oczywiście, to moja ocena.

Dlaczego boisz się napisać o tym coś więcej? Jeśli według Ciebie zachowuje się podejrzanie to zwyczajnie przekonaj stado do tego. Chyba, że się czegoś obawiasz?



Drago napisał/a:

P.S. Kivesan przemyka przez tą rozgrywkę fhui.

Spójrz, proszę na ostrzeżenia Daffa i zobacz, kto tutaj przemyka przez rozgrywkę.


Sai, gdzie ta teoria?


Podejrzewam dwie osoby. Przed linczem je wyjawię.

EDIT: Daff mnie nauczył cytować.

Ostatnio edytowany przez Kivesan (2015-03-29 18:23:32)

Offline

#64 2015-03-29 18:39:59

Kori123
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-22
Liczba postów: 180
Windows 7Opera 28.0.1750.48

Odp: 101

Kive:
1.  Nie rozumiem o co ci chodzi, sama powiedziałam, że głosuje jak Sai bo mi tak odpowiada. Nie rozumiem czego się tutaj doszukujesz.
2. O to, że nikt się mnie nie czepia tylko wspomniałam, zastanawia mnie to bo ostatnim razem jak grałam cała uwaga zwróciła się na mnie, zresztą, taką wypowiedzią pokazujesz, że zwracasz uwagę na szczegóły. Jakbyś szukał pretekstu do zabicia kogoś… Albo zjedzenia.
3. Nie, niczego się nie obawiam, nie mam bowiem czego. Nie mam wystarczających dowodów na to, że Sai wilczy, zwyczajnie zachowuje się całkowicie inaczej niż jak ostatnim razem z nim grałam, był wtedy królikiem i pisał częściej i bardziej nerwowo. Teraz (mi się tak wydaje) jest bardziej spokojny. To mnie nieco zastanawia, jednak mógł bezpodstawnie zmienić tryb gry. Nadal w moich oczach pozostaje winnym wilkiem.

Offline

#65 2015-03-29 19:26:42

Kivesan
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-17
Liczba postów: 49
Windows 7Chrome 41.0.2272.101

Odp: 101

Kori,
1. Zdziwiło mnie to, być może literówka, że nie zagłosujesz jak inni i głosujesz jak Sai.
2. Czyżbyś odwracała mnie od patrzenia na szczegóły? Według Ciebie to źle? Ojoj...
3. A jednak napisałaś coś więcej niż wcześniej.

Offline

#66 2015-03-29 19:43:22

Kori123
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-22
Liczba postów: 180
Windows 7Opera 28.0.1750.48

Odp: 101

Kive: 2. Nie jest to źle, ale na siłę szukasz czegoś, co w tej chwili ci się nie przyda. Na siłę szukasz na mnie oznak wilczenia, co niestety słabo ci wychodzi. Takie teksty jak „Nikt się mnie nie czepia- dziwi mnie to…” czy tym podobne to nie dowód, że próbuje zwrócić na siebie uwagę. To moja ocena sytuacji.
3. W tym momencie chciałam ci to wyjaśnić, nie było to łatwe bo ciężko mi dobrać słowa, jednak dla ciebie się poświęciłam. Stwierdziłam, że można coś powiedzieć. Jednak to nie wszystko co zauważyłam tutaj, jednak może kiedy indziej to.
Swoją drogą, Kive, kogo byś najszybciej podejrzewał teraz o wilczenie?

Offline

#67 2015-03-29 20:15:50

Kivesan
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-17
Liczba postów: 49
Windows 7Chrome 41.0.2272.101

Odp: 101

2. Nie przyda..., a może jednak? Czemu próbujesz mnie od tego zwodzić? ;/
3. Dla mnie się poświęciłaś, a może poświęcisz się dla stada? Chyba, że nie chcesz żeby wygrało.

Są jeszcze niecałe 2 dni do linczu, więc na razie pytam i obserwuję. A Ty może kogoś podejrzwasz?

Offline

#68 2015-03-29 20:31:02

Draguś
Użytkownik
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 145
Windows XPOpera 28.0.1750.48

Odp: 101

Yass -

Yassamet napisał/a:

Sai, miałeś dać teorię, a jej nie dałeś, szkoda. Cóż, ja się wypowiem o Dragusiu, który raczył nas zaszczycić literówkami. Cóż...

Pierwszą moją myślą było, że Draguś jako wilk nie zdążył bądź specjalnie nie wysłał do Daffa informacji o mordzie. Dalej tak uważam. Do tego teraz wpadły takie kwiatki:

Draguś napisał/a:

O, witam. Wszyscy uważają że szaman zadziałał...

Nikt tego nie napisał poza Tobą.

Draguś napisał/a:

3. -oftop - no właśnie, kogo chciały zjeść wilki? Nikt na to pytanie nei odpowiedział, więc ja odpowiem.

Odpowiedziałam ja, Kieliszek i SaiKun, 3/8 graczy, a Ty napisałeś "nikt" i dołączyłeś swoją odpowiedź.

Mam wrażenie, że Draguś próbuje nami manipulować, wciskając nam tani kit. Kłamie, tylko nie do końca mogę wysupłać, czy celowo, czy z głupoty. Mimo to coraz mocniej mam wrażenie, że to on wilczy.
Dodatkowo był wczoraj na forum, wiem, bo zaglądam co jakiś czas na "ostatnio zalogowanych" podczas siedzenia na chacie (a siedziałam wczoraj długo). Draguś był, ale nie napisał nic. Czyżby akcja "a, nie wyślę mordu, później odczekam na dyskusję i dam swoją teorię, którą wszyscy muszą przyjąć"? Wilczo...


Opowiadasz wierutne bzdury. Nikt tego nie napisał poza mną? A to ci interesujące... A co powiesz o choćby tej wypowiedzi Zuzu:
"Boziu, jestem tak dumna, ze się udało. <3 Była szansa 1:8 że uda się trafić we właściwą osobę, szaman zasłużył na gratulacje. <3" zaraz bo nie-mordzie.

Ty swoje "podejrzewam, że mnei" zawarłas jak widać w 3 słowach. TRZECH. Na długi psot. Mogłem nie zauważyć. Bardziej rzuciła mi isę w oczy Zuzu z jej brakiem odpowiedzi na to pytanie tylko jego powtórzeniem (pokazuję, że zależy mi na odpowiedzi, czyli cos robię i myślę, ale żeby samemu sie podzielić swoją wizją to nieeee bo po co, ja tu jestem tylko szeryfem"
Odpowiedź Kieliszka zauważyłem, ale potem o niej zapomniałem, tak idiotyczna była (odpowiedź, nie sama autorka, żeby nie było). Saikuna dalej szukam i znaleźć nie mogę [sred])... A! No tak! Odpowiedział! "kive, yass albo mnie"... Przecież to akurat jest oczywiste że kive, ciebie lub saia. taka odpowiedź to brak odpowiedzi. Dalej podtrzymuję to co powiedziałem, jedynie tobie zwracając droga Yass honor 0 nei zauważyłem twojej odpowiedzi.

Wczoraj mając włączoną RD na jednej karcie, na drugiej puszczałem z kumplami muzykę, YT i inne pierdoły obalając przy okazji rozsądne ilości specyfiku powodującego rozluźneinie zachownia od razu, hołdy do porcelanowego bożka nieco później a ból głowy dopiero dnia drugiego. Tak, byłem dostępny. W ten sposób. Często jestem.

I nie, nie kłamię, a nawet jeśli mogę z oczywistych przyczyn (specyfika tyej gry0 wybaczyć ci to stwierdzenie, to "z glupoty" już nie wybaczę. Taki mały oftop.



Kivesan -
Mam wrażenie że jednak to co ja robię, a to, co ty robisz, to dwa różne światy xD. Ja odzywałem się na początku, przestałem z przyczyn imprezoidalnych po czym gdy wróciłem znów zacząłem pisać. Ty zacząłeś w ogóle pisać dłuższe posty dopiero, gdy przypomniałem o Twoim istnieniu światu xD.  Mogę się mylić itd, ale wygląda mi to tak sobie.

Na ten moment powiedziałbym, że śmierdzą mi prawie wszyscy, jeszcze nie grałem takiej edycji [dblpt]D.  Gdybym musiał postarać się jakoś jednak podzielić tych podejrzanych na podejrzanych i podejrzańszych,  to w miarę niewinnie wygląda mi na ten moment Yass, Kieliszek (wydaje mi isę że spontaniczny nieogar tej klasy jest nie do podrobienia) oraz w pewnym sensie Ook (nie zmieniłem zdania na temat polowań na osoby W OGÓLE nie  biorące udziału w grze). W PEWNYM bardzo powalonym sensie (gra takiego samego wilka jak zawsze więc nie może nim byc naprawdę) również Saikun... Zostają Kivesan, Zuzu i Kori. O Zuzu i Kive juz pisałem, za Kori się zaraz zabiori chyba, że kivesan mnie wyprzedzi i zawrze przede mną wszystkie argumenty, kóre ja chciałem zawrzeć.

Offline

#69 2015-03-29 20:52:41

Kori123
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-22
Liczba postów: 180
Windows 7Opera 28.0.1750.48

Odp: 101

Kivesan napisał/a:

2. Nie przyda..., a może jednak? Czemu próbujesz mnie od tego zwodzić? ;/
3. Dla mnie się poświęciłaś, a może poświęcisz się dla stada? Chyba, że nie chcesz żeby wygrało.

Są jeszcze niecałe 2 dni do linczu, więc na razie pytam i obserwuję. A Ty może kogoś podejrzwasz?

2. To już twoja sprawa w co będziesz wierzyć, moim zdaniem w tej wypowiedzi nie ma nic wilczego.
3. Zapominasz, że tutaj nikomu nie można ufać? Nawet najbardziej niewinny króliczek może okazać się krwiożerczym wilkiem. Poświęcam się dla stada ale nie chce umrzeć, pamiętaj te słowa.
Jeszcze nie mam "faworyta" co do wilków. Trochę jeszcze poobserwuje.

Offline

#70 2015-03-29 21:01:49

Kivesan
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-17
Liczba postów: 49
Windows 7Chrome 41.0.2272.101

Odp: 101

Drago,
Całe to pisanie o mnie odnosi się do aktywności. Daff dał ci osta za brak posta między 1., a 2. dniem, ja takiego nie dostałem, więc myślę że dyskusja jest zakończona.

Kori,
Poświęcenie, czyli wysilenie się i napisanie posta z rozważaniami, tak jak to zrobiłaś w odpowiedzi na mój post. Nic głębszego.

EDIT: Odpowiedź dla Kori.
EDIT2: Zrobiłem z Kori chłopaka.

Ostatnio edytowany przez Kivesan (2015-03-29 21:09:05)

Offline

#71 2015-03-29 21:07:43

Kori123
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-22
Liczba postów: 180
Windows 7Opera 28.0.1750.48

Odp: 101

Kivesan napisał/a:

Kori,
Poświęcenie, czyli wysilenie się i napisanie posta z rozważaniami, tak jak to zrobiłeś w odpowiedzi na mój post. Nic głębszego.

Poświęcenie- oddanie czegoś ważnego dla kogoś innego, bezinteresownie. Nie oczekuje, że stado mnie uratuje, jednak ja będę próbowała znaleźć wilki, nawet jeśli się ukrywają...
P.S. Jestem dziewczyną XD

Offline

#72 2015-03-29 21:26:44

Zuzu
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-19
Liczba postów: 39
Windows 7Firefox 36.0

Odp: 101

Witam znów, wybaczcie, natłok zadań mnie zabił i poszłam wczesnie spać a wtedy rogorzała największa dyskusja. @.@

No to kilka mych wniosków na chwilę obecną (lecę wg listy, bo tak wygodnie):

Kiveś - pisze więcej niż ostatnio (choć wtedy był tylko jeden dzień to napisał tylko jednego posta), ale jak na razie odbieram to jako plus, bardzo fajnie, że się udziela troszku osób. x3

Dago - czekałam na jego długi post, bo odzywa się coś mało jak na niego. Bardzo na minus. Dlaczego?

Draguś napisał/a:

O, witam. Wszyscy uważają że szaman zadziałał... A przecież sporo ludzi (poprawcie mnie, jeśli się mylę i to tylko ja [dblpt]D) ma dość ograniczoną katywność w tej rozgrywce dłuższymi momentami. I wiem, że właśnie wkopuję się sam tym co piszę, ale uważam za bardzo ale to bardzo realne, że szaman wcale nie konuiecznei musiał trafic, a wilki po prostu zwyczajnie mogły nie zjeść nikogo.

Jeśli nie zagłosował to myśl Yass, że to Ty i Ook jest bardzo możliwa. Poza tym rzucasz na siebie sam podejrzenia po to b wszyscy Cię uniewinnili, wilczku?

Twój komentarz odnośnie mnie pokazuje u Ciebie sporo hipokryzji.

Dago napisał/a:

wilki częściej piszą tak, jakby nie znały swojej roli tzn "zakłądam wszystkie scenariusze w tym ten, że ja też wilczę". Tzn nie napiszą "podejrzani są tylko X i Y dla mnie, bo wiem, że ja nie wilczę a Z jest wyczyszczony przez wróżbitę" tylko "wilczyć mogę tylko ja, X i Y."

Robisz to za co skrytykowałeś mnie w komentowanym powyżej cytacie.

Co więcej:
pisząc o tym, że mam nadzieję że to nikt z nas chodziło mi o to że mam nadzieję, że TY nie wilczysz. Nadinterpretujesz mym skromnym zdaniem.

Dago napisał/a:

no właśnie, kogo chciały zjeść wilki? Nikt na to pytanie nei odpowiedział, więc ja odpowiem.

Chyba sobie żartujesz, albo udajesz głupka, który nie potrafi doczytać kto i co pisze, bo padło kilka propozycji.

Dago napisał/a:

Saikuna. Chyba, rzecz jasna, że to ty jesteś partnerem Zuzu [dblpt]p w takim razie obstawiałbym Yass.

Uważasz, ze wilczę z Saiem? Dago, serio bredzisz tym razem...

Dago napisał/a:

swoją drogą, Zuzu powtarza to pytanie po Saiu i równierz na nie nie odpowiada. Ciekawe.

No bardzo ciekawe czemu powiedziałam, że trzeba się nad tym zastanowić, a po tym nie napisałam wniosków do teraz bo poszłam spać... Na prawdę masz się czego czepiać, Dago. >.<

Swą drogą uważam, że jeśli kogoś broniono a nie wilki postanowiły sobie zrobić strajk od mordów to albo był to sam Szaman kimkolwiek jest i akurat na niego padło, albo po prostu Yass lub Kive. Czemu? Bo póki co oni piszą najsensowniej. Moim zdaniem reszta od cholery bredzi albo rzuca nic nie wartymi słowami na wiatr, szczególnie Ty Dago.
Jak dla mnie duża żółta lampka świeci mi przy Tobie, grasz zupełnie inaczej niż to u Ciebie bywa. Może wilczysz z Saiem, może z Ook, a może z Kieliszkiem?

Ook - Głos na mnie zupełnie nieuzasadniony, o wiele mniejsza frekwencja, uciekanie przed wyjaśnieniami, gadanie o bzdurkach i... jak na Ook to na prawdę jej zachowanie mi śmierdzi.

SaiKun -

SaiKun napisał/a:

Ciekawe, ja mam zupełnie inne typy, ale dopiero wieczorem uchylę rąbek tajemnicy. Liczę na sensowne argumenty, co do ich wilczenia.

Sai napisał/a:

Mam już pierwsze przemyślenia i myślę, że wilczki już się zdradziły. Po linczu wszystko wyjaśnię. Dam z siebie 100%, żeby was dopaść.

No i tak obiecujesz i obiecujesz i nic. Grasz na czas? Nie chcesz się wsypać jako wilk? Skąd u Ciebie ta nagła powściągliwość? Puste obietnice też dobrze nie świadczą. Tak jak oskarżanie wszystkich i deklasowanie podejrzeń na Daga i Ook, współpracujesz z kimś z nich?

Yassamet -

Yassamet napisał/a:

Mam wrażenie, że Draguś próbuje nami manipulować, wciskając nam tani kit. Kłamie, tylko nie do końca mogę wysupłać, czy celowo, czy z głupoty.

Za to masz u mnie dużego plusa, choć jedna Ty to zauważasz.

Kori - nie mam pojęcia co na jej temat wnioskować, na razie zbieram dane. Jeden z graczy, których nie znam, nie wiem jak grają, jest dla mnie zagadką. Tez nie rozpisuje się jakoś wiele, nie chce dac poznać swojego stylu myślenia? Ciekawe, ale jak na razie nie zwraca mej uwagi jakoś bardzo mocno. Podkreślam, że na razie.
Kori, powiesz nam co myślisz o graczach i kto najbardziej Ci podpada?

Kieliszek -

kieliszek napisał/a:

Co do pytania, kogo mogły chcieć zjeść wilki... ja obstawiam Kori. Mimo tego, że też słabo znam osoby stąd, to sprawia wrażenie dla mnie osoby dosyć niewinnej.

Dziwi mnie, że wybrałaś akurat Kori. Ja w sumie też jestem zdania, że wilki mogłyby obstawiać na początku osoby słabsze, żeby nic nie sugerować atakując te doświadczone. Mimo wszystko jednak, nawet gdyby ktoś ją obstawiał to wątpię aby szaman bronił akurat Kori. W sumie nie widziałam jej gier, ale wnioskuję, że grała ale mało. Bronienie tej osoby mym zdaniem nie miałoby większego sensu dla szamana, chyba, że ona nim jest. Mimo wszystko na prawdę jestem zszokowana akurat takim pomysłem.

kieliszek napisał/a:

Czy jest wilkiem, to raczej bym nie powiedziała...
Po prostu znam ją, to oddałam swój głos. [dblpt])

A co? Wolałabyś wilka na stanowisku szeryfa?



Podsumowując: Najmniej śmierdzą mi Yass i Kive, pośrednio tak Kori, trochę bardziej Kieliszek, a najbardziej Dago, Sai i Ook, przy największym nacisku na Dago i Saia. Choć nie wykluczam pary jednego z nich z Ook.

Offline

#73 2015-03-29 21:32:51

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows 7Firefox 36.0

Odp: 101

kieliszek napisał/a:
SaiKun napisał/a:

Tak. Nie sądzisz, że wilki chciałyby najpierw pozbyć się bardziej zaawansowanych graczy?

Ładnie mnie tutaj próbujesz manipulować... Ale wezmę to pod uwagę. A może to wilki są "bardziej zaawansowane"? To zawsze może stanowić jakąś przykrywkę. Wiesz, takie "zrobię jak najwięcej, namieszam i tak dalej. Może nie skapną się, że to ja?". Starasz się jakoś odwrócić uwagę, co?

^Nie ma to żadnego sensu.
To nie była próba manipulacji, to było zwykłe pytanie. Muszę Cię uświadomić, że aktualnie jesteś w cholernie bezpiecznej sytuacji. Wilczki Cię nie zjedzą, bo nie stoisz im na przeszkodzie w osiągnięciu celu. Większość graczy stwierdzi, że jesteś niewinna, więc nie masz się o co martwić. Daje Ci to wielkie możliwości, więc postaraj się je wykorzystać.

Yassamet napisał/a:
Draguś napisał/a:

O, witam. Wszyscy uważają że szaman zadziałał...

Nikt tego nie napisał poza Tobą.

Napisałem to ja i Zuzu.

Kivesan napisał/a:

Sai, gdzie ta teoria?

Yassamet napisał/a:

Sai, miałeś dać teorię, a jej nie dałeś, szkoda.

Oto i wasz oczekiwany post.
Na początek kilka faktów. Jestem szamanem.  Ochroniłem Drago przed mordem.
Podejrzani :
- Kivesan
- Zuzu
- Ookami
- Yassamet (Nie skanować)
- Kori
Uniewinniam :
- Dago
- SaiKun
- Kieliszek
Jak widać, zaokrągliłem nam pulę poszukiwanych, do 5 osób.
Kolejność osób, które mogą być wilkiem jest przypadkowa.

Podejrzewałem, że wilczki będą starały się zjeść osobę, której bym nie bronił, a której śmierć wskazywała by winą na kogoś takiego jak ja. Nie udało się ;*. Świadczy to o tym, że w gronie wilków musi być doświadczony lider, taki jak Yass czy Kiveś. Myślę, że spokojnie na tą chwilę mogę im dać 100% na to, że któryś z nich jest wilczkiem, a nawet alfą. Yass zrobiła ostry wjazd na Drago, co mówi nam, że najprawdopodobniej szukała szamana, który go obronił. Szaman powinien zaciekle bronić go i w ten sposób by się wydał. Agresywne zagrania naszej wilczycy, świadczy o tym, że może ona być alfą. Dużo razem z Kori spamiła, miało to na celu zyskanie sojusznika, który bezmyślnie by za nią podążał. Kieliszek nie była by w stanie podejrzewać Yass, więc kolejny głos ma w garści. Możliwe, że wilczy z nieaktywną Ook. Chciała ją wkopać i zyskać dzięki temu "nietykalność".

Wróżbito! Nie przyznawaj się do roli. Maskuj ją najlepiej jak potrafisz. Każda rola jest inna i ma inne sposoby wykorzystania. Oddaj Ookami do skana. Mogę zmienić zdanie, lecz na teraz proponuję właśnie ją.

Proszę, żeby wszyscy odnieśli się do tego posta.

Offline

#74 2015-03-29 22:03:20

Kivesan
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-17
Liczba postów: 49
Windows 7Chrome 41.0.2272.101

Odp: 101

Ciekawy post, Sai. Kilku ludzi podejrzałeś, kilku uniewinniłeś. Opisałeś sposób działania Yass i tyle. Nie w twoim stylu są nieuzasadnione podejrzewanie i uniewinnianie osób. Prosiłeś, aby się odnieść... Tylko, że nie mam za bardzo do czego. Napisz, za co mnie podejrzewasz.

EDIT: Nie ogarniam edytora

Ostatnio edytowany przez Kivesan (2015-03-29 22:03:42)

Offline

#75 2015-03-29 22:09:50

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows 7Firefox 36.0

Odp: 101

Kivesan napisał/a:

Ciekawy post, Sai. Kilku ludzi podejrzałeś, kilku uniewinniłeś. Opisałeś sposób działania Yass i tyle. Nie w twoim stylu są nieuzasadnione podejrzewanie i uniewinnianie osób. Prosiłeś, aby się odnieść... Tylko, że nie mam za bardzo do czego. Napisz, za co mnie podejrzewasz.

EDIT: Nie ogarniam edytora

Żeby wszystko było jasne.
Osoby, które są w liście "Podejrzani", zostają u mnie jako osoby, które mogą mieć wilka. Nie wszystkie osoby z tej listy podejrzewam ja. Nie robię niczego bezpodstawnie. Drago jest niewinny, bo to właśnie tego osobnika broniłem, a Kieliszek jest niewinny, przez sposób pisania postów.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
pssrv2 - aoc2-polska - mojekrolestwo - financierlepremier10 - plrpg