Rozgrywki Rabbit Doubt
RABBIT DOUBT

Nie jesteś zalogowany na forum.

#26 2015-03-28 00:42:10

Zuzu
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-19
Liczba postów: 39
Windows 7Firefox 36.0

Odp: 101

SaiKun napisał/a:

Szybka, impulsywna odpowiedź + to edytowanie. Denerwujesz się, widać to.

Czy taka szybka i impulsywna to bym nie powiedziała. A denerwuję się owszem... literówką, bo robię takowych ostatnio sporo przez silne leki. A także odrobinkę wiecznymi powiązaniami z Dagiem. xD Zawsze nas ze sobą powiązują a nigdy nie gralśmy po jednej stronie barykady. Śmiesznie. Tyle w temacie.

Wiadomość dodana po 06 min 02 s:
Co do tego co pisał Kiveś, bo nie zauważyłam posta - owszem, prowo dobra rzecz, al ludzie lubią prowokować mnie. xD

Offline

#27 2015-03-28 11:26:41

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows XPChrome 41.0.2272.101

Odp: 101

Zuzu napisał/a:

Zawsze nas ze sobą powiązują a nigdy nie gralśmy po jednej stronie barykady. Śmiesznie. Tyle w temacie.

Kto jest wilczkiem teraz?

Offline

#28 2015-03-28 13:05:17

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 36.0

Odp: 101

Na szeryfa zostaje mianowana Zuzu. Życzę owocnego prowadzenia stada i miłej gry.


Dzisiaj o 22 nastąpi mord wilków.

Offline

#29 2015-03-28 15:52:04

Yassamet
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 372
Windows 7Chrome 41.0.2272.101

Odp: 101

Sai napisał/a:

Kto jest wilczkiem teraz?

A może Ty nim jesteś? W końcu nigdy nie dane mi było widzieć Twojego wilczenia. Bardzo się zmieniasz, gdy kłamiesz~?

Offline

#30 2015-03-28 16:52:00

Zuzu
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-19
Liczba postów: 39
Windows 7Firefox 36.0

Odp: 101

SaiKun napisał/a:
Zuzu napisał/a:

Zawsze nas ze sobą powiązują a nigdy nie gralśmy po jednej stronie barykady. Śmiesznie. Tyle w temacie.

Kto jest wilczkiem teraz?

Mam nadzieję, że tym razem nikt z nas. Jeśli ktoś miałby mi podpaść do tej pory to wyłącznie Ty Sai, zachowujesz się jak zwykle tak jakbyś był wilkiem, ciężko jest mi Ciebie przez to określić.

Offline

#31 2015-03-28 18:06:59

Kivesan
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-17
Liczba postów: 49
MacintoshSafari 600.1.4

Odp: 101

Mam nadzieję, że tym razem nikt z nas.

A co jeśli jednak ktoś z was jest? A może obydwoje jesteście?


Jeśli ktoś miałby mi podpaść do tej pory to wyłącznie Ty Sai, zachowujesz się jak zwykle tak jakbyś był wilkiem, ciężko jest mi Ciebie przez to określić.

Rozwiniesz myśl? Jak według Ciebie gra Sai jako wilk? Za co go podejrzewasz?

Offline

#32 2015-03-28 18:15:08

Zuzu
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-19
Liczba postów: 39
Windows 7Firefox 36.0

Odp: 101

Kivesan napisał/a:

Mam nadzieję, że tym razem nikt z nas.

A co jeśli jednak ktoś z was jest? A może obydwoje jesteście?

A co powoduje, że dochodzisz do takich wniosków?


Kive napisał/a:

Jeśli ktoś miałby mi podpaść do tej pory to wyłącznie Ty Sai, zachowujesz się jak zwykle tak jakbyś był wilkiem, ciężko jest mi Ciebie przez to określić.

Rozwiniesz myśl? Jak według Ciebie gra Sai jako wilk? Za co go podejrzewasz?

Jak gra Sai jako wilk? Nie wiem właśnie, bo nie spotkałam się, żeby miał tą rolę. Mówię, że zawsze mam wrażenie, ze jest wilkiem bo dużo szczeka i wszystkich oskarża. Skąd mam wiedzieć jakby się zachował jakby wilkim był? Myślę, że jest na tyle dobrym graczem, ze dalej by prowokował i oskarżał. Chyba on i Daff są najbardziej prowokującymi zawodnikami jakich udało mi się poznać. Mówię, że Sai gra zawsze jak wilk, a nie, że Sai tak gra gdy JEST wilkiem, to różnica, Kiveś.

Edit: Ciekawe kto odwraca teraz uwagę od swojego wilczenia atakowaniem mnie... Sai? Kive? A może wilczek cicho siedzi i chce przemknąć bokiem?

Ostatnio edytowany przez Zuzu (2015-03-28 18:17:27)

Offline

#33 2015-03-28 20:30:56

Kivesan
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-17
Liczba postów: 49
MacintoshSafari 600.1.4

Odp: 101

A co powoduje, że dochodzisz do takich wniosków?

Jakich wniosków? Napisałaś, że masz nadzieję, że nikt z was nie jest wilkiem, a ja zapytałem, a co jeśli jednak ktoś jest? Póki co nie tworzę wniosków.

Możesz zacytować gdzie cię "zaatakowałem"?

Offline

#34 2015-03-28 20:39:05

Kori123
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-22
Liczba postów: 180
Windows 7Opera 28.0.1750.48

Odp: 101

Aż dziw mnie bierze, że nikt się mnie jeszcze nie uczepia... Zresztą, co do RD- nie mam pojęcia kogo oskarżać, jednocześnie Sai zachowuje się jakby wilczył, w ostatniej rozgrywce (w której brałam czynnie udział) rzucał oskarżenia na wszystkich, dopiero po czasie się wyciszył. Wtedy był królikiem. Teraz? Zachowuje się całkiem inaczej... Dla mnie to podejrzane. Oczywiście, to moja ocena.
(Sorka, jeśli nie będę się odzywać ale na fonie ciężko pisać a kompa mam rzadko.)

Offline

#35 2015-03-28 20:43:16

Zuzu
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-19
Liczba postów: 39
Windows 7Firefox 36.0

Odp: 101

Kivesan napisał/a:

A co powoduje, że dochodzisz do takich wniosków?

Jakich wniosków? Napisałaś, że masz nadzieję, że nikt z was nie jest wilkiem, a ja zapytałem, a co jeśli jednak ktoś jest? Póki co nie tworzę wniosków.

Możesz zacytować gdzie cię "zaatakowałem"?

Widocznie inaczej odebrałam to co powiedziałeś... jak dla mnie było to sugerowanie, że wnioski tworzysz i to błędne. W każdym razie jeżeli jedno z nas jest to znow będę musiała powiesić Dago, a to zaczyna być nuuudne. xP


Kori, a chcesz byśmy się zaczęli czepiać, czy chcesz pokazać jaka to "królicza" jesteś?

Offline

#36 2015-03-28 20:45:10

Kori123
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-22
Liczba postów: 180
Windows 7Opera 28.0.1750.48

Odp: 101

Zuzu napisał/a:

Kori, a chcesz byśmy się zaczęli czepiać, czy chcesz pokazać jaka to "królicza" jesteś?

Moja droga, nie, nie chcę tego pokazać jeśli tak myślisz. Tylko w mojej pierwszej rozgrywce napisałam pierwszy post to zaraz było milion pytań do mnie, dlatego się dziwię, że nikt tego nie powtarza. To tyle.

Offline

#37 2015-03-28 20:56:51

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows XPChrome 41.0.2272.101

Odp: 101

Yassamet napisał/a:
Sai napisał/a:

Kto jest wilczkiem teraz?

A może Ty nim jesteś? W końcu nigdy nie dane mi było widzieć Twojego wilczenia. Bardzo się zmieniasz, gdy kłamiesz~?

Nie miałem okazji testować.

Kori123 napisał/a:

Oh, znów będę mało oryginalna i zagłosuje jak inni... O nie, nie tym razem, głosuje tak jak Sai na Yass. Nie chodzi tu o moją znajomość z nią, zwyczajnie chce ją sprawdzić. (Wiem, że jest już raczej przegłosowane na Zuzu ale no... Mogę robić co chce XD )

A co skłoniło Cię do tak drastycznych zmian w twoim systemie gry? Nowa rola? Ostatnio głosowałaś za tłumem.

kieliszek napisał/a:

Głosuję na Yass, gdyż ponieważ... Cóż, wzbudza u mnie największe zaufanie.

Ufasz jej? Wypowiedz się o niej. Może być wilczkiem?
Proszę, aby Yass zrobiła to samo o Kieliszcze, lecz po jej poście.

Ookami napisał/a:

Ja również głosuję na Zu. Myślę, że da sobie z tym radę.

Myślisz, że Zuzu, to najlepsza kandydatka na tą funkcje?

Kiveś, kto rzucił Ci się o oczy? W ostatniej rozgrywce nie miałeś szansy się popisać, więc teraz pokaż na co Cię stać.

Drago, jesteś w stanie spokojnie przeanalizować grę Zuzu i obiektywnie sie o niej wypowiedzieć? Jeśli tak, to proszę, abyś zrobił to po mordzie.


Mamy ośmiu graczy, z czego dwa wilczki, więc zostaje stan 6:2.
Pierwszy jest mord i najprawdopodobniej spada nam do 5:2.
Będzie maksymalnie ciężko, więc proszę o wielką aktywność i poświęcenie troszkę więcej czasu na analizowanie graczy.
Ostatnia gra nauczyła nas, że osoby neutralne, powinny być podpuszczane i prowokowane najwięcej.
Pamiętajcie, żeby nie iść za tłumem i myśleć własnym rozumem.


Mam już pierwsze przemyślenia i myślę, że wilczki już się zdradziły. Po linczu wszystko wyjaśnię. Dam z siebie 100%, żeby was dopaść.

Ostatnio edytowany przez Gorzelnik (2015-03-28 21:03:19)

Offline

#38 2015-03-28 21:07:35

Kori123
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-22
Liczba postów: 180
Windows 7Opera 28.0.1750.48

Odp: 101

SaiKun napisał/a:
Kori123 napisał/a:

Oh, znów będę mało oryginalna i zagłosuje jak inni... O nie, nie tym razem, głosuje tak jak Sai na Yass. Nie chodzi tu o moją znajomość z nią, zwyczajnie chce ją sprawdzić. (Wiem, że jest już raczej przegłosowane na Zuzu ale no... Mogę robić co chce XD )

A co skłoniło Cię do tak drastycznych zmian w twoim systemie gry? Nowa rola? Ostatnio głosowałaś za tłumem.

Nie, nie nowa rola a trochę zmądrzałam. W mojej ostatniej rozgrywce nieźle się na tym zawiodłam i nie chce powtarzać tego błędu. I to nie jest drastyczna zmiana, zwykłe głosowanie. Zresztą nie znam Zuzu, wolałam nie ryzykować i później pluć sobie w twarz "sama ją wybrałaś". Mało osób tutaj znam, może dlatego tak głosowałam...

Offline

#39 2015-03-28 21:16:32

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows XPChrome 41.0.2272.101

Odp: 101

Kori123 napisał/a:
SaiKun napisał/a:
Kori123 napisał/a:

Oh, znów będę mało oryginalna i zagłosuje jak inni... O nie, nie tym razem, głosuje tak jak Sai na Yass. Nie chodzi tu o moją znajomość z nią, zwyczajnie chce ją sprawdzić. (Wiem, że jest już raczej przegłosowane na Zuzu ale no... Mogę robić co chce XD )

A co skłoniło Cię do tak drastycznych zmian w twoim systemie gry? Nowa rola? Ostatnio głosowałaś za tłumem.

Nie, nie nowa rola a trochę zmądrzałam. W mojej ostatniej rozgrywce nieźle się na tym zawiodłam i nie chce powtarzać tego błędu. I to nie jest drastyczna zmiana, zwykłe głosowanie. Zresztą nie znam Zuzu, wolałam nie ryzykować i później pluć sobie w twarz "sama ją wybrałaś". Mało osób tutaj znam, może dlatego tak głosowałam...

Nieźle się tłumaczyłaś w twoim pierwszym poście. Jest to typowe, dla wilczków, które nie lubią pytań. Do tego "Mogę robić co chce XD". Jakby coś nakazywało Ci podążać za stadem, aby się nie wyróżniać.

Offline

#40 2015-03-28 21:16:35

Zuzu
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-19
Liczba postów: 39
Windows 7Firefox 36.0

Odp: 101

SaiKun napisał/a:

Mamy ośmiu graczy, z czego dwa wilczki, więc zostaje stan 6:2.
Pierwszy jest mord i najprawdopodobniej spada nam do 5:2.
Będzie maksymalnie ciężko, więc proszę o wielką aktywność i poświęcenie troszkę więcej czasu na analizowanie graczy.
Ostatnia gra nauczyła nas, że osoby neutralne, powinny być podpuszczane i prowokowane najwięcej.
Pamiętajcie, żeby nie iść za tłumem i myśleć własnym rozumem.

O ile pamiętam ostatnio narzekaliście na takie "trywializmy" ze strony Ook. Nagłe podawanie statystyk i "Pamiętajcie, żeby nie iść za tłumem i myśleć właśnym rozumem." Tak szlachetne i wiele nie wnoszące słowa, na pewno wszyscy myślą jakimś porzyczonym...
Jestem ciekawa jakie to nowinki dasz nam po mordzie. Ja też coś nabazgram... O ile go przeżyję.

Offline

#41 2015-03-28 21:24:21

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows XPChrome 41.0.2272.101

Odp: 101

Zuzu napisał/a:

"Pamiętajcie, żeby nie iść za tłumem i myśleć właśnym rozumem." Tak szlachetne i wiele nie wnoszące słowa, na pewno wszyscy myślą jakimś porzyczonym...
Jestem ciekawa jakie to nowinki dasz nam po mordzie. Ja też coś nabazgram... O ile go przeżyję.

To właśnie mówi nam głosowanie na szeryfa i poprzednia gra. Pierwszy głos Drago i fala głosów na Ciebie. Ja się wybijam i Yass jest wybierana. Najbardziej zwracam się do Kieliszki i Kori, są najmniej doświadczone i tłum będzie wpływał na ich opinię. Można nimi łatwo manipulować.

Offline

#42 2015-03-28 22:16:35

kieliszek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2015-03-26
Liczba postów: 297
Windows 7Chrome 41.0.2272.101

Odp: 101

Czy jest wilkiem, to raczej bym nie powiedziała...
Po prostu znam ją, to oddałam swój głos. [dblpt])

Offline

#43 2015-03-28 23:05:36

Daffodil
Administrator
Dołączył: 2015-02-26
Liczba postów: 614
Windows 7Firefox 36.0

Odp: 101

1. MORD


DZIŚ DO MORDU NIE DOSZŁO.


Gra toczy się dalej. Lista graczy pozostaje niezmienna.

Wiadomość dodana po 11 min 13 s:
Punkty karne:
- Dago
- Ookami

Offline

#44 2015-03-28 23:29:56

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows XPChrome 41.0.2272.101

Odp: 101

To naprawdę świetna wiadomość! Nie zakładałem nawet tak pozytywnego scenariusza. Dobra robota. Jak myślicie, kogo chciały zjeść wilki?

Offline

#45 2015-03-28 23:31:35

Zuzu
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-19
Liczba postów: 39
Windows 7Firefox 36.0

Odp: 101

Boziu, jestem tak dumna, ze się udało. <3 Była szansa 1:8 że uda się trafić we właściwą osobę, szaman zasłużył na gratulacje. <3

Wiadomość dodana po 43 s:
No właśnie, kogo? To jest dobre pytanie, musimy się dobrze zastanowić.

Wiadomość dodana po 01 min 52 s:
To jak darmowy skan dla osoby, która broniła, o ile nie broniła siebie. [dblpt]D

Offline

#46 2015-03-29 00:16:08

Kori123
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-22
Liczba postów: 180
Windows 7Opera 28.0.1750.48

Odp: 101

SaiKun napisał/a:
Kori123 napisał/a:
SaiKun napisał/a:

A co skłoniło Cię do tak drastycznych zmian w twoim systemie gry? Nowa rola? Ostatnio głosowałaś za tłumem.

Nie, nie nowa rola a trochę zmądrzałam. W mojej ostatniej rozgrywce nieźle się na tym zawiodłam i nie chce powtarzać tego błędu. I to nie jest drastyczna zmiana, zwykłe głosowanie. Zresztą nie znam Zuzu, wolałam nie ryzykować i później pluć sobie w twarz "sama ją wybrałaś". Mało osób tutaj znam, może dlatego tak głosowałam...

Nieźle się tłumaczyłaś w twoim pierwszym poście. Jest to typowe, dla wilczków, które nie lubią pytań. Do tego "Mogę robić co chce XD". Jakby coś nakazywało Ci podążać za stadem, aby się nie wyróżniać.

Oh, pamiętaj jednak, że grałam tylko raz i nieźle się przejechałam na tym. No i kiedy to było... Zresztą wtedy byłam nie dość, że podekscytowana to jeszcze chora... Teraz jestem w pełni sił i jakoś tak... Znudzona bo nic na razie nie wychodzi. Trochę tak jakby pisały same króliki... Albo same wilki, które chcą ukryć wilczenie i świetnie im wychodzi... A co do mojego "Mogę robić co chce" to prawda, nikt mi nie narzuca na kogo mam głosować, nie czuje się zobowiązana głosować na Zu tak jak inni i dodatkowo ona jest świeża ponoć, a Yass już bywała szeryfem więc jej bardziej w tej kwestii ufam. Tyle z mojego tłumaczenia.
A, no i Sai- kogo byś na razie podejrzewał? Jeśli jest taka osoba oczywiście.

Offline

#47 2015-03-29 00:28:35

Yassamet
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 372
Windows 7Chrome 41.0.2272.101

Odp: 101

Sai napisał/a:

Nie miałem okazji testować.

A jak mi udowodnisz, że teraz nie testujesz~?

Sai napisał/a:

Ufasz jej? Wypowiedz się o niej. Może być wilczkiem?
Proszę, aby Yass zrobiła to samo o Kieliszcze, lecz po jej poście.

Nie wypowiedziała się, ale ja pozwolę sobie o wypowiedź.
Kieliszek jest... osobą zdekoncentrowaną, tak bym rzekła. Ma dobre intencje i łatwo się z nią zaprzyjaźnić, ale z czytaniem między wierszami trochę u niej na bakier. Po cichu mam nadzieję, że na RD się tego nauczy.

Sai napisał/a:

Ostatnia gra nauczyła nas, że osoby neutralne, powinny być podpuszczane i prowokowane najwięcej.

No... i o mało nie powiesiliśmy neutralnej Ook. Trochę felerna ta teoria, Sai. Ja bym rzekła, że nie można nikogo zgodnie mentalnie uniewinniać.

Zuzu napisał/a:

O ile pamiętam ostatnio narzekaliście na takie "trywializmy" ze strony Ook. Nagłe podawanie statystyk i "Pamiętajcie, żeby nie iść za tłumem i myśleć właśnym rozumem." Tak szlachetne i wiele nie wnoszące słowa, na pewno wszyscy myślą jakimś porzyczonym...

1) pożyczonym
2) Bo statystyki, to moja domena i mi się jej nie kradnie :C Dałabym Ci na dowód rozgrywki, ale no... Epej.

Sai napisał/a:

To właśnie mówi nam głosowanie na szeryfa i poprzednia gra. Pierwszy głos Drago i fala głosów na Ciebie. Ja się wybijam i Yass jest wybierana. Najbardziej zwracam się do Kieliszki i Kori, są najmniej doświadczone i tłum będzie wpływał na ich opinię. Można nimi łatwo manipulować.

Już widzę, jak manipulujesz Kori... Jak znam Kori, to widząc kogokolwiek próby zrobi coś innego, niż ten ktoś chce.
Tak czy siak - podepnę się (znowu c: ). Dago zapoczątkował głosy na Zuzu, rzekomo dlatego, że jej ufa. Po ogłoszeniu wyników się nie odezwał, choć był na forum. Nikt nie zginął. Spekuluję, że może być podejrzany (brak aktywności = brak mordu).
Czy może być duet wilczy Ook + Dago, nie wiem, ale taka opcja wydaje mi się prawdopodobna. Jeśli nie obaj, to jedno z nich.

"Kogo chciały zjeść wilki" - podejrzewam, że mnie...

Wiadomość dodana po 01 min 42 s:

Kori napisał/a:

nie czuje się zobowiązana głosować na Zu tak jak inni i dodatkowo ona jest świeża ponoć, a Yass już bywała szeryfem więc jej bardziej w tej kwestii ufam.

Pisałam już - szeryfowałam raz. Nie było Cię jeszcze wtedy na forum, nie znasz mojego szeryfowania. Skąd wiesz, czy ja bym sobie poradziła? Może nie bez powodu ludzie mnie nie wybierają?

Offline

#48 2015-03-29 00:38:29

Kori123
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-22
Liczba postów: 180
Windows 7Opera 28.0.1750.48

Odp: 101

Yassamet napisał/a:
Kori napisał/a:

nie czuje się zobowiązana głosować na Zu tak jak inni i dodatkowo ona jest świeża ponoć, a Yass już bywała szeryfem więc jej bardziej w tej kwestii ufam.

Pisałam już - szeryfowałam raz. Nie było Cię jeszcze wtedy na forum, nie znasz mojego szeryfowania. Skąd wiesz, czy ja bym sobie poradziła? Może nie bez powodu ludzie mnie nie wybierają?

Mówiłaś mi kiedyś, fakt. Mogło mi wypaść z głowy, mój błąd. Ale już to robiłaś, tak? Więc w pewnym sensie masz doświadczenie.

Offline

#49 2015-03-29 00:40:03

Yassamet
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 372
Windows 7Chrome 41.0.2272.101

Odp: 101

No mam doświadczenie, bo to robiłam. Też parokrotnie już rysowałam, pamiętasz moje "szkice"? C:

Offline

#50 2015-03-29 01:06:58

Gorzelnik
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-18
Liczba postów: 205
Windows XPChrome 41.0.2272.101

Odp: 101

Yassamet napisał/a:
Sai napisał/a:

Nie miałem okazji testować.

A jak mi udowodnisz, że teraz nie testujesz~?

Złapię wilczka w linczu, mam nadzieję, że Cię to zadowoli. Skąd takie przypuszczenie? O ile pamiętam, to powstrzymywałaś się ostatnio z oskarżaniem nie, bo myślałaś, że nie potrafisz mnie rozgryźć. Coś się zmieniło?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
testowyforum1234 - forestservice - discordgaming - rabbitworld - roseplay